Sayfa 92/990 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 729 - 736 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Şirket Sayısı (3 adet)
    *** TSM Aşamasındaki şirketler sayfanın aşağı kısmındadır... ***
    Unvan Sicil No Müdürlük
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA KIRT.SAN.A.Ş. 186466-133980 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA KIRTASİYE A.Ş. 186466-133980 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA VE KIRT.SAN.TİC.A.Ş. 186466-133980 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA VE KIRTASİYE A.Ş. 186466-133980 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA VE KIRTASİYE SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 186466-133980 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA VE KIRTASİYE SANAYİİ VETİCARET ANONİM ŞİRKETİ 186466-133980 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA VE KIRTASİYE TİC.A.Ş. 186466-133980 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA VE KIRTASİYE SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 186466 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA VE KIRTASİYE SANAYİİ VETİCARET ANONİM ŞİRKETİ 186466 İSTANBUL
    ÇAVUŞOĞLU KİMYA VE KIRTASİYE SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ A ŞUBESİ 39987-5 İSTANBUL

2. Oluruna varacak ben sıfır olarak görüyorum süpriz olursa mutlu olucam.sende böyle bak lakin helalimizin peşinden kosucaz .

3. Printaşın borcu ne yok neyi beklediler ozaman bugüne kadar ne fatura ne değerleme raporu hiç birşey açıklayan patronlarana itiat mi ettiler de sustular ne diyecek patron çalmışmı diyecekler beş yıldan beri uyarıyorum bir terslik neden susuyorlar harammı yiyorlarda susuyorlar 5yıl da doluyor bakalım devletimizin yüce makamun

4. Makamında ne dolaplar döndürüyorlar babaların makamımı yoksa devlet makamımı o koltuğun hakkını vermiyenin ne işi var orda.

5. İlk önce borcunu verceksin son alacağını istiyeceksin borç verilmeden alacak istenmez.

6. Borsa Yönetim Kurulu'nun 12/12/2012 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan aynı tarihli kararında, Berdan Tekstil San. ve Tic. A.Ş.'ne (Şirket) 30/06/2013 tarihine kadar faaliyete yeniden başlaması için süre verilmesine, bu tarihe kadar gelir yaratacak bir üretim ve ticari faaliyete başlanmaması halinde Şirketin Borsamız Gözaltı Pazarı'nda işlem gören paylarının, İMKB Kotasyon Yönetmeliği'nin 24. maddesinin (e) bendine atıfta bulunan 27. maddesi gereğince sürekli olarak işlem görmekten men edilmesine ve Borsa Pazarlarından çıkarılmasına karar verilmiştir.

7. Birleşme amaçlı ortaklıklara ait payların kottan çıkma şartları
    Madde 24- (1) NİYİP‟te işlem görenler hariç olmak üzere, birleşme amaçlı ortaklığın;
    a) Halka arz izahnamesinin onaylandığı tarihten itibaren 24 ay veya izahnamede yer
    verilmişse bu süre içerisinde, ortaklık tarafından halka arz gelirinin nemalandırılmış toplam
    tutarının en az %80‟ini kullanarak bir şirketle birleşmemesi,
    b) Birleşme işleminin ortaklık genel kurulu tarafından onaylanmaması,
    c) Nakit yönetim politikasına, yatırımlara ve birleşme işlemine ilişkin bilgilerin kamuyu
    aydınlatma ilkeleri çerçevesinde Borsaya ve kamuya bildirilmemesi ya da eksik, yanıltıcı ve
    gecikmeli olarak bildirilmesi,

8. ç) Tüzel kişiliğinin herhangi bir nedenle sona ermesi,
    d) Ortaklığın Borsaya ödemekle yükümlü olduğu ücretlerin tamamını son ödeme
    tarihinden itibaren 1 yıl içinde ödememesi
    durumlarında, payları kottan çıkarılabilir.Yönetim Kurulu, kottan çıkarma kararını
    vermeden önce ilgili ortaklığı durumunu düzeltmesi için uyarabilir, ortaklığa süre verebilir veya
    uygun gördüğü diğer tedbirleri alabilir.

Sayfa 92/990 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •