Sayfa 968/991 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 7921 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. ÇBS Boya ve Printaşın çbs boya bünyesinde birleştirme kararı alınmıştı değerleme raporu alınacaktı şirket kamuya açıklama yapmıştı hatırlayan vardır 1 kaç sene oldu sonuç nerde belirsiz. spk uzmanları kendisine yapılan bir müracaat varsao o şirket ve müracaatlarla ilgili telefonda kahve muabeti yapmaz hayel kuralım diye değil burda gerçek bilgi paylaşırsak iyi olur. Birşeler yapılmasını istiyorsak şirket sahibinden bilgi talep etmemiz gerek

2. 2014 yılının 12. Ayında printaş kota dönmek için spkya başvuruda bulunmuş özeldurum açıklaması yapıldığını görmedim bir yıl içinde kanunen başvuruda bulunması gerekiyor izahnamenin hazırlanamamasıdan dolayı başvuru geri çekiliyor yine kanunen en geç iki yıl içinde müracat etmesi gerekiyor etmezse spk kota alma veya kanun kapsamından çıkarma yetkisi var spk kanun kapsamından çıkartırsa şirketin feshine karar verebilir tasfiye memuru atar ortaklığın hisse değeri hesaplanır hisseleri oranında herkesin hesabına paraları merkezi kayıt kuruluşu tarafından aktarılır ve çbs printaş tarih olur Türkiye ticaret sicil gazetesine tescil edilir.

Son satırda bu konudan bahsetmiştim spknın belgeli cevabı.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=652&page=548

3.  Alıntı Originally Posted by radm77 Yazıyı Oku
    ÇBS Boya ve Printaşın çbs boya bünyesinde birleştirme kararı alınmıştı değerleme raporu alınacaktı şirket kamuya açıklama yapmıştı hatırlayan vardır 1 kaç sene oldu sonuç nerde belirsiz. spk uzmanları kendisine yapılan bir müracaat varsao o şirket ve müracaatlarla ilgili telefonda kahve muabeti yapmaz hayel kuralım diye değil burda gerçek bilgi paylaşırsak iyi olur. Birşeler yapılmasını istiyorsak şirket sahibinden bilgi talep etmemiz gerek
    S.A Kardeşim mesela nasıl bir gerçek bilgi şrkt dar boğaza girmiş on yıldır dar boğazdan çıkmak isteyen biri meç bur dar boğazdan çıkana kadar yalana sarılır çaresiz şekilde bizler gerçek bilgiyi nereden alacağız şirketin denetime tabi olan devlet kurumları bizimi düşünüyor ki senin verdiğin tlf numarasını aradım spk istanbul şb o isim verdiğin yetkili bana ne dedi biliyor musun siz benden daha çok bilgiye sahip siniz yalanla yönetildiğin bir ülkede parayı veren düdük çalıyor 10 senedir bu ve bunun durumundaki şirketler. Geçmiş spk başkanı ve millet vekili kız kardeşi milyon dolar rüşvet iddaları vardı. Gerçekler resmi evraklar paylaşılınca meydana çıkar o birleşme bilgileri de çıkar meydana anlayacağın para olmadan bu iş düzelmez oda arsa satışıyla sağlanacak birleşme bilgilerini onur kardeşim paylaşmıştı geriye dönük bakarsan görürsün bilgiler dedikodu değil doğru yazmak istemezsem bakar durursun sayfaya amacım biz mağdur yatırımcıları mutlu etmek.

4. S.A Radım kardeşim seni ferhad karıştırdım kusura bakma ama o gerçek şeyler paylaşalım mevzu sun da ferhad la aynı şeyler söylediğin için bazı sözlerim senim içinde geçerli.

5. şafk benim demek istediğim biraz yanlış anlaşıldı sanırım benim demek istediğim spk kişiye özel bilgi vermez şirketin spk yaptığı bildirimler verdiği bilgiler kap ta açıklanır onun dışında telefonla bize bilgi vermez. çbs de neler döndüğü ne yapılmak istendiğini şirket yetkililerinden alabiliriz ve ancak ondan zamanı gelince hesap sorabiliriz hesap sorulacak yerde genelkuruldur. burdan kaç kişi resmi olarak genel kurula katıldı oy kullandı

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    2014 yılının 12. Ayında printaş kota dönmek için spkya başvuruda bulunmuş özeldurum açıklaması yapıldığını görmedim bir yıl içinde kanunen başvuruda bulunması gerekiyor izahnamenin hazırlanamamasıdan dolayı başvuru geri çekiliyor yine kanunen en geç iki yıl içinde müracat etmesi gerekiyor etmezse spk kota alma veya kanun kapsamından çıkarma yetkisi var spk kanun kapsamından çıkartırsa şirketin feshine karar verebilir tasfiye memuru atar ortaklığın hisse değeri hesaplanır hisseleri oranında herkesin hesabına paraları merkezi kayıt kuruluşu tarafından aktarılır ve çbs printaş tarih olur Türkiye ticaret sicil gazetesine tescil edilir.

Son satırda bu konudan bahsetmiştim spknın belgeli cevabı.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=652&page=548

onur kardeş spk nın şirketin feshine karar verebileceği ni okuduğun kanunun; kanun numarasını ve madde numarasını size zahmet olacak vakit bulduğunuzda yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz

7. Madde 10 fıkra 5
    Madde 13 fıkra 1

Sayfa 968/991 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •