Sayfa 962/991 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 7,689 - 7,696 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    S.A.Arkadaşlar sende rica etsem ödemelerin resmi evraklarını burada paylaşırmı sın ben bugün görüşme yaptım yalnız vergiler ödenmedi dendi bana.
    bence ödenmedi bilgisi doğru olabilir ,firma böyle bir ödeme yapsa bence açıklamak için çoktan spk.gov tr de,yayınlardı .

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bence ödenmedi bilgisi doğru olabilir ,firma böyle bir ödeme yapsa bence açıklamak için çoktan spk.gov tr de,yayınlardı .
    SA.Arkadaşdan vergi ödendi belgelerini istedim varsa neden paylaşmaz ki anlamadım konuştuğum kişi bu belgeleri istedi.

3.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    SA.Arkadaşdan vergi ödendi belgelerini istedim varsa neden paylaşmaz ki anlamadım konuştuğum kişi bu belgeleri istedi.
    pek yorma kafanı bence para yatırsalar spk .gov.tr bildirimlere atarlar.
    bence umutsuz vaka gibi duruyor.

4. sıfır çalı arkası herkes umudunu kesti,merak ediyorum elinde çok hissesi olanlar nereye kayboldu ne yapıyor sanırım mutlular .

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ne yapıyorlarsa çbs satış ve pazarlamada tek ortak çbs holding tescil edilene göre yeni bir soru akıllara geliyor çbs printaşın çbs holdingteki iştirak payı nekadar ve çbs holding borsaya hazırlıkmı yapıyor belki takaslardaki hareket bu yüzdendir çbs printaş borsaya dönerse çbs holdingi borsaya hazırlıyor olabilir gurup şirketlerinde payını özkaynaklarını bilmiyoruz. Konsolide blanço izahname önemli 2014 ün birinci ayı ışıkların kapandığı gün ve 2024 birinci ayı açılacağı gün olur inşallah.
    10.yıl dönümü ne 1.ay kaldı.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    10.yıl dönümü ne 1.ay kaldı.
    Hayallerimizin dibindeki kabus 10 yıl bir varmış bir yokmuş masal gibi hikayesi çok gerçekleri göremiyoruz ya roman olacak yada masal su gibi buhar oldu yağmur olup yağarmı Marshall bile 35 liradan 2800 lirayı gördü çbs 10 yıl önce 10 yıl sonra ikinci bi tarih yazarmı 24 yıl önce 300 doları gören çbs printaş kimlerle ne iş yapıyor

7. ülke dolmuş naylon faturacılarla şirket içi şirketler kurup al oraya vur buraya gündemde olanlar hikaye bence okadar çok devletin sırtında sırtlan var ki biri bitiyor diğeri başlıyor.
    umarım devlet bunlara kalıcı çözüm bulur...

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hayallerimizin dibindeki kabus 10 yıl bir varmış bir yokmuş masal gibi hikayesi çok gerçekleri göremiyoruz ya roman olacak yada masal su gibi buhar oldu yağmur olup yağarmı Marshall bile 35 liradan 2800 lirayı gördü çbs 10 yıl önce 10 yıl sonra ikinci bi tarih yazarmı 24 yıl önce 300 doları gören çbs printaş kimlerle ne iş yapıyor
    inanmak istiyorum sana ama 5 senedir yazıyorsun resmi bir açıklama bile yok.
    sen gönül bağı kurmuşun bence kusura bakma.

Sayfa 962/991 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •