Sayfa 645/989 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. "Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır."

Unutmayın arkadaşlar. Bu basit olaya sessiz kalırsanız. Çbs için kime ne söyleyeceksiniz unutmayın lütfen. Tekrar ediyorum şahıs dışında bir kişi haksızsın derse (fake hesaplar hariç) ben özür dileyip bir daha forumda yazmayacağım.

2. Sen eğer cami hocaıysan acırım o cami cemaatinin haline her namaz çıkışında birbirlerinin kafasını gözünü yararlar indirirler mazallah e hoca şey ederse cemaat ne yapmazki yok öğretmenseniz ki sanmıyorum senin gibileri öğretmen yapmazlar işte o zaman eyvah eyvah eyvah derim mazlum öğrencilerime endişe ederim onlar için çünkü bulanık düşüncelere sahip bir şahıs geleceklerini daha şimdiden çalıp karartmış demektir..O yüzden cami hocası olmanı yeğlerim enazından cemaat daha dayanıklıdır senin mikserliklerine.. İyisimi sen köyüne dön buralar sana göre değil yazma buralarda yazdıkça batıyorsun..İyi ya bende haksızlığa karşı susmadım sana kartalgaga'ya niye deli diyorsun rencide ediyorsun ayıptır dediğim için yaptığın işlere bak ortalığı ayağa kaldrmışsın niye insani düşünüp senin haksızlığını eleştirdiğim için yani savunduklarınlada çelişiyorsun.. İşin dahada vahim ve acı yanı buradaki forum üyesi arkadaşlar kişiler arasındaki tartışmaya müdahil olamayız dedikleri için bencillik yapıp onları dilsiz şeytanlıkla suçluyorsun ayıp ayıp vede günah bir benzetme..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 19-10-2020 saat: 15:53.

3. Erkan hocam,ben merhametli babacan bir insanım eleştiri yapabilirim ama asla kimseye kin gütmem nefret içinde olmam o yüzden barış çubuğu eli uzatıyorum sana bu topik kimseye özel değildir hepimiz kardeşlik duyguları içinde saygılı olmak üzere burada yorum yapabilir zaman zaman aklımıza yatmayan yorumlara eleştiride yapabiliriz ama kırmadan dökmeden incitmeden ama darılıp gitmenizide gönlüm razı gelmez..Yukarıdada yazdığım gibi buradaki arkadaşları bana karşı kışkırtmaya çalışmanız hoş ve etik değildi ama olabilir insan hata yapabilir çünkü hatasız insan yoktur buna bende dahilim o yüzden buradaki arkadaşlara sesleniyorum Garibanca ve 2Onur2 de dahil olmak üzere'' gelin barış olalım dünya kimseye kalmaz'' YUNUS EMRE..Ne dersiniz? Ben vicdanımın sesini dinledim umarım sizde olumlu bir adım atarsınız..Hepinize kucak dolusu selamlar..

4. garibanca elma dersem çalıların arkasından ses ver de güzel haberler alalım senden.bizlerden tık yok en fazla eski atıl binalarıda temizlemişler gibi gözle görülür el tutulmayan haberler..2 onur 2 arkadaşgeçmişten haberler...

5. geçmiş geleceğin aynası ...

6. Ne oldu buralarda kimsecikler yok.. Anladık fabrikalar taşındıda siz nereye niçin taşındınız..

7. Kabile Reisim,hepsi alıngan çocuklar amaçları üzüm yemek değil eylemlerinde söylemlerinde de samimi değiller mert düşmanımı severim ama iki yüzlü kaypak insanlardan hiç ama hiç hoşlanmam hele hakemlik konularda bile için başka dışın başka olmayacak karnından konuşmayacaksın yürekli mert insanlar yolda koymazlar seni bunların alayı mart kedisi gibi miyavlar miyavlar senin doğru düşünce ve fikirlerinede karşı koymaktan geri durmazlar bu topik sanki kendi babalarının çiftliği hep kendileri yorum yapacak sen dinlemede olacak onlara öpücükler tebrikler göndereceksin ama sen fikrini beyan ettiğin zaman viyaklamalar ciyaklamalar gırla gidiyor yani burası bana birazda acemi birliğini hatırlattı herkes birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyor sivilde ben böyleydim o öyleydi şu şöyleydi gibi..Temiz kalpli iyi niyetli fesat haset fitne olmayan hakikaten çbs printaş mağduru olmuş bekleyen arkadaşlarımızı tenzih ediyorum gerisini salla gitsin yorumlarını bile okumuyorum burası eski çorap dükkanı olmadığı gibi çavuşoğullarını aklama pazarlama dükkanıda değildir..Selamlar Reisim..

8. bekle bekle ne olacak ..

Sayfa 645/989 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •