Sayfa 401/989 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Japon ortağıyla borsaya döndüğünü düşünüyorumda yine başladım ayak üstü hayal görmeye.
    umarım biter bu ayak üstü hayal kurmalarımız farklı değilim bende

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Japon ortağıyla borsaya döndüğünü düşünüyorumda yine başladım ayak üstü hayal görmeye.
    Yanlış hatırlamıyorsam, eğer Japon ile ortak olunursa hissenin fiyatı 40 lira olur demişti Emdina. Evet bende şimdiki fiyatı hayel bile edemiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam, eğer Japon ile ortak olunursa hissenin fiyatı 40 lira olur demişti Emdina. Evet bende şimdiki fiyatı hayel bile edemiyorum.
    Çok haklısın bende aynısını ve dahasıda varya.İlk önce borsaya dönmemiz lazım patron çalışıyor yanlış anlamayın durum onu gösteriyor .

4. Burda öyle diyor ben demedim kapa öyle demiş ben bilmem patron bilir...............Özel Durum Açıklaması (Genel)
    1 Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÇBS PRİNTAŞ OTO BOYA VE GEREÇLERİ SANAYİİ A.Ş. 05.12.2013 13:14:43
    **
    Ortaklığın Adresi : CUMHURİYET MAH.İSTANBUL CAD.NO:7 GEBZE/KOCAELİ
    Telefon ve Faks No. : 262/7449560-262/7444470
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 262/7449560-262/7444470
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : SÖZLEŞME İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
    **AÇIKLAMA:
    Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Şirketimizin teknolojik ve ticari işbirliği içerisinde olduğu Nippon Paints- Japonya ve Türkiye'de mukim sınırlı sorumlu kuruluşu NPTR Ltd. Şti ile halen yürürlükte
    olan anlaşmamızın yıl sonunda (31.12.2013) sona erebileceğine dair spekülatif haberlerin basında yer aldığı görülmüştür. Söz konusu anlaşmanın sona erdirilmesi ile ilgili ne Nippon Paints'den ne
    de NPTR Ltd. Şti. 'den tarafımıza bir bildirim yapılmamıştır. İlgili anlaşmanın 8.1 maddesi *açıkca '' anlaşmanın uzatılması ya da sona erdirilmesi, tarafların birlikte istişare etmeleri ile karara
    bağlanır'' olduğunu belirtmektedir. İlgili taraflar ile böyle bir görüşme yürütülmemektedir.
    **
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam
    olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan
    bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

5. kapanış rakamından açılıp 0.10 kuruşlara düşüyormuş.

6. 0.20 kuruşluk hisse kaldımı 54 dönüm arsası olupta elinde.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kapanış rakamından açılıp 0.10 kuruşlara düşüyormuş.
    Yok artık.10 senedir kabus burdan bak belki iyi gelir.ÇBS PRİNTAŞ OTO BOYA VE GEREÇLERİ SANAYİİ A.Ş.
    Sayfa No: 3
    SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ
    YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU
    olarak sıralanabilir.
    1. İşletmenin Üretim Birimlerinin Nitelikleri:
    Şirketimizin iştigal konusu olan oto boyaları üretimini ÇBS Oto Boyaları A.Ş.’den
    kiralanmış olan fabrika binası ve tesislerinde yapmaktadır.
    Üretim Birimleri:
    ∗ Sanayi ve Otomotiv Boyaları; Otomotiv sanayi için üretilen boyalar iki ayrı grup içinde
    toplanmaktadır. Bunlar otomotiv tamir boyası olanlarla, Toyota,Honda ve Hyundai
    (Türkiye) firmaları için üretilen son kat oto boyaları olarak gruplandırılmaktadır. Sanayi
    boyaları içinde ise sanayi kullanımına uygun boyaların yanı sıra çizgi boyası gibi özellik
    arzeden yol boyaları da üretilmektedir.
    2009 ve 2008 Yılı Üretim Miktarı:
    2009 Yılı 2008 Yılı

Üretim Üretim
    Toplam 673 1.384

8. Faaliyet Konusu Mal ve Hizmet Üretimindeki Gelişmeler:
    Şirketimiz 2008 yılında da ürettiği ürünler ile Türkiye’nin önde gelen Otomobil üreticilerine
    sağladığı mal ve hizmetleri sağlamaya başarıyla devam etmiştir. Bu dönem içerisinde hiçbir mal ve
    hizmetiyle ilgili kalite şikayeti almamış ve ürüne dönük problem yaşamamıştır.
    Kalite nedeniyle gerek OEM ve gerekse Tamir Boyaları grubunda iade olunmuş bir ürünümüz
    yoktur.
    Gerek “OEM†ve gerekse “Tamir Boyaları†alanındaki üretim ve hizmetlerimizi artırmaya dönük
    olarak, Güney Kore firmalarıyla işbirliğine başlanmış olup; bu işbirliği 2006 yılı içerisinde
    geliştirilerek iş hacmimize olumlu katkılar sağlamıştır.
    Ayrıca, Toyota Türkiye tesislerinde denemelerine başlanacak olan su bazlı son kat boyalarında
    kullanılmak üzere. üretimine başlanacak olan iki komponentli Vernik ve Sertleştiricin de
    Türkiye’de ÇBS tesislerimizde üretilmesine karar verilmiştir. Bu üretimlerin gerçekleştirilebilmesi
    için gerekli olacak ilave ekipman, alet ve donanımlar için gerekli hazırlıklar tamamlanmıştır.
    Hyundai Türkiye tesisleri için, otomobilin iç alanlarındaki boyamalarda kullanılmak üzere Güney
    Kore de yerleşik DAIHAN BEE CHEMICAL firmasından ithal etmekte olduğumuz astar ve “soft
    touch†son kat boyalar 2006 yılının son çeyreğinden itibaren ÇBS Printaş tesislerinde deneme
    üretimine başlanmıştır.

Sayfa 401/989 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •