Sayfa 886/989 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 endeks düşüş senin yorumun ne olur devamı gelirmi.
    Düşüşün devamı geleceğini düşünmüyorum panik yaratıp topluya bildikleri kadar topluyacaklar aşırı primlenmiş hisselerde dikkatli olmakta fayda var hisse değişimleri yaşanacak cuma seans sonuna doğru toparlanma olur önümüzdeki hafta panik havası geçer yatay seyreder 4.çeyrek beklentileri gündeme gelmeye başlar yeni rekorları şubat 15 te konuşmaya başlarız hisse bazında sürpriz hareketler yaşanacak gibi 2023 Türkiye yılı olacak bütün dünyanın gözü üstünüzde uluslararası şirketler ortak arayışlarında çoğu yapılan anlaşmalar gizli tutuyorlar sabır bekleyip göreceğiz 2019 -2022 arası borsa için güzel yıllardı 2023 ile 2026 arası piyasalar gerçek değerlerini bulacaktır dolar bazında rekorların kırılacağı günler biraz uzakta olsa 2023 sonu test edebilir diye düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Düşüşün devamı geleceğini düşünmüyorum panik yaratıp topluya bildikleri kadar topluyacaklar aşırı primlenmiş hisselerde dikkatli olmakta fayda var hisse değişimleri yaşanacak cuma seans sonuna doğru toparlanma olur önümüzdeki hafta panik havası geçer yatay seyreder 4.çeyrek beklentileri gündeme gelmeye başlar yeni rekorları şubat 15 te konuşmaya başlarız hisse bazında sürpriz hareketler yaşanacak gibi 2023 Türkiye yılı olacak bütün dünyanın gözü üstünüzde uluslararası şirketler ortak arayışlarında çoğu yapılan anlaşmalar gizli tutuyorlar sabır bekleyip göreceğiz 2019 -2022 arası borsa için güzel yıllardı 2023 ile 2026 arası piyasalar gerçek değerlerini bulacaktır dolar bazında rekorların kırılacağı günler biraz uzakta olsa 2023 sonu test edebilir diye düşünüyorum.
    yorumun için teşekkür ederim.

3. Yönetici uyuyormu bir ömür geçti bitti bitiyor
    Gitti gidiyor.

I - Yetki
    1. Yetkili ve görevli organlar
    MADDE 410- (1) Genel kurul, süresi dolmuş olsa bile, yönetim kurulu tarafından
    toplantıya çağrılabilir. Tasfiye memurları da, görevleri ile ilgili konular için, genel kurulu
    toplantıya çağırabilirler.
    (2) Yönetim kurulunun, devamlı olarak toplanamaması, toplantı nisabının oluşmasına
    imkân bulunmaması veya mevcut olmaması durumlarında, mahkemenin izniyle, tek bir pay
    sahibi genel kurulu toplantıya çağırabilir. Mahkemenin kararı kesindir.

4. Haaadi patron. Babanın mezarda kemikleri sızlıyor. Göster artık marifetini.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yönetici uyuyormu bir ömür geçti bitti bitiyor
    Gitti gidiyor.

I - Yetki
    1. Yetkili ve görevli organlar
    MADDE 410- (1) Genel kurul, süresi dolmuş olsa bile, yönetim kurulu tarafından
    toplantıya çağrılabilir. Tasfiye memurları da, görevleri ile ilgili konular için, genel kurulu
    toplantıya çağırabilirler.
    (2) Yönetim kurulunun, devamlı olarak toplanamaması, toplantı nisabının oluşmasına
    imkân bulunmaması veya mevcut olmaması durumlarında, mahkemenin izniyle, tek bir pay
    sahibi genel kurulu toplantıya çağırabilir. Mahkemenin kararı kesindir.
    uyu saydı arsa çoktan gitmişti.uyanık bence.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    uyu saydı arsa çoktan gitmişti.uyanık bence.
    Haklısın mantıklı iyi güzelde neyi bekliyor olabilir bütün teorilerimiz yıkıldı hukuk kanunlar anlaşmalar derken zaman aleyhimize döndü imkânlar olmadan fırsatlar doğmuyor damlaya damlaya göl olur mantığı bitti artık sondaj la imkan yaratılıyor yoksa patron petrol mü arıyor yerüstü bitti yeraltı revaçta bide gökyüzü.

7. alan memnun satan memnun.satılan zaten satılmış kaderine mahkum...

8. Printaşın yavrularını göremedik ama yavrumun yavrusu oldu dede olduk benden zengini yok Rabbim herkese bu zenginliği yaşatsın.

Sayfa 886/989 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •