Sayfa 553/987 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7892 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    büyük patron ortaya çıksa .elma dedik olmadı armut dedik olmadık.patron duy sesimizi....
    Duyacak duyacakta hiç acelesi yok imamı günaha sokturacaklar şu işlerimizi halletsek bizde helalleşsek birileriyle tmsf gibi hocayada eyvallah demek düşer bizim saat eskisi gibi tıkır tıkır çalışmıyor ara ara tekliyo panik yapıyorum valla.
    .https://www.spk.gov.tr/Sayfa/Index/12/0/8

2. 31 EKİM 2019 da ÇBS Printaş Genel Kurulunda Şirket Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen sayın Ali Çavuşoğlu kendi beyanı ile söz verdiği halde ne çbs printaşın nede çbs boya şirketlerine ait izahname ve bilançoları henüz göndermediler. Bu güzide aile ne olursa olsun sözlerini tutmasını ve inandırıcılıklarını kaybetmemeleri gerektiği düşüncesindeyim arkadaşlar.

3. SPK Çavuşoğullarına rica edecek makam değil onlara kalırsa hiç açıklama yapmazlar algı bu yönde halktan elde ettiği kaynağın hesabını vereceği bir zaman muhakkak olmalı kanunların ne önemi kalır yönetmeliklere uyulmayacaksa vay bizlerin haline çavuşoğullarına birileri madalya takar hemde nazar boncuklu her patron bunları örnek alır parayı kapan blançolarını değerleme raporlarını izahnameyi göndermezse adalet ne işe yarar çavuşoğullarınla bunu izah etmek aklıma yatmıyor devletin yanında çavuşoğullarının tek bir avantajı vardır tanınan bir imtiyaz söz konusu olmalı günü gelince açıklama yapılacaktır. Bir yanlışları olsaydı çoktan tosuncuk gibi ülke ülke geziyor olurlardı örnekleri çok benim düşüncem bu yönde.

4. Yine yeniden haber yok...

5. Umutlu olan bir kaç kardeşimiz vardı malesef kaybettik umut bile garibin ekmeği olmaktan çıkmış zenginin işi zor küçük balıklar biterse büyük balık büyük balığı yutamazsa.

6. Benim umudum devam ediyor.Çbs bir gece ansızın gelebilir.Hiç belli olmaz.

7. Benimde umudum bitmedi mahkemenin verdiği karar bizim için başlangıçtı şimdi spknın vereceği karar olacaktır eninde sonunda patrona izahnameyi getir diyecektir zaten izahnameyi ben masada gördüm yani dosyalar dolusu bir kucak evrak bakanlığın onayı gerekiyordu yakında açıklanır deniyordu spk unutmamıştır olağan üstü genel kurulumuz olduğunu biliyorlar izahnameyi onayladığında açıklanacaktır, belkide onayladılar. Bir adım atıldı mahkeme tarafından ikinci adım da gelecektir. Kurumsal bir yapı ortaklığın oranları kim ne kadar hisseye sahipse hakim ortak kimse mkk şunda açıklanacaktır( kap) ta.

8.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Yine yeniden haber yok...
    gelecek mi sence haber...

Sayfa 553/987 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •