Special Days Image
Sayfa 635/988 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 7903 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. bist maden suyuda olmadığına göre buz gibi suya kaldık bence...

2. Borsadan şirket çıkaracağına buz gibi su çıkarsın daha iyi bence öz kaynakları ekside olan bir çok şirket var kutup suyu geldi yatırımcılar dedi mi herkes anlar ateş bacayı sarmadan ilaç niyetine pamuk eller cebe şirket kurtarma operasyonu yatırımcılar bölümü madde bir pamuk eller cebe madde 2 az sonra daha sonra veya bir kaç yıl sonra bekleyen derviş misali hayat biter yolda yollarda bitmez misali bekliyoruz.

3. Tahta kapanmadan 1 ay önce satmıştım

zorakipaşha

4.  Alıntı Originally Posted by Zirro Yazıyı Oku
    Tahta kapanmadan 1 ay önce satmıştım

zorakipaşha
    şanşlımısın yoksa şansızmısın zaman gösterecek.şu an için bizden bir adım öndesin ....

5. hisse net modoratörte bizi koyacak yer bulamamış kod dışı burda yazıyor ama kod dışı yazan yerde printaş yok..yoksa bizi yıldız pazaramı yazacak 2 onur2 ne dersin..

6. arsada tüm heybeti ile duruyor ama bize nasip olacakmı .yoksa al takke ver külahmı olacak..

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    hisse net modoratörte bizi koyacak yer bulamamış kod dışı burda yazıyor ama kod dışı yazan yerde printaş yok..yoksa bizi yıldız pazaramı yazacak 2 onur2 ne dersin..
    Moderatör bizi ikinci sayfaya layik görmüş akant ben olsaydım yıldız pazarının üstünde bir yer bulurdum bu şirkette hayal kuranlar benim kadar gerçekleri yaşasaydı bana hak verirlerdi bu şirketin hakim ortakları ne durumda olduğunu biliyorlar ve gerçekler %1000 x hayaller %1000 eğer haklı çıkarsam çbs almayıpta altın alanlar pişman olabilir şirketin kara kutusu açılınca vaybe dediğim hisseler aklıma geliyor inşallah yanılmıyorumdur rabaklarda ,rakslar, santrallerde tıklatmadığım kapı kalmadı sesimi duymadılar, acaba bu sefer çalsammı biraz kaba oldu yanlış anlaşılmaya müsait bir kelime eğer haklıysam Ben değil ama benim bütün çevrem
    yakınlarım çok şaşıracaklar borsada sadece rakamları görenler alıp satmaya devam etsinler başkada şansları yok ya tutarsa misali.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    arsada tüm heybeti ile duruyor ama bize nasip olacakmı .yoksa al takke ver külahmı olacak..
    Arsa üzerinde bazı dedikodular var printaşın takkeleri külahları bitmez kasa kimde olursa olsun farketmez pirintaşın hangi şirkette ne kadar iştiraki var iştiraklerinin öz kaynakları ne şirketler pirimlimi rüchanları varmı. İştiraklerinden gelecek olanları sabırla bekliyorum.

Sayfa 635/988 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •