Sayfa 93/991 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 737 - 744 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. E maddesi diye madde yok

2. Kendi isteğiyle Borsa kotundan çıkma
    Madde 27- (1) Ortaklıklar, ihraççılar veya fon kurucuları Borsa kotunda bulunan sermaye
    piyasası araçlarının SPK‟nın ilgili düzenlemeleri çerçevesinde kottan çıkarılması isteğiyle Borsaya
    başvuruda bulunabilirler. Söz konusu sermaye piyasası araçları ilgili mevzuatta düzenlenen
    süreçlerin tamamlanması halinde Yönetim Kurulu kararıyla kottan çıkarılır.

3. Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) tarafından Sermaye Piyasası Kanunu kapsamından çıkartılması doğrultusunda Kuruluşumuz üyeliğinden çıkartılan Asya Meyve Suyu ve Gıda Sanayi A.Ş., Berdan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., Dentaş Ambalaj ve Kağıt Sanayi A.Ş., Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş., Mutlu Akü ve Malzemeleri Sanayi A.Ş., OMV Petrol Ofisi A.Ş. paylarının kayden izlenmesinin sonlandırılmasına Kurul tarafından karar verilmiş olup söz konusu Şirketlerlerin paylarının kaydi sistemden çıkışı 16.07.2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Payları Merkezi Kaydi Sistemde kayden izlenmesi sonlandırılan pay sahiplerine ait bilgiler ilgili şirketlere Kuruluşumuz tarafından bildirilmiştir. Ortaklar menkul kıymetlerini almak için ilgili şirkete başvurması gerekmektedir.

4. Sgk prim borçlarını ödeyemeyenler için 60 aya kadar taksit imkanı geldi. İlgililerin dikkatine.

5. Spk nerde bist nerde mkk nerde tmsf nerde sesi çıkıyormu niye bunların yapacağı bir şey yokmu neyi bekliyor lar forum sitesinde aptalların hisselerini kandırıp toplarsak diye mi bekliyorlar hisseddiyorum hepsi burda bu hisselerin değerini bunlar biliyor şirketi kim yönetiyor şirketin çoğunluk hisseleri kimin elinde mkk neden açıklamıyor neden bir belge açıklamıyorsunuz. Niyetiniz tasfiye edip mlletin haklarını gasp birde başkan adaletten bahsediyor şirketler biler konkodato ilan ediyorlar hisseleri toplamanın en kolay yolu bunu hep yapıyorlar korkanların elinden alıyorlar konkordato ilan eden şirketin hisselerini alıp satmak yasakdede göreyim senin başkanlığını milletin ilgi alanını dağıtma olaylarla milleti uğraştırma çözüm bul . fikir üret milleti korkutup durma.

6. Herkes patrona saldırıyor ali bey şöyle böyle halil bezmene hak vermeye başladım çamur temizleniyor pislik bulaştımmı demekki temizlenmiyor burda kilerin niyetleri iyi değil.bukadar pislik hoş değil.

7. 2 onur 2 burdakiler derken bir sen varsın yazan bir ben sitemin banaysa site senin olsun .ağada mavos mavos yok bir daha

8. yazmıycam hatta sitedende çıkıyom.yok çıkmıyorum ara sıra yazdıklarınızı okurum herkeze hayırlı günlerrrr

Sayfa 93/991 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •