Sayfa 449/989 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 7909 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. H. İNCELEME VE DEĞERLENDİRME
    H.1. Taraflar
    H.1.1. Sun Chemical Group B.V. (Sun Chemical)
    Dosya mevcudu bilgilere göre, merkezi Hollanda’da bulunan ve sermayesinin
    tamamı Japonya’da yerleşik Dainippon Ink Corperation unvanlı bir teşebbüse
    70 ait olan Sun Chemical, mürekkep üretimi, satışı ve pazarlaması faaliyetleri ile
    iştigal etmekte olup; bu devralmayla Türkiye’de gazete ve ofset mürekkebi
    pazarına girmek istemektedir. Bu amaçla Gebze’de hissesinin %99.9’u söz
    konusu teşebbüse ait olan Sun Chemical Mürekkep ve Kimya Sanayi ve
    Ticaret A.Ş. kurulmuştur

2. 2 onur 2 sen toplantıya katıldın orda baya bir zaman geçirmişindir ayak üstü muhabbet olmuştur aile içi bu kadar uluslaarası bir şirketin toplantısına katılan olmuştur holding ortaklık yapısına bakarsan karışık pay dağılımı hep aile fertleri dışardan kimse yok .varmıydı sence sun veya nippon konuşması merakımdan .az,çok mimikler belli eder katılanların omuzlar dikmiydi sence

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 sen toplantıya katıldın orda baya bir zaman geçirmişindir ayak üstü muhabbet olmuştur aile içi bu kadar uluslaarası bir şirketin toplantısına katılan olmuştur holding ortaklık yapısına bakarsan karışık pay dağılımı hep aile fertleri dışardan kimse yok .varmıydı sence sun veya nippon konuşması merakımdan .az,çok mimikler belli eder katılanların omuzlar dikmiydi sence
    Vakaletten katılmış olabilirler mi?

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 sen toplantıya katıldın orda baya bir zaman geçirmişindir ayak üstü muhabbet olmuştur aile içi bu kadar uluslaarası bir şirketin toplantısına katılan olmuştur holding ortaklık yapısına bakarsan karışık pay dağılımı hep aile fertleri dışardan kimse yok .varmıydı sence sun veya nippon konuşması merakımdan .az,çok mimikler belli eder katılanların omuzlar dikmiydi sence
    Aile fertleri dışında kimse yoktu sun veya nippon adına toplantıya gelen olmadı patronun omuzları dikmiydi evet toplantıda olsaydın nazar boncuğu takardın bi 30 sene daha dik durur bence toplantı nisabı sağlandı imzalar atıldığında toplantı başkanı yönetime aday olmak isteyen varmı diye sordu bende aday olsa ne değişir dedim başkan Ali beye baktı cevabını istedi oda güldü oylar bende olduğuna göre aday olacak kişi yine benim dediğimi kabul etmek zorunda dendi espirili bir başlangıç oldu. Nippon konusunu açtım kapta ortaklığın devam ettiği ile ilgili nippona sorunsuz bir şekilde hiç şikayet olmadan boya verdiklerini bir ara başlanla gözgöze geldiler sonra nippon işinin bittiğini oto boya ve ürünleri ve pazarlaması konusu olduğunu bunun üzerinde çalışıldığı. Beşiktaş spor kulubüne başkan adayı olduğu zamandan bahsetti 3kişiden 2kisi beni tanıyordu dedi yani anlıyacağın top bende kale bende nasrettin hoca gibi düdük bende para bende demek istiyor bence.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Vakaletten katılmış olabilirler mi?
    Holding adına vekaleten Ali eşref çavuşoğlu toplantı nisabını imzaladı oylar holdingte müştereken hareket ediyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Aile fertleri dışında kimse yoktu sun veya nippon adına toplantıya gelen olmadı patronun omuzları dikmiydi evet toplantıda olsaydın nazar boncuğu takardın bi 30 sene daha dik durur bence toplantı nisabı sağlandı imzalar atıldığında toplantı başkanı yönetime aday olmak isteyen varmı diye sordu bende aday olsa ne değişir dedim başkan Ali beye baktı cevabını istedi oda güldü oylar bende olduğuna göre aday olacak kişi yine benim dediğimi kabul etmek zorunda dendi espirili bir başlangıç oldu. Nippon konusunu açtım kapta ortaklığın devam ettiği ile ilgili nippona sorunsuz bir şekilde hiç şikayet olmadan boya verdiklerini bir ara başlanla gözgöze geldiler sonra nippon işinin bittiğini oto boya ve ürünleri ve pazarlaması konusu olduğunu bunun üzerinde çalışıldığı. Beşiktaş spor kulubüne başkan adayı olduğu zamandan bahsetti 3kişiden 2kisi beni tanıyordu dedi yani anlıyacağın top bende kale bende nasrettin hoca gibi düdük bende para bende demek istiyor bence.
    tşk ederim bizim hayaller bakalım kimde..

7. Hiç yabancı ortak çıkmasa bile yinede borsaya dönüp ayakta kalamaz mı?Yeterki boya satış ağını ve miktarını artırsın.Şirket borsadan da para kazanır.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Holding adına vekaleten Ali eşref çavuşoğlu toplantı nisabını imzaladı oylar holdingte müştereken hareket ediyorlar.
    bir yabancı sen vardın desene .

Sayfa 449/989 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •