Sayfa 610/988 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 7898 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Düşüncelerine katılmamak imkansız tabiki bizim paylarının devlet güvencesinde olması ve devlet tarafından kamu yararına kullanılması yönetilmesi çok güzel bir durum herkes faydalanır devlete olan borcumuz asla bitmez hakkımız olan paylar bize ödenmiyor ve bilgi talep ettiğinizde bütün kapılar kapalı hiç bir kurum ilgilenmiyor üzüldüğün nokta bu rabaklarda 30 yıl printaşta 10 yıl diğer şirketlerde battı denilen paylarımı saymıyorum bile adalet güzel uygulamada sorun var 5 yılmı bekliyceğiz tamam 10 yılmı tamam 20 yılımı tamam 30 yıldır bekliyoruz ayrılma hakkı yok kâr payı yok bilgi yok lafta battı iflas etti demek doğrumu tasfiye edilen birşey yok belge ve bilgiler yatırımcılara gelince gizleniyor bumu adalet bizim ihtiyaçlarımız ne olacak çektiğimiz sıkıntıları bir ben birde Rabbim biliyor kurumsal şirketlerde yönetimde olanlar varlık veya finansal bir satış yapamaz bağlı olduğu kurumun izni olmadan bu satışlarda pay sahiplerini zarara uğratacak şekil de olamaz şirkette kendi payları varsa kendi paylarını satabilir. Çavuşoğulları 2000 ve 2004 yıllarında kendi paylarını sattılar şimdiki hesap başka olmalı printaşta hakim konumda olan kim hisseler ya devletin elinde yada çavuşoğullarının elinde diyemiyorum mkk yönetmeliğine göre %5in üzerinde paya sahip olanlar açıklanmalı burda devlet ne yapmaya çalıştığını 6 yıldır anlamadık rabaklarda 30 yıl oldu devletin makamları Cavit Çağlar la helalleşe biliyorsa bizi unutmamalı bizi yok saymamalı bizimle de helalleşe bilmeli işsizliğin ne demek olduğunu ben çok iyi bilirim o yüzden tasarrufa yatırıma çok önem vermişimdir fakat yaşadıklarımız ortada devletin işleyişini sorgulamak haddimizi aşmak olur ama bir sorun var eleştirme hakkımız bu konuda olsun

2. Bir arkadaşım Kıbrıs taki Onalt Grup un Kale markası yanında CBS marka boyayı üretip yurt dışına sattığını ve bundan da Çavuşoğullarının kasalarına para girdiğini söyledi, böyle bir durumda şirketin kar etmesi gerekmez mi, anlayamadım...

3. yazanlarda yazmaz oldu..haber yok ,hayal yok,geçmiş yok.. neolacak bu halimiz.garibancada yazmaz oldu..

4. 1 üye 0 ziyaretçi...

5. Bu dediklerini yaparsan helal sana Çavuşoğlu.Rüyalarımız ve hayallerimiz belkide gerçek olacak.Heryerde Çbs'yi görmek duymak istiyoruz.

6. bu haber 2020 de olsa burası en az 200 kişi olur..

7. yaparmı sence 2.onur.2.. o tarihte kaç kişi çekti tahtaya bu ve bunun gibi haberlerle .ben toyata haberine yenik düştüm...

Sayfa 610/988 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •