Sayfa 306/987 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 7892 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Mübarek ramazan ayı dualarımızla ibadetlerimizle hayırlara vesile olur insha allah diyorum..Fakirin ekmeğidir umut etmek ki malüm Allah ol der oluverir şüphesiz..Çavuşoğulları zalim bizler mazlum çünkü emekli ikramiyem var bu ortaklıkta o yüzden Rabbim Allah bizleri çavuşoğullarının kirli emellerine arzularına mağlüp etmeyecektir diye düşünüyorum ..Zalim çavuşoğulları için yaşasın cehennem ateşi..

2.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Mübarek ramazan ayı dualarımızla ibadetlerimizle hayırlara vesile olur insha allah diyorum..Fakirin ekmeğidir umut etmek ki malüm Allah ol der oluverir şüphesiz..Çavuşoğulları zalim bizler mazlum çünkü emekli ikramiyem var bu ortaklıkta o yüzden Rabbim Allah bizleri çavuşoğullarının kirli emellerine arzularına mağlüp etmeyecektir diye düşünüyorum ..Zalim çavuşoğulları için yaşasın cehennem ateşi..
    Zulüm ile abad olanın ahiri berbat olur...

Bakalım, bu kadar ortağın yıllardır kanını emen, mezkür kişilerin sonu ne olacak?

3. Ha bir de tek tesellimiz: Zulüm asla devam etmez ve etmeyecektir inş...

4. Amin ,inşha Allah..

5. bit pazarında tahtası açılmışmıdır acaba çbs lerin..

6. Hırsıza mal kapatırmak

Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bit pazarında tahtası açılmışmıdır acaba çbs lerin..
    Bunlar bızım paralarımızı İç ettıler, Allah İn gazabı var ıse şu mubarek günde beddua ediyorum helak olsunlar,

7. cbs nin yanına bile yaklaşmaz japonlar ..

Sayfa 306/987 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •