Sayfa 297/989 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    Zaten gidiyorum ama isin icinde oyle birileri de var demek ki sonuc alman imkansiz. Şöyle Mali musavir tuttum cbs nin kot disi birakilmadan onceki bilanco ile bimeks in bilancolarini incelettim. Sonuc olarak bimeks kotu durumda iken islem cbs bimeks e gore cok iyi durumda iken kot disi birakiliyor diye hem cimer e hem spk ya hem de mahkemeye basvurdum. Dava baslamadan bimeksi kot disi biraktilar. Gel de ugras bu duzenle.
    kovuşturma oluştumu açtığım davada merakımdan..

2. 2019 ÇBS BOYA sitemiz hayırlı olsun.

3. Web sitemiz çok sade olmuş, eskisi gibi daha detaylı olsa iyi olur.Çbs grup şirketleri hakkında bilgiler lazım.Sorularımızın cevaplarını web sitesi üzerinden bulabilmemiz gerekli.İnşallah Bist'e geri dönmek için çalışmalar yapıyorlardır.

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Web sitemiz çok sade olmuş, eskisi gibi daha detaylı olsa iyi olur.Çbs grup şirketleri hakkında bilgiler lazım.Sorularımızın cevaplarını web sitesi üzerinden bulabilmemiz gerekli.İnşallah Bist'e geri dönmek için çalışmalar yapıyorlardır.
    yapım aşamasında..site biter kısa zamanda diye tahmin ediyorum.... bende merak ediyorum bakalım nasıl olacak yatırımcı bilgilendirme bölümü olacakmı..

5. Cbsbo Cbs Boya Kimya Sanayii Ve Ticareti A.s. Ortaklarindan Cbs Holding A.s.`nin
    25.06.1998 Tarihli Yazisi Asagiya Cikarilmistir
    25.6.1998
    "Gunluk bir gazetede cikan habere atfen CBS Shinto firmasi ile ilgili olarak Kurumunuz tarafindan tarafimizdan sifaen
    istenen bilgiler asagida sunulmaktadir.
    1994 yilinin Nisan ayinda kurulan CBS Shinto Boya Kimya Ticareti A.S.`nin ana faaliyet konusu otomotiv sektorunde kullanilan
    elektrokataforez boya pazarlamasidir. Sirketin ortaklik yapisi asagidaki gibidir:
    CBS Holding : %49.99
    Shinto Paint Co : %39.99
    Itochu Corp. : %10
    Diger : %0.02" (IMKB BULTEN)

6. sanki böyle bir sohpet olmuştu forumda...nippon tam gaz Türkiyede..neyse bizimde yeni bir sitemiz var artık..

7. çbs holdingide alırlarsa bölgenin tek hakimi olur..

Sayfa 297/989 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •