Sayfa 592/986 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 7887 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Çalılıkların arkasında uyuyordum şimdi uyandım Çbs printaş topiğinde arbede olmuş dediler..Sonrasında da MEDWİG rüzgarı esmiş (Irma kasırgası)buralarda silmiş süpürmüş mikrop kalıntılarını çok şükür biraz kafa dinleyelim yahuu yöneticim ellerine sağlık Şaka bir yana ne bu hergün kavga dövüş neyi paylaşamıyorsunuz arkadaşlar..Başkanım ,sen böyle durumlarda toparlayıcı ve sakinleştirici olmalısın ki hep öyleydin nasıl olduda kavganın içinde buldun kendini..Bizlere yakışmıyor olgun insanlarız birbirimize karşı ne söylediğimize,yazdığımız,çizdiğimize dikkat etmeliyiz..Zaten kimse kimseyi tanımıyor burada sevmek zorundada değildir ancak burada bulunma amacımızın aynı olduğunu unutmayalım lütfen saygılı olmak görevimizdir..Üzüldüm..Umarım burada böyle nahoş etik olmayan tartışmalar bir daha yaşanmaz ..Daha karpuz keseceğiz kayfe içeceğiz beraberce Çavuşoğulları şimdi bizlere alışık olmadığımız yerlerinden gülüyordur yada hiç umurlarında bile değilizdir..Cümleten hayırlı akşamlar..

2. Reis oldu bir kere yapacak birşey yok. Sanırım belli bir süre yasaklandı arkadaşlar. Neyse sakinleşmeleri için iyi olur. Belki de güzel haberlerle aramıza dönerler.

3. Hisse net forum yönetiminin ve üyelerinin Berat kandillerinin mübarek olmasını temenni eder ve kutlarım..Hakkımızda hayırlara vesile olsun..
    Reis,çok haklısınız ancak benim kontrolümün dışında gelişen olaylara benim pek yapabileceğim bişey olamazdı ben sussam karşı taraflar ateşi benzinle, barutla,hakaretle harladı bilinçli olarak benide günaha soktular bu mübarek aylarda....Ama sebep ne olursa olsun olmaması gerekliydi diye düşünüyorum yani üzgünüm siz değerli dostlara karşı..

4. Tahtası kapalı bir hissede kalp kırmanın bir anlamı yok. Evet hepimiz çok gerginiz ama bunu birbirimize birşeyler söyleyerek boşyere enerjimizi tüketmesek.. zaten bir gelişmede yok.

5.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Tahtası kapalı bir hissede kalp kırmanın bir anlamı yok. Evet hepimiz çok gerginiz ama bunu birbirimize birşeyler söyleyerek boşyere enerjimizi tüketmesek.. zaten bir gelişmede yok.
    Çok haklısın ,aynı düşüncedeyim kıymetli kardeşim ancak buradaki topik ve forum üyelerinin düşünceler aynı olgunlukta olsa keşke o zaman zaten sıkıntı,saldırganlık kendiliğinden ortadan kalkmış olacaktır ..Elbetteki hoşgörülü olmak tahammül etmek erdemliliktir ve güzeldir.. O zaman hep birlikte kendimizi sorgulayıp akli selim olmaya çalışalım..Heilzede ,iyi niyetli uyarınız için teşekkür ederim..Slmlar..

6. En iyisi önemli bir gelişme oluncaya kadar buradan uzak durmak.Hepimizin hayalleri ve umutları Çbs nin borsaya dönmesi yönünde.Bu sayfayı seyrek takip etmek bence daha iyi.Bu sayede kise kimsenin kalbini kırmaz.

7. Uzak kalmanıza gerek yok siz burada kalın ben gideyim buradan çünkü buradaki çbs mağduru arkadaşların size ihtiyacı vardır..Dayanışmanıza sonuna kadar devam etmek zorundasınız çünkü birlikten güç, kuvvet,umut,ümit doğar ..Size söz veriyorum bir daha burada bu topikte yorum yapmayacağım..Çbs mağdurumusun diye sorarsanız evet mağdurum hemde çok ağır bir mağduriyet..Hoşçakalın..

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Uzak kalmanıza gerek yok siz burada kalın ben gideyim buradan çünkü buradaki çbs mağduru arkadaşların size ihtiyacı vardır..Dayanışmanıza sonuna kadar devam etmek zorundasınız çünkü birlikten güç, kuvvet,umut,ümit doğar ..Size söz veriyorum bir daha burada bu topikte yorum yapmayacağım..Çbs mağdurumusun diye sorarsanız evet mağdurum hemde çok ağır bir mağduriyet..Hoşçakalın..
    Kimseyi eleştirmek veya suçlamak niyetiyle yazmadım o yazıyı.Ortak olduğumuz şirketlerin bizi ilgilendiren geleceği belirsiz olduğundan ortalık gergin.İyi bir haber gelene kadar hiçbirimiz burada gereksiz vakit geçirmeyelim gereksiz gerginliklerede girmiş olmayız ozaman.

Sayfa 592/986 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •