Sayfa 919/991 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    edıp önceki ismi iplik degilmiydi arsamı sattı edıp vay 18.97 olmuş sermaye/78.605.932,20 açıklık oranı%43.98 lot sayısı çok degil 34.570.889 on senedir sermaye artışı yapmamış gidermi daha diyorsun onur.
    Halka açık şirketler karşılıklı iştirak ilişkisini birbirlerinin ayağına basmadan ustaca yapıyorlar matruşka potansiyeline sahip son yapılan edipin ortakları arasındaki birleşmeden doğan yeni şirket var gizledikleri bir şey var arsa gibi fiyat biçmek çok zor arsa çok değerli printaşın arsasından bile ortaklar arasında ayni sermaye olarak kullana bilirler sorunlar bağlı ortakları ve iştirakleri arasında bilmediğimiz olaylarla dolu

2.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Şafk kardeşim,siz yeterki yeniden borsaya dönüyoruz müjdesini somut ve net olarak verin dualarla birlikte o kardeşimizle beraber sizin hacca gitmenize vesile olurum şahsım olarak bunu içimden gelen samimi duygularımla söylüyorum..Kıymetli kardeşim 2onur2'ye de bizlere vereceği güzel haberler,müjdeler için sözüm vardı ya hala sözümdeyim.. İnşha Allah, Kutsal Hac vazifemizi nasip olursa hep beraber yaparız.. Selamlar .Hayırlı geceler..Not:Biz hepimiz kardeşiz aynı kabileden gibiyiz..
    Rabbim neylerse güzel eyler sağlık herşeyin başı sabır hayırlı geceler patronunda devletinde vardır bildiği bir şey

3.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    Bist te AVOD ve buna benzer kaç tane şirket var açıklık oranı %90 küsürün üstünde bizim printaşımız boş yere bist dışı kaldı.
    Yüzde 90ı halka açık olan şirketin hisseleri her zaman konu oluyor bu konuya şu açıdan bakarsak halka açık şirketler kendi paylarınıda topluyor olabilir şirket ortakları bu payları yönetim kurulu kararıyla şirket adına topladıysa neler olabilir bu uzun soluklu tartışma konusu.

4.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    edıp önceki ismi iplik degilmiydi arsamı sattı edıp vay 18.97 olmuş sermaye/78.605.932,20 açıklık oranı%43.98 lot sayısı çok degil 34.570.889 on senedir sermaye artışı yapmamış gidermi daha diyorsun onur.
    Edip 0,50 krş'a düşmüştü bende ihlas holding hissesi vardı 0,46 -0.55 arası gidip geliyordu bir ara satıp Edip GYO'ya geçeyim diye düşündüm ama net karar veremedim..İşte sonuç ortada anlık vereceğimiz kararları ertelememek lazım Printaş tavan tavan giderken satamadık ortalama alış fiyatına gelir diye bekledik ama 0.66 krşlardan geri döndü taban taban 0.21 krş'lu rakamlar sonrası malum.

5.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    Detay bilmiyorum ben sadece arsa komple satılacak onu biliyorum laf almak da kolaydeyil onur kardeşim.
    Ser verirler sır vermezler biliyorum eninde sonunda tescil edecekler böyle birşey varsa arsanın satışı halk dilinde olduğu gibi satış olmuyacağı kesin çbs gayrimenkul gibi oluverir

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ser verirler sır vermezler biliyorum eninde sonunda tescil edecekler böyle birşey varsa arsanın satışı halk dilinde olduğu gibi satış olmuyacağı kesin çbs gayrimenkul gibi oluverir
    Onur kardeşim halk dilinde değil bir kaç kişinin dilinde isim satış gerçekleş dimi vereceğim dua için. edip daha gider mi diye sormuştum tahmini.

7.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    şafk kardeşim,siz yeterki yeniden borsaya dönüyoruz müjdesini somut ve net olarak verin dualarla birlikte o kardeşimizle beraber sizin hacca gitmenize vesile olurum şahsım olarak bunu içimden gelen samimi duygularımla söylüyorum..kıymetli kardeşim 2onur2'ye de bizlere vereceği güzel haberler,müjdeler için sözüm vardı ya hala sözümdeyim.. Inşha allah, kutsal hac vazifemizi nasip olursa hep beraber yaparız.. Selamlar .hayırlı geceler..not:biz hepimiz kardeşiz aynı kabileden gibiyiz..
    a.s siz üsküdardamı ikamet ediyorsunuz üç beş sene önceki yazılarda bir reşatmıydı cumhuriyetmiydi biri birine sözler vermişti benim amacım mağdur olanı mutlu etmek umutsu olana azda olsa umut olabilmek tıpkı onur kardeşimgibi ama artık net şeyler olmadan net paylaşım yapmamak.

8.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    Onur kardeşim halk dilinde değil bir kaç kişinin dilinde isim satış gerçekleş dimi vereceğim dua için. edip daha gider mi diye sormuştum tahmini.
    Benim düşüncem ve tecrübelerim Evet diyor edipte potansiyel var yıl sonunda blanço ve bedelsiz potansiyeli ağır basacak uzun zamandır sessiz ve fiyatı yukarılara taşımak için proje üretecektir.

Sayfa 919/991 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •