Sayfa 951/989 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    tek ortaklık bilgisi 2 halka açık şirket var olmak adına ortak bir şirket kuruyor ve bu şirketle halka açık tahtası kapalı ve bu şirket bir anda çbs holding tek şirketi oluyor ve ortaklara bilgi verilmiyor .soruyorum sana hani kanun maddeleri diyordun vaktiyle nerde bu koruyucu kanun maddeleri .
    Vallahi bende onu arıyorum adına kanun dedikleri maddeler var var da kime çalışıyor kimin için yazılmış 33 yıldır anlıyamadım beni mahkemeye yönlendirenlerde devletin kurumu mahkemelerde şikayet ihbar var kanun var uygulayan olmazsa mahkemeye gitsen ne olur diye düşünüyorum devletin mahkemeside para kaybolan zamanda para devlet yapsa devletliğini bu sıkıntıları yaşarmıydık belirsizlik rakamlardan daha kötüymüş açık olsaydı satardık umduğumuz gibi olmasada bulduğumuzla mutlu olurduk

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 şu an çbs printaş yönetimi kimin elinde kaç yılına kadardı bilgin varmı.
    2019 da üç yıllığına seçildiler 2023 bitmek üzere genelkurul yapılmadı yönetimin hukuken süreleri bittiğine göre karaları kim alıyor vekaleten veya asaleten bize bağlı şirketlerin genelkurulu oluyor ilginç bizimki olmuyor. Asıl şirket varken bağlı şirkete söz düşüyor istediği kararı alabiliyor arsayı satacakmış gibi düşünmekten Allahım aklımızı koru nasıl bi girdaptayız elini veren kolunu alamıyor ne taş kalkıyor nede kol kopuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    2019 da üç yıllığına seçildiler 2023 bitmek üzere genelkurul yapılmadı yönetimin hukuken süreleri bittiğine göre karaları kim alıyor vekaleten veya asaleten bize bağlı şirketlerin genelkurulu oluyor ilginç bizimki olmuyor. Asıl şirket varken bağlı şirkete söz düşüyor istediği kararı alabiliyor arsayı satacakmış gibi düşünmekten Allahım aklımızı koru nasıl bi girdaptayız elini veren kolunu alamıyor ne taş kalkıyor nede kol kopuyor.
    nezaman şeçilir yeni yönetim varmı fikrin.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    nezaman şeçilir yeni yönetim varmı fikrin.
    Ne akıl kaldı ne fikir devletin adaletimi çavuşoğullarının merhametimi kim güçlü kim haklı biz neden hep mutlu sonu göremiyoruz şirket büyüyor bağlı ortaları iştirakleri var derken saman alevi oluyor devlette alacağını alıyor patronda bize kalan dertleri oluyor adalet nerde patron nerde para nerde şirket nerde düşün düşün eh işte yeni düzenin neferleri akın akın geliyor belki onlar bizden daha şanşlı olurlar adil bir düzenle düzgün bi şekilde hakları kısıtlanmadan yaşarlar. Yıllar geçti haber bile yok

5. Kıymetli 2onur2 kardeş,Kıbrıs denilince ilk akla gelen kumarhaneler (Keşke öyle akıllara gelmeseydi şehitler diyarı) olduğuna göre ne kadar dürüst olmayan alavereci dalavereci iş insanı varsa soluğu orada alıyor çünkü orada gayri ahlaki soygunlarını hileli kirli işlerini Türkiye de göze batmadan dikkat çekmeden daha iyi yürütebilmekte,yönetebilmektedirler soran yok sorgulayan yok bizin Türkiye deki canhıraş sesimizi de duyan yok yani Rahmetli Levent Kırca'nın söylediği gibi maalesef Titan Titana..''İmam oturursa cemaat daha büyük kabahatler yapar'' der büyüklerimiz..Allah sonumuzu hayırlı kılsın inşha Allah..Allah'ın hakkaniyetli adaletine,şefkatine sığınıyorum İslamı kullanan din taciri kullarına zerre güvenimiz kalmadı..Selamlar..Hayırlı akşamlar..ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by financier Yazıyı Oku
    Selam...Burada kimse hukuksal bir hakkımız var mı yı düşünmüyor maalesef çok eskiden ben de yazmıştım böyle bir şey kimse cevap bile vermedi aynı şekilde. Sadece bir umut aşılama, arada bir paranoyakça bildiğin bir şey mi var neden bunu yazdın diye sorgulama, eski haberleri paylaşma gibi şeyler var kimsenin bildiği bir şey yok herkes kaderine razı aslında ama yüzleşmek istemiyor
    haklisin bence ...

7. Reis kime inanacağımızı kime güveneceğimizi şaşırdık ağlanacak halimize gülüp geçiyoruz patronların usulsüzlüklerindede devletin adaletsizliğindende bıktık zengin hep zengin fakir hep fakir paparazi memleket anlayışı 33 yıldır kazanan hep aynı kaybeden hep aynı adı değişiyor adresi değişiyor alavere dalavere değişmiyor. Ezilenler dünde aynıydı bu günde ezilenler olduğu sürece ezenler korunacak bal tutan parmağını yalayacak bizede yalanmışı kalacak ömrümüz gitti duyan yok. Hayırlı akşamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    2022 bitmiş diye tahmin ediyorum.

Sayfa 951/989 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •