Sayfa 561/989 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. bağlı ortaklıklar 79.006.880,95 bu nedir ki tosuncukmu

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İçi boş şirketlerin içini doldur dolduktan sonra içini boşalt hiç bir soruya cevap verme güvenden adaletten bahset boş laflarla edebiyat yap şöyle olacak böyle olacak daha biz bir icraatlarını göremedik görürmüyüz dersin imam sanki bize daha yakın.
    İmama yakın gibiyiz dedinizde ona gülüyorum kusuruma bakma Allah yar ve yardımcınız olsunn..Çok haklısınız ne diyeyimki kardeşim dilerim beklentileriniz gerçekleşsin inşallah..

3. Adalet var adalet bak bu daha komik onada gülebilirsin büyük ihtimalle ya keyfin gıcır yada ağlanacak haline gülüyorsun ne diyeyim adalet var adalet belki sende devletin arkasına kapağı attın keyfinden tıkırdıyorsun olsun varsın gıcır olsun hayat böyle belkide gülme sırası bizede gelir bizde düşünmeyiz kimin derdi benimi gerdi deriz olsun varsın adalet var bu ülkede illa biri duyar görür damla damla biriken emeğin değerinden anlayan çıkar ne dersin belki spk bist mkk hakimler savcılar bir görevi olduğunu hatırlar kim işini yapmıyor patronmu çıkar birgün hakim olmak susmakla oluyorsa adalet var adalet isteyen istediği kadar gülebilir, ağlayada bilir.

4. İşi bilen bir arkadaş yorumlamayacak mı?

5. Spk'
    da açıklamayı bulamadım. Link verir misiniz lütfen.

6. Spk'da bulamadım. Link verebilir misiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Spk'da bulamadım. Link verebilir misiniz?
    https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...umAciklamalari

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 561/989 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •