Sayfa 834/990 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    mahkeme olmuş bilgin var o zaman.
    Tedbir kararı alındığından buyana hep gizli mahkeme olmuş olmamış bir bilgim yok mahkeme kararları neden açıklanmıyor ne varsa anlamak zor durum mahkemeye neden kilitlendi mahkemesi yokta varmış gibi algımı yaratılıyor mahkemesi varsa neden açıklanmıyor borsada işlem gören bir çok şirketin mahkemesi oluyor borsa dışına atılan egeli co bile mahkeme de dahil özel durum açıklamalarını yapıyor ve yapılmasına izin veriliyor bizimkinde tık yok Çbs çok gizli çok patron ne işler çeviriyorsa sun chemicalle olan rekabet kurumunun izin verdiği kısmi birleşme kararı bile tescil edilmedi nezaman tescil edilir bakalım bakalım kara kaplı beyaz sayfalı adalet kitabından ne kararlar çıkacak yoksa imama kaldı işimiz özeldurum açıklamasını tam eksiksiz temyizi olmuyacak şekilde yapar.

2. Değerli CBS BOYA ve PRİNTAŞ mağduru arkadaşlar Şirket Yönetim kurulunda görev yapan arkadaşların aldıkları mahkeme cezalaryla ilgili olarak istinaf mahkemesine baş vuru yaptıkları bilgisi geldi...Vallahi eğer doğruysa CBS tahtalarının açılması en az 2 yıl suya düşmüş olur ki bu da şirket yönetim kurulunun bir zaman kazanma hamlesi olarak yorumlana bilir tabiki bence...yandı keten helvam..31 Ekim 2022 de genel kurul yapılırsa o zaman orda nasıl yetki istenecek görmek lazım....

3.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Değerli CBS BOYA ve PRİNTAŞ mağduru arkadaşlar Şirket Yönetim kurulunda görev yapan arkadaşların aldıkları mahkeme cezalaryla ilgili olarak istinaf mahkemesine baş vuru yaptıkları bilgisi geldi...Vallahi eğer doğruysa CBS tahtalarının açılması en az 2 yıl suya düşmüş olur ki bu da şirket yönetim kurulunun bir zaman kazanma hamlesi olarak yorumlana bilir tabiki bence...yandı keten helvam..31 Ekim 2022 de genel kurul yapılırsa o zaman orda nasıl yetki istenecek görmek lazım....
    Bu mahkemeler bitermi dersin danıştay yargıtay anayasa mahkemesi insan hakları mahkemesi bizim mahkemelerle ne işimiz var onu anlamıyorum hakkında dava açılan yönetim kurulunu atıyan seçen görevden alan kim niyeti ne şirket ne yapıyor denetim birleşme özkanakların tespiti genelkurul izahnamenin hazırlanması şirketteki hisse dağılımı ve özkaynakları iştiraklerindeki hisse dağılımı ve özkaynakları gibi konular ilgilendiriyor finansal ve duran varlıkları ne 2009dan beri mahkemeden başka bir şey duymuyoruz mahkemelerin açıkladığı bir şeyde yok nasıl olacak düğmeye basıldı durdu rabaklarda kaçtane yönetim kurulu değişti borsaya dönmedi ayrılma hakkı tanınmadı tasfiye edilen şirketlerinden tasfiye bakiyesi dağıtılmadı ytm bilmiyor mkk bilmiyor spk bilmiyor ticaret bakanlığı bilmiyor ticaret sicil müdürlüğü bilmiyor veya biliyorlar cevap vermiyorlar 32 yıl bu işi çözecek devletin tek kurumu diyanetin imamı olacak bu gidişle neler oluyor bilen yok ki, ne hikmetse, anlatsın vatandaşına yardımcı olsun hepsi başından atmanın derdinde var bi şeyler var da ondan susuyorlar hayırlısıyla sabır ne yapalım adalet vardır bildikleri bi şeyler.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bu mahkemeler bitermi dersin danıştay yargıtay anayasa mahkemesi insan hakları mahkemesi bizim mahkemelerle ne işimiz var onu anlamıyorum hakkında dava açılan yönetim kurulunu atıyan seçen görevden alan kim niyeti ne şirket ne yapıyor denetim birleşme özkanakların tespiti genelkurul izahnamenin hazırlanması şirketteki hisse dağılımı ve özkaynakları iştiraklerindeki hisse dağılımı ve özkaynakları gibi konular ilgilendiriyor finansal ve duran varlıkları ne 2009dan beri mahkemeden başka bir şey duymuyoruz mahkemelerin açıkladığı bir şeyde yok nasıl olacak düğmeye basıldı durdu rabaklarda kaçtane yönetim kurulu değişti borsaya dönmedi ayrılma hakkı tanınmadı tasfiye edilen şirketlerinden tasfiye bakiyesi dağıtılmadı ytm bilmiyor mkk bilmiyor spk bilmiyor ticaret bakanlığı bilmiyor ticaret sicil müdürlüğü bilmiyor veya biliyorlar cevap vermiyorlar 32 yıl bu işi çözecek devletin tek kurumu diyanetin imamı olacak bu gidişle neler oluyor bilen yok ki, ne hikmetse, anlatsın vatandaşına yardımcı olsun hepsi başından atmanın derdinde var bi şeyler var da ondan susuyorlar hayırlısıyla sabır ne yapalım adalet vardır bildikleri bi şeyler.
    kara düzen gidiyor, olan ayşe teyze veli dayı,hüsamettin amcalara oluyor.yıllar bizi yaşlandırıyor, sefa keyif onların .borsa mağdurları meges gibi kısa kes deseler.al sana payına kalan para ne olur sanki tahtası kapalı olan şirketlerde.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kara düzen gidiyor, olan ayşe teyze veli dayı,hüsamettin amcalara oluyor.yıllar bizi yaşlandırıyor, sefa keyif onların .borsa mağdurları meges gibi kısa kes deseler.al sana payına kalan para ne olur sanki tahtası kapalı olan şirketlerde.
    Meges gibi kısa kesemezler uzun tarafı bi yerde kalır hak kaybına uğrarlar bağlı ortakları iştirakleri var tam konsolide etmeden senin payın bu ayrılma hakkı tutarın bukadar kimse diyemez hepsi beraber konsolide edilecek kurusal şirket olarak ilk önce yükümlülüklerni yerine getirecek bu durumlarda tmsf uzman bakanın yazısına bakar tmsfnin bin civarında kayyım olduğu şirket var bunların bazıları borsada ipek gurubunun maşallahı var naksanda öyle yeterki niyetler iyi olsun mezara kadar bekleriz varislerimiz var der teselli buluruz

6. SPKn'nun 110 uncu maddesi çerçevesinde hakkında suç duyurusu kararı alınan şahısların, SPKn’nun 110/3 hükmü uyarınca etkin pişmanlık
    hükümlerinden yararlanmak istemeleri durumunda, söz konusu hükümlerden yararlanabilmeleri için; SPKn’nun 21 inci maddesinin dördüncü
    fıkrasında yer alan ödemenin yanı sıra bunun iki katı tutarındaki parayı Kurul kararından itibaren 15 gün içinde; Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın e-
    tahsilat hesabına (IBAN TR450000100100000350154037, Vergi Kimlik Numarası:6110333534) “6362 sayılı Kanunun 110/3 maddesi kapsamında
    etkin pişmanlıktan yararlanma karşılığı Hazineye ödemesi gereken tutar†açıklama notu ile ödemeleri ve aynı süre içinde Kurulumuza ilgili belgeleri
    iletmeleri gerekmektedir.

7. Onalt gurubunun ve ailesinin başı sağolsun Allah sabır versin.

8. almad haberi bile tavan yaptı hisseyi

printaş dönse borsaya kaç sıralı tavan çeker acaba .

Sayfa 834/990 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •