Sayfa 851/989 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. [QUOTE=2onur2=;2890598]Hemde çift cephe süper bir ticari alan olur.halkalı gebze metro hattı yakınlarında olanlar denize yürüme mesafesi yarım saatte gidilir hava alanına yakın gebze silikon vadisine yakın köprüye yakın organize sanayine yakın bursaya yakın bana göre çok değerli arazisi var
    biz zenginiyiz zügürtmüyüz sence.

2. Zenginmiyiz evet Rabbimize hamd olsun beden ve ruh sağlığımız aklımız yerinde hani derlerya Mal canın yongasıdır. Adalet mülkün temelidir.Ahirette iman dünyada mekan. Zenginliğin yanına yonga yonganın yanına Adalet yakışır zincirin bi halkası koparsa diğer zincirler bir işe yaramaz kopan halkaya adaletli bi çözüm bulmak lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hemde çift cephe süper bir ticari alan olur.halkalı gebze metro hattı yakınlarında olanlar denize yürüme mesafesi yarım saatte gidilir hava alanına yakın gebze silikon vadisine yakın köprüye yakın organize sanayine yakın bursaya yakın bana göre çok değerli arazisi var.
    ben bu bakış açısından sormuştum .çepte 10 yıldır delikli bir kuruş dağıttımı yatırım yapanlara.şükür beden sağlığımız ve akıl sağlığımız yerinde ama 10 yıldır bu hisseyi alıpta gerçek hisse sahibi olanlar bir çoğu göçmüştür.biz yukarda,bahsettik lerinden adalet bizler e pay verir mi dersin.bence zor gibi gözüküyor.

4. demem oki şu an için züğürt çenemiz yorulmuyor ama parmaklarımız yoruluyor.yaşaşın teknoloji....

5. https://youtu.be/6O2G-dahVR8

Benim için kaideleri olan iki kitap var Allah'ın ve devletin kitabı istisna kitaplar kaideyi bozamaz gerçekler bir gün günyüzünü görür sabır ve mücadele bizi hayatta umutlarımızda ayakta tutuyor ayakta değilsen topraktasındır. Sözler biter yazılar kalır kaderimizi yazanların bildiği bir şey vardır printaşta yaşadığımız olay kadermi kazamı yoksa kasıtmı var. Bu konular adaletin çözmesi gereken durumlar çünkü kayıtları tutan gizlilik esaslarını uygulayan devlet mülkî kayıtlar maddi dünyamızın devlet olma inancı gereği var yazılan kanunlar bizi üzsede bir gün sevinme sırası bizede gelebilir gülme komşuna gelir başına derler bizi ezenler bir gün ezildiklerinde verecekleri cevaplar belli mazeretleri çıkarları önde olduğu için suçlayacak birşeyler bulur. Teknoloji içi doldurulamayacak evren kadar büyük insanlığın hizmetine sunulmuş insanlar için ilahi bir lütuf hikmet.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ben bu bakış açısından sormuştum .çepte 10 yıldır delikli bir kuruş dağıttımı yatırım yapanlara.şükür beden sağlığımız ve akıl sağlığımız yerinde ama 10 yıldır bu hisseyi alıpta gerçek hisse sahibi olanlar bir çoğu göçmüştür.biz yukarda,bahsettik lerinden adalet bizler e pay verir mi dersin.bence zor gibi gözüküyor.
    Payımız zaten var printaşın bağlı ortakları ve iştiraklerinin konsolide edilmesi birleştirilmesi kitapta yazılanların uygulanması printaş bağlı ortakları ve iştiraklerinden elde ettiği menfaatleri pay sahiplerine yansıtmamasının sebebi bunları hep gündemde tuttuk yönetim kurulunun görev ve sorumlulukları yönetmeliklerde belli biz neden adalet diyoruz 10 yıl kim kimi kandırıyor kandırmıyorsa niyetleri ne printaşı birleşme bölünmelerle yok etmek rabaklara sanral holdinglere mi benzetmek istiyorlar borsa dışı özeldurumlar varmı önemli nitelikteki işlemler varmı bağımsız denetim değerleme varmı kitapta yazılan kitapta makamda oturan koltukta kalırsa sorun var demektir yastık altı konu olunca her fırsatta vatandaşın arkasında olmak işin bittikten sonra kaybolmak bu durumda adaletten bahsetmek mümkün değil.

7. Kimseye bir şey ima etmeye çalışmıyorum. Sadece değerini yitirmemiş eski şarkılar dinliyorum ara sıra. Ne yapalım dükkan sinek avlıyor. Herkese hayırlı akşamlar.

https://youtu.be/bE1oFzUxbXQ

8. Bugün son gün yine her zaman olduğu gibi haber yok son saatlere az kaldı.

Sayfa 851/989 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •