Sayfa 777/990 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    tosuncuk tamam,isim hakkı tamam,arsa elden çıkmadığı sürece beklenti büyük olur.büyük beklentiye birde geri borsaya dönüş güveni eklenmesi gerek benim düşüncem.işte o zaman efsane geri döndü reklamı ile bir çinli yatırımcı buluruz.
    Birleşme bağımsız denetim değerle raporları gurup içi arsa devirleri iştiraklerin oranları özkaynakları belli olduğunda bizim beklentilerimiz ne kadar tutacak göreceğiz arsa üzerinde çalışma yapmışlar gökdelenler alış veriş merkezleri var birşeyler oluyor da aslı nedir bilmiyoruz. Japonlar dan sonra birde çin işe girerse mevzuya bak sen bizim yavruların gözüne bakmaya doyamayız.

2. CBS BOYA - Paint & Building Materials
    1 saat ·
    03 - 12 Eylül Tarihleri Arasında 90. İzmir Enternasyonel Fuarındayız!
    Tüm Kıbrıs Halkımızı Bekleriz.
    #cbs #izmirenternasyonelfuarı

3.  Alıntı Originally Posted by MEHMET52 Yazıyı Oku
    CBS BOYA - Paint & Building Materials
    1 saat ·
    03 - 12 Eylül Tarihleri Arasında 90. İzmir Enternasyonel Fuarındayız!
    Tüm Kıbrıs Halkımızı Bekleriz.
    #cbs #izmirenternasyonelfuarı
    bizi davet etmiyorlar tüm kıbrıs halkı .bizim patron site den davet edemiyor neden acaba.

4. Bir sitemiz bile yok sitem etmekten başka hisse net olmasaydı ne yapardık. Sahi site açmayı düşünüyorlarmı acaba sitenin adı ne olabilir mesela nisubo paint .com.tr vay be oldu gibi çbsuni paint com.tr güçlü boya güçlü ortaklarla yola devam.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çok enteresan kaşenin üzerinde yazan www.cbsprintas.com.tr adresi alan adları tescil edilip üstlerine alınmamış.üstlerine alınmayan bir internet adresini nasıl kaşenin üzerine basabiliyorlar ince ayrıntı belki önemi yok ama bence hata umarım fark ederler.
    Halka açık şirketiz Hâlâ bir sitemiz yok kurumsal yönetim tebliği varmı yok mu özel durumlar tebliği dağın arkasınamı saklandı gören duyan yok.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Halka açık şirketiz Hâlâ bir sitemiz yok kurumsal yönetim tebliği varmı yok mu özel durumlar tebliği dağın arkasınamı saklandı gören duyan yok.
    bak ince detayı kaçırmamışsın unutmamışşın,hisse net olmasa neylerdi çbs mağdurları...

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bak ince detayı kaçırmamışsın unutmamışşın,hisse net olmasa neylerdi çbs mağdurları...
    iyiki varsın hisse net.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Aynen öyle paylaşmayı bilmiyorsa patronlar herşey benim diyorsa yapacak birşey yok tmsf elinin tersiyle kadumu oturturum diyor donuna kadar değil donu dahil alırım diyor son adnan oktarı hatırlatırım herşeyini aldılar burası kurumsal bir şirket ve halka açık.Hatırlatayım dedim hoşuma gitmiyor ama gerçek .Hayat yiyip içmekten ibaret değil sen yaşatmayı bilmiyorsan seni de yaşatmazlar burda ben istediğimi yaşatırım istemediğimi süründürüm diyemez 9 senedir sürünüyoruz oğlumla tartıştım bir senedir benimle konuşmuyor onun paralarınıda batırdım bana yaşama şansı tanımıyorsa bende devletin bütün kumlarını dolaşacağım ben de ona bu şansı tanımıycam ama dürüstse yapması gerekeni yapar sabırda bir yere yani burnumdan soluyorum.
    zaman akıp gidiyor...

Sayfa 777/990 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •