Sayfa 989/989 İlkİlk ... 489889939979987988989
Arama sonucu : 7909 madde; 7,905 - 7,909 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. sağlıklı insan her zaman zengindir. yeterki bedenini bu dünyada güzel işlerde kullansın sağlık elden gitmediği sürece her insan zengindir bence para bugün olur yarın olmaz.
    printaşa gönül vermişiz sağolsun hisse net.

2. torunum oldu diyordun 2 onur 2 bundan öte zenginlikmi olur.

3. Zenginlikte para asla önceliğimiz değildir manevi değerleri olan güçlü aileler ve güçlü toplum geleceğimiz olan gençlerimiz en büyük servetimizdir. Gerisi yalan malda mülkte oyalanıyoruz dünya hayatı için.
    Printaş her yönden düşündüğüm kendimce en iyi yatırımımdı borçlarını ödeyince aktaş petrokent denizli cam gibi favorilerim arasında olur diye düşünüyordum şimdi ?????? Aklımda cevap bekliyen sorular

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Zenginlikte para asla önceliğimiz değildir manevi değerleri olan güçlü aileler ve güçlü toplum geleceğimiz olan gençlerimiz en büyük servetimizdir. Gerisi yalan malda mülkte oyalanıyoruz dünya hayatı için.
    Printaş her yönden düşündüğüm kendimce en iyi yatırımımdı borçlarını ödeyince aktaş petrokent denizli cam gibi favorilerim arasında olur diye düşünüyordum şimdi ?????? Aklımda cevap bekliyen sorular
    Sayın Onur2 uzun zamandır siteye giremedim şifremi unutmuştum not defterimden tesadüf eseri gördüm bu hisse bir çok insanı mağdur etti bizde hatırı sayılır miktar almıştık ÇBS marka dedik aldık .Rabbim yedirmesin soysuzlara sizieride gayet iyi anlıyorum bu bistin kanunu yokmu yapanın yanına karmı kalacak kaç yıl oldu bir ses yok.Seiamlarımla

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Sayın Onur2 uzun zamandır siteye giremedim şifremi unutmuştum not defterimden tesadüf eseri gördüm bu hisse bir çok insanı mağdur etti bizde hatırı sayılır miktar almıştık ÇBS marka dedik aldık .Rabbim yedirmesin soysuzlara sizieride gayet iyi anlıyorum bu bistin kanunu yokmu yapanın yanına karmı kalacak kaç yıl oldu bir ses yok.Seiamlarımla
    Siteyi bildiğim kadarıyla takip ediyorsun burda yazılanlara dikkat ettiğini düşünüyorum boya ve printaş halka açık şirket umutlarım kota dönmesi yönünde kotta olsun olmasın şirketin ortağıyız ayrılma hakkı tanınmadı ve kanunlara göre bir şey yapılması gerekiyor bağımsız denetim ve değerlemesi yapılması gerektiği genelkurul gündeminde kota dönüş istenecektir kota dönülmemesi önemli nitelikteki işlem sayılıcak hakim ortak konumunun değişmeside önemli nitelikteki işlem sayılacak .bist spk ya bağlıyız bağımsız denetim izahname nin spk tarafından onaylanmasını bekliyoruz diyor spk mevzuatlara göre hareket ediyoruz diyor.
    Bekliyoruz bağımsız denetime tabi şirketlerin ttknın 397 maddesine göre onaylanmasını.

Sayfa 989/989 İlkİlk ... 489889939979987988989

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •