Sayfa 830/989 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Yıllardır buradayım o yüzden akan2017 senden daha eskidir buralarda dedim ama o sadık üye sen maşallah bronz üye kendini aşmış durumdasın o dikkatimi çekti yani projemisin demek istiyorum ..Burada anlatmak istediğim senin üyelik makamının nerelerde olduğuyla alakalı değil benim için elmas üye ol esas anlatmak istediğim çok dalgalı açıklamalarda bulunuyorsun bizleri alabora ediyorsun önce umut veriyorsun eyvallah ki uzun bir süredir en fazla inananlardan birisisin ancak son zamanlarda sende umutsuzluk hasıl oldu bunu yaptığın açıklamalarda aşikar etmeye başladın peki seni umutsuzluğa sev eden nedir niye bu tutarsızlık...Ayrıca anladağım kadar edindiğin olumlu yada olumsuz bilgileri yeğliyorsun yada sadece bazı samimi arkadaşınla paylaşıyorsun bence bu doğru değil insani anlamda çünkü tüm çbs printaşzede arkadaşlar sana güven ve sevgi besliyorlar olaki olumlu bir haber gelse bizimle paylaşır diye ama sen üstü kapalı dolaylı mesajları seçiyorsun mecburiyetin yok ama seni seven bu topiğin mağdurlarına bildiklerini aktarmalıydın diye düşünüyorum ..Ben adeta cumhurbaşkanına hitaben haftada bir dilekçe yazı durumu ayrıntılarıyla aktarıyorum oradan alacağım olumlu bir ışık olsa burada sizlerle paylaşacağım ama ser verip sır vermiyorlar sadece tavsiye bahşediyorlar maşallah yani çözüme dair sevindirici bişey yok ortada..mesela 25 milyonluk vergi borcu diyorsunuz bu haberi nereden okudunuz bizede söyleyin bizde bilgi edinelim araştırdım bulamadım..Hoş buldum..Sağol..ytd..
    Sizi anlamaya çalışıyorum ama olayı kişiselleştirdiniz bizim konumuz printaş bronz üyeliğim konusu benim tercihim değil acemi üye olsamda fark eden bir şey yok benim için çünkü 32 yıldır yüzde doksan kaybediyorum benim tercihlerimin hepsimi yanlış yoksa başka bilmediğimiz şeylermi var bilgi alamadığımız için yazılanların hepsi yorumlar ve dedikodular üzerine akantla yapmış olduğumuz kişisel kurgular var bunları gerçekmiş gibi algılamanızı istemem bizlerin gerçek ve güvenilir bilgiye ulaşmamız için spk ve yönetim kurulu kararlarının tescil edilmesi gerekiyor tecrübelerimizi ve bilgilerimizi paylaşırkende olması gerekenleri kanunlara ve kurumların yazılı bilgilerine atıfta bulunarak yapıyoruz afaki gibi gelebilir ama hepsinin haklı sebepleri mevcut ve bunlar burda açıklanmıştır 25 milyon vergi borcu konusu spknın açmış olduğu dava tutanaklarında var bu davaya müdahil olan arkadaşımın sayesinde bu bilgiye ulaştım inanıp inanmaman size kalmış birşey olaylara bakış açısı getirmek için yorum kattım eleştiriye açık 25 milyon vergi borcu tahakkuk ettiyse kazanmış olmalı dedim burda hukukun işleyişi bürokratların aldığı kararlar ve dayanakları onların bileceği işler bizim yaptığımız haklı olduğumuz davada sabırla beklemek bir gün elbet tescili bir belge yayınlanacaktır

2. Benimde konum senin üyeliğin değil aslında ama oradan yola çıktım..Teşekkür ederim..

3.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Halka açık bir şirket, bir şekilde grup şirketlerinden dolayi tahtası kapanıyor ve borçları, alacakları, ortakları varken isim hakkını bir başkasına devrederek tekrar piyasaya giriyor. Şirkette bizim onlarla bir bağımız yok diyor. Bu nasıl adalet, bu nasıl hukuk. Bilerek arazisi sattırılmıyor. Yoksa satılmazmı. Bunlar ancak böyle ülkelerde olur. Ama ölecekler, o pamuk o göte er yada geç girecek. Bize yaşarken kabir azabı çektirenler, her alemde kat be kat daha fazlasını çeksinler.
    yıllar su gibi akıyor...

4. Ne kadar zaman önce yazmışım sayın akant. Giden ömür olmuş, değişen bir şey yok. Sonradan demistim artık pamuk demode oldu yerine silikon sıkıyorlar. Olmadı köpük sıkılır. Şunu çok net biliyoruz adamlar işlerine devam ediyor. Hukuku hiç ettiler. Arsayı bilerek sattirmadilar. Vatandaşın parasına çöktüler. Kimbilir ne rüşvetler dönmüştür. Buna hukuk ve siyaset izin vermese bu durumlar oluşabilirmi. ? Mümkün degil.

5. CBS printaşın mahkemesi olmuş 8 Nisan 2022 tarihli ve 2022/585 sayılı karar nolu İstanbul Anadolu 3. Asliye Ceza Mahkemesi kararına göre şirket yönetim kuruluna adam başı 12500 tl rücü edilmiş hemde yöneticilere 2 yıl 11 Ay ayrı ayrı hapis cezası verilmiş. Bu karara itiraz edildi mi bilmiyorum. 31 Ekim 2022 tarine kadar süresi olan bu yönetim kurulu bu cezalar varken tekrar görev alabilecek mi acaba çok merak ediyorum.

6. Sayın cass67,para ve hapis cezasına bakarmısın be kardeşim ben bir bankacı benden rüşvet istedi diye kendisine suç olduğunu bilmeden sahtekar dedim diye savcının marizini azarını işittim hakimde bana 11 ay yirmi gün ceza verdi neymiş efendim Devletin memuru rüşvet isteyebilir ama sahtekar kelimesini ona karşı kullanamazmışım..Bu çavuşoğlu kardeşlerin yapmadığı usülsüzlük,kanunsuzluk,şaibeli işler,dolandırmadıkları yatırımcı kalmadı bizleri yüklü zararlara,mağduriyetlere uğrattılar şirketlerin içlerini boşalttılar aldıkları ceza 2 yıl 11 ay onuda ya geri bıraktırırlar yada yargıtaya taşırlar sonrada ''ADALET MÜLKÜN TEMELİYMİŞ'' hadi ordan derler sana..Allah mazlumun,garibanın,fakirin,fukaranın,yetimin yar ve yardımcısı olsun hırsız dolandırıcı leş kargalarından,akbabalardan,çakallardan,sırtlanlard an korusun..Amin..Cass67 kardeş,paylaştığın önemli bilgilerden haberlerden dolayı teşekkür ederim..Selamalr.

7.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    CBS printaşın mahkemesi olmuş 8 Nisan 2022 tarihli ve 2022/585 sayılı karar nolu İstanbul Anadolu 3. Asliye Ceza Mahkemesi kararına göre şirket yönetim kuruluna adam başı 12500 tl rücü edilmiş hemde yöneticilere 2 yıl 11 Ay ayrı ayrı hapis cezası verilmiş. Bu karara itiraz edildi mi bilmiyorum. 31 Ekim 2022 tarine kadar süresi olan bu yönetim kurulu bu cezalar varken tekrar görev alabilecek mi acaba çok merak ediyorum.
    2 onur 2 senin yorumun ne olur.aslı varmıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 senin yorumun ne olur.aslı varmıdır.
    Var var olmazmı samanlıkta ineğini kaybetmiş çoban gibi hissediyorum kendimi bahtsız bedevi gibi dolanıp duruyorum ne yapalım bizim yapacağımız bir şey yok mahkeme + çavuşoğulları =??? Çavuşoğulları+ mahkeme =???????? Yıllardır bekliyoruz yıllandıkmı yaşlandıkmı aynaya bakarsak yaşlandık çavuşoğluna bakarsak yıllandık değerimiz yerle bir itibarımız -32 çavuşoğlu kardeşleri anlamak çok zor dalton kardeşler olsaydı paçayı çoktan kaptırmıştı yılların sanayicisi şirket malına dokunursa başına gelecekleri bilir bal tutan parmağını yalar derler bu cezalara bakılırsa tırnağına dilini değdirmiş bal tatlımı diye orucum bozulmasın demiş olmalı yoksa balbu kavonozda durduğu gibi durmuyo kardeşlerine de balın kokusu nasıl diye koklatmış olmalı onlarada adalet cezasını kesmiş kalemmi kırılır yeni sayfalarmı açılır umut bu sil baştan yapamıyorsun akıl baştan gitmeyince.

Sayfa 830/989 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •