Sayfa 299/989 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. o zaman 1 tl lik tuvalet kağıdı alsaydım şimdi 14 tl olur idi orantıyı siz yapın..

2. 1985 te düşünemiyorum tuvalet kağıdı kaç para idi..

3. 29 yıl önce hisse senedi dediler aldık sonra kağıt dediler at atmadık bekledik tuvalet kağıdı dediler baktım tuvalet kağıdıda olmaz atsan atılmaz satsan satılmaz bize gelince değersiz ama nedense devlete göre zengine kanuna para ediyor adalet kitabında o kitapta herşey var bir tek bizler yokuz ben bunu anladım hakim olsaydım zengin olsaydım o adalet banada tıkır tıkır tıkır çalışırdı.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    29 yıl önce hisse senedi dediler aldık sonra kağıt dediler at atmadık bekledik tuvalet kağıdı dediler baktım tuvalet kağıdıda olmaz atsan atılmaz satsan satılmaz bize gelince değersiz ama nedense devlete göre zengine kanuna para ediyor adalet kitabında o kitapta herşey var bir tek bizler yokuz ben bunu anladım hakim olsaydım zengin olsaydım o adalet banada tıkır tıkır tıkır çalışırdı.
    düşündükçe ben huni takacak gibi oluyorum ama sonra boşver her şeyin hayırlısı olsun diyorum nasipten öte geçilmiyor buda bizim sınavımız diyorum takip e devam diyorum ....

5. Yeni site açıldığına göre sanırım borsada işlem görecek. (hislerim öyle diyor.)

6.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Yeni site açıldığına göre sanırım borsada işlem görecek. (hislerim öyle diyor.)
    Bayram harçlığı mı olur sence?

7. yeni kurulan gayrimenkul fonudaki gayrimenkuller bu hafta açıklanacakmış.Birde bakmışızki bizim arsada var.olurmu olmazmı bilmem ama bir kamu bankasına borcumuz var ve bu kamu bankasıda bu organizasyonun içinde.arsamızda çok degerli ve bu bankaya borçdan dolayı ipotekli olabilir.bilmiyorum ama ben bunu takip edeceğim.

8. bencede zaten 3 beş kişi kaldık burda belki birimiz gerçek müjdeli haberi yakalar çalıların arkasındaki arkadaşlar ile beraber seviniriz... ömrümüz yeter ise

Sayfa 299/989 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •