Sayfa 514/990 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bende buradayım Garibanca omuz omuzayız merak etme arada bir çalılıkların arkasına kaçıyorum malüm ihtiyaç için..

2. Öyle inşallahla, maşallahla olmuyor bu işler. Dikkat ette kaçtığın yerde üstünü pisletme.

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Öyle inşallahla, maşallahla olmuyor bu işler. Dikkat ette kaçtığın yerde üstünü pisletme.
    Onu senin gibi çişliler düşünsün garibanca benim açımdan sözünün hiçbir ehemmiyeti yok burada millet düşmüş denize mecbur senin gibi yılana sarılıyor çünkü seni tanımıyorlar ama ben seni çok iyi tanıyorum nasıl bir kişilik karakter olduğunu biliyorum istersen burada açıklayabilirim ha ne dersin işin gücün yalan dolan millete sahte umutlar dağıtmak özelden yaptığınız hakaret ve küfürleri unuttuğumumu sanıyorsun işine bak beni konuşturma ve muhatap olma..Hadi bas git işine Metin Altın'ın arkadaşı insanları yanlış yönlendirme o bahsettiğin mahkemeye İstanbuldayım umarım orada olursun..

4.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Onu senin gibi çişliler düşünsün garibanca benim açımdan sözünün hiçbir ehemmiyeti yok burada millet düşmüş denize mecbur senin gibi yılana sarılıyor çünkü seni tanımıyorlar ama ben seni çok iyi tanıyorum nasıl bir kişilik karakter olduğunu biliyorum istersen burada açıklayabilirim ha ne dersin işin gücün yalan dolan millete sahte umutlar dağıtmak özelden yaptığınız hakaret ve küfürleri unuttuğumumu sanıyorsun işine bak beni konuşturma ve muhatap olma..Hadi bas git işine Metin Altın'ın arkadaşı insanları yanlış yönlendirme o bahsettiğin mahkemeye İstanbuldayım umarım orada olursun..
    Sende bas git işine. İnşallahın, maşallahın da bir önemi yok benim için. Sen ne yaptın bu güne kadar. Anca amin İnşallah tan, maşallahtan başka. Özelden seninle görüşmemişim baktım geçmiş özel mesajlarıma, ne biliyorsan anlat. Milleti zan altında bırakma. Şimdiye kadar duyduklarımı yazmaya çalıştım. Çoğunun Ali Çavuşoğlu'na karşı bir antipatisi var. Bu yüzden tepkiniz. Bunu anladım yazmayı da bıraktım. Ali ÇAVUŞOĞLU mu dedi sana git benim hisselerimi al diye. Kendin düştün kendin ağlıyon. Sonra da sağa sola sataşıyon. Sahi sen çişli değilmişsin gibi...

5. Yıllardır kime çalıştığını aşikar özetlemiş oldun..Savunduğun kişiyi söyle bana sana kim olduğunu söyleyeyim..Dediğim gibi ben mahkeme tarihlerinde orada olacağım orada görüşürüz..STOP..

6. Anlamıyorum bu tür işler neden olur. Arkadaşlar bu tür gerginliğe gerek yok. Sakin olalım. Kimse kimseyede şu gün şurda ol burada olacağım gerçekten gerek yok. Allah korusun gittiniz orada karşılaştınız. Olay büyüdü birinize birşey oldu diyelim Allah korusun. Bence olayı kapatalım. Bu muhabbeti tekrarlamayalım. O gün oraya gidecek arkadaşlar da sadece söylenenlere konsantre olsun. Sonuçta kimsenin arasında burada namus belası yok. Olay para olayı, para ise birşekilde kazanılır. Bu nedenle iki arkadaşımızdan birkaç gün sayfaya girmeyip sakinleşmeleri azdan çok çıkar lütfen asıl amacımıza yoğunlaşalım. Allah a emanet olun.

7. Arkadaşlar kendi aramızda lütfen tartışmayalım.Herkes bildiğini,düşündüğünü saygı çerçevesinde paylaşsın.Sonuçta hisse kapanalı 6 yıl 8 gün oldu bu saatten sonra bu hisse ile alakalı hiç birşey umrumda değil ama hepimiz bir umut dünyasında yaşıyoruz.Bazen düşünüyorum bu hisse açılsa hepimiz paralarımızı alsak diye.İsterseniz yalan bilgi yazın ama yazın.Arasıra bu sayfaya girip bakmak benim için hobi gibi birşey oldu.Mahkemeye gidebilecek arkadaşlardan inşallah güzel haberler alırız.Bu dünya çok kısa birbirimizin kalbini kırmaya değmez.

8.  Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kendi aramızda lütfen tartışmayalım.Herkes bildiğini,düşündüğünü saygı çerçevesinde paylaşsın.Sonuçta hisse kapanalı 6 yıl 8 gün oldu bu saatten sonra bu hisse ile alakalı hiç birşey umrumda değil ama hepimiz bir umut dünyasında yaşıyoruz.Bazen düşünüyorum bu hisse açılsa hepimiz paralarımızı alsak diye.İsterseniz yalan bilgi yazın ama yazın.Arasıra bu sayfaya girip bakmak benim için hobi gibi birşey oldu.Mahkemeye gidebilecek arkadaşlardan inşallah güzel haberler alırız.Bu dünya çok kısa birbirimizin kalbini kırmaya değmez.
    Erkan Hoca ve Printaşzede kardeşler tüm iyi temenni ve dilekleriniz için teşekkür ederim..Benim alın terimi alavere dalaverelerle yiyen Çavuşoğulların yanında neden olacakmışım niye savunacakmışım mahkeme günü SPK avukatlarıyla karşılarına dikileceğim İnşha Allah yüreği varsa o yalakada benim karşıma dikilir çavuşoğullarının avukatlığını yapar..Yıllarca burada umut tacirliği yapıyor insanların günahlarına giriyor beklenti içine sokuyor kendisini çok iyi tanıyor biliyorum tekin bir şahsiyet değildir söylemesi benden..Erkan hocam,geçenlerde bu konuda az çok bir mesaj vermiştim sana aynı fikirdeyim..İşin özü çavuşoğulları insafa gelir yada şöyle söyleyelim borsaya geri dönme niyetleri varsa zaten işlerini devletinde desteğiyle yoluna koymuştur yada bu konuda çaba sarfediyordur eğer o niyetle devam ediyorlarsa Allah kolaylık versin diyelimde borsaya dönsünler vebalden kurtulsunlar..Yoksa bu tip şahıslardan lütuf beklersek bence cehalet olur..Ben kimsenin yorumuna şusuna busuna karışmıyor karşıda durmuyorum istediği gibi atar tutar kendi çalar kendi oynar itibar etmek zorunda değilim çünki bilirimki adamın vazifesi tamamen başka bana dokunmayan bin yaşasında demem sadece şunu söylüyorum umut tacirlerine inanmayın..Hayırlısı belki spk'dan bir olumlu haber duyarızda seviniriz hep beraber..Hayırlı akşamlar..

Sayfa 514/990 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •