Sayfa 967/992 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon
Arama sonucu : 7934 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Eski spk yönetimi gırtlağına kadar işin içinde ve suçludur bu kadar küçük yatırımcının mağdur olmasına vesile olmuştur ..Sayın yeni Spk Başkanı ,bu haksızlıkları göz önünde bulundurarak alın teri helal paralarını Çbs Printaş ve boya şirketlerinde kaybeden mağdur yatırımcı vatandaşlarının lehlerine olumlu yapıcı sevindirici kararlar alıp eğer hakikaten Ali Eşref Çavuşoğlu borsa kotundan çıkarılan şirketlerini tekrar borsada işlem görmesi için Spk'ya müracaatta bulunmuşsa bu başvuruyu hemen kabul onay vermelidir bunu Allah rızası için tüm ÇbS şirketleri mağdur yatırımcıları için yapmalıdır bu bir erdemli,hakkaniyetli,adaletli tavır ve davranış olacaktır ..Temenni ederim ve dilerim..

2. ÇBS boya ve printaş için kota dönüş mevzuat gereği yeni halka arz olacak şirketler için geçerli olan şartlara tabiler. spk ya müracaat taslak izahname ile olur ve bunu yaptığında şirket kendisi kamuya açıklar. çbs gurubundan böyle bir açıklama yapıldığını ben görmedim bilen arkadaş varsa aydınlatsın.

3.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    2 onur 2 kardeş, Allah acil şifalar nasip eylesin..Allah her konuda yardımcınız olsun..Hastanız kısa zamanda sağlığına,sıhhatine kavuşur İnşha Allah..Selam ve dua ile..
    Aleyküm selam reis dualarınız için sağol yolunuz açık yükünüz hafif sağlığınız daim olsun.

4. Eyvallah kardeşim,amin,ecmain..

5.  Alıntı Originally Posted by radm77 Yazıyı Oku
    ÇBS boya ve printaş için kota dönüş mevzuat gereği yeni halka arz olacak şirketler için geçerli olan şartlara tabiler. spk ya müracaat taslak izahname ile olur ve bunu yaptığında şirket kendisi kamuya açıklar. çbs gurubundan böyle bir açıklama yapıldığını ben görmedim bilen arkadaş varsa aydınlatsın.
    buda olması hayal hayaller ve kaybolan umutlar...

6. Yaklaşık dediğiniz iki rakam arasında %50 var (:
     Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar!
    ÇBS PRTAS hissenin borsaya açılma talebinin olduğu ancak yetkililerin çok detaya baktıkları, işi sıkı tuttukları, işin çok kolay olmadığı, biraz daha zamana ihtiyaç olduğu ifade edildi.
    Hisse fiyatının yaklaşık 50/75 arası olacağı belirtildi.
    Hepimiz yılların verdiği yorgunlukla açılışını heyecanla bekliyoruz.
    Bende de çok fazla var.
    Bekliyoruz, takip ediyoruz.
    SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar!
    ÇBS PRTAS hissenin borsaya açılma talebinin olduğu ancak yetkililerin çok detaya baktıkları, işi sıkı tuttukları, işin çok kolay olmadığı, biraz daha zamana ihtiyaç olduğu ifade edildi.
    Hisse fiyatının yaklaşık 50/75 arası olacağı belirtildi.
    Hepimiz yılların verdiği yorgunlukla açılışını heyecanla bekliyoruz.
    Bende de çok fazla var.
    Bekliyoruz, takip ediyoruz.
    S.A Arkadaşlar Cumhuriyet kardeşimizin biraz zamandan kastı şu olabilir.Varlık fonu arsa satışına engel oluyordu varlık fonunun çbs arazisini alıcağına karşılık almasıyla alakalı çbs yönetiminin itiraz talebini 15.şubat 2024 de görülecek mahkemede çbs yönetiminin kazanma olasılığını göz önünde bulunduğundan bu iki... iki buçuk aylık süreç de bir şeylerin netleşeceğini düşünüyorum. Çünkü bu işin bu zamana kadar uzamasının en büyük sebebi bara işi çözülecek.

8. 2024 Bahar ayı ile yeniden hikayemiz kaldığı yerden devam eder İNŞAALLAH. Geç olsun da olsun artık şunu da belirteyim inanan inanır inanmayan gebze çayırova da fabrikanın yeri ali bey arada uğruyor üç dört çalışan var gider onlardan randevu alır ali beyle görüşmek için sorar hakkını ben bugün tlf yine görüştüm 15 şubat 2024 de maddi sıkıntılar çözülecek dendi demek ki bir sefer çamura bulandı mı türkiyenin sanayi sıralamalarına giren cevher o.şu.bu sebep den kolay temizlenemiyor. zerre yalanın yok umutsuzluğu bende yaşadığım için çok iyi biliyorum.

Sayfa 967/992 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •