Sayfa 534/988 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 7902 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Değişen bir şey yok. Malumunuz ky'nın Ali Çavuşoğlu'na karşı tutumları ortaya çıktı. Durum anlaşıldı.
    Spkda 2014 ten buyana 9 tane özel durum açıklamasının 6tanesi 2 ay içinde yayınlandı çavuşoğulları işleri düzeltmiş olmalı anlaşmaları yaptığına göre mahkemede bir sorunla karşılaşacağını düşünmüyorum kıbrıs dedikosu gerçek çıktı sırada diğerleri var. Printaş zaten sorunsuz bence bayağı bir değişme var daha sırada Mkk şu var Bist var bunlardan gelecek olan açıklamalar ortaklık yapıları belli olunca burada konuşulacak çok mevzular olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Çbs'zedelerin, SPK'nın ve BİST'in Ali bey'den yani şuanki yönetimden dilekleridir. Ümit ederim ki yönetimde ister...
    04.02.2020 ve 26.03.2020 tarihlerine kadar;
    Öncelikle Bilanço, Mali Tablolar ve İzahname hazırlanmalı,
    Borç yapılandırılması yapılmalı,
    İsim hakkı ve bayilik sözleşmeleri resmiyet kazandırılmalı,
    Genel Kurul Toplantısı yapılarak bedelsiz sermaye artırımı yapılmalı ki borsaya dönüş olsun.
    Altı yıllık suskunluğun ardından Göz boyamak adına olmadığını düşünerekten Bi takım işler yapıldı yapılmasına da bunlar borsaya dönüş için yetersiz.
    Sayılı günler çabuk geçer daha nice nice Mart'lar görürüz.
    Ümit ederim ki Mart'a kadar eller çabuk tutulur.
    umarım göstermelik değildir.öyle ise çok mart lar daha burdayiz allah ömür verirse tabiki..

3. Bu haberden sonra Çbs hisselerimiz için üzülmeye değmiyeceğini anladım.Sanırım fazla zamanımız kalmadı.Bugüne kadar kalbini kırdığım varsa dostlarımdan haklarını helal etmelerini istiyorum.Herkes birbirine hakkını helal etsin.Sonumuz geliyorrr...

https://m.facebook.com/1000355504246...pqowM&d=w&vh=i

Bu seferki hastalık salgını öncekilere göre çok daha ciddi risk taşıyor görünüyor.Dünya geneline yayılma olasılı yüksek.Hayvanlarda da değil direkt insanlarda yayılan bir hastalık.

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bu haberden sonra Çbs hisselerimiz için üzülmeye değmiyeceğini anladım.Sanırım fazla zamanımız kalmadı.Bugüne kadar kalbini kırdığım varsa dostlarımdan haklarını helal etmelerini istiyorum.Herkes birbirine hakkını helal etsin.Sonumuz geliyorrr...

https://m.facebook.com/1000355504246...pqowM&d=w&vh=i

Bu seferki hastalık salgını öncekilere göre çok daha ciddi risk taşıyor görünüyor.Dünya geneline yayılma olasılı yüksek.Hayvanlarda da değil direkt insanlarda yayılan bir hastalık.
    bence çbs boya ile her yeri boyasınlar virüs mürüs kalmaz.sahi silikon anlaşmasını kimle yapmış çks mi yapacak 2 onur 2 ben göremedim anlaşmalarda.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bence çbs boya ile her yeri boyasınlar virüs mürüs kalmaz.sahi silikon anlaşmasını kimle yapmış çks mi yapacak 2 onur 2 ben göremedim anlaşmalarda.
    Çine yaptırmış olmasın bi taraftan boya bi taraftan silikon blançolar patlar vallahi

6. Tmsf kayyım olarak görevlendirildiği şirketleri uçuruyor royal halıda başladı hareketlenmeye sıra bizede gelse ah bi gelse kesin biz ışınlanırız.

Sayfa 534/988 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •