Sayfa 579/989 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. İyi akşamlar.... Yazılanlardan anlaşıldığı üzre herkesin psikojisi bozulmuş... Benim de bozuldu... Umutlar tükendi... Herkes hakkını helal etsin... Gönlünüze göre herseyin hayırlısı olsun...

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    orasını abo biliyor .2 onur 2 senin projende slogan bulmak lazım ,izin almak lazım o iş uzar.cami önü zabıta yakala bile kazançtan biraz sus payı verdik mi ikna olurlar diye düşünüyorum.yaz bitmeden düze çıkar.
    Sus payını bize vemesinler çavuşların işine dönmesin elimizi verdik kol gitti kurtaralım derken yine biz gitmeyelim yok yok bence bu işi çözse çözse büyük patron çözer.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sus payını bize vemesinler çavuşların işine dönmesin elimizi verdik kol gitti kurtaralım derken yine biz gitmeyelim yok yok bence bu işi çözse çözse büyük patron çözer.
    benim yazdıklarıma bakma bekleme pisikolojisi içinde yazılan yazı..büyük patron kimse ne derse o olacak .gün ola hayır ola hayırlısı ne ise o ola..demek düşer kendi adıma.

4. dün gece rüya gördüm .corona virüsü sigaradan yayılıyormuş.düşünsenize rüyam gerçek olsa ülkemizde sigara içen sayısı bir anda düşer ne güzel dumansız hava hayalleri gerçek olurdu.herkez sigarayı bırakırdı.

5. 13 Mart 2020... https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...umAciklamalari
    ÇBS Grubunun Güngördü Gruba Kiralama Yapması Hakkında Ek Açıklamalar....

6.  Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    13 Mart 2020... https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...umAciklamalari
    ÇBS Grubunun Güngördü Gruba Kiralama Yapması Hakkında Ek Açıklamalar....
    biz tercüme edemedik sence ne anlama geliyor.

7. endeks freni patlamış kamyon gibi...

8. akant yok mu bi tercüman.

Sayfa 579/989 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •