Sayfa 580/989 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Adama borcum vardı o yüzden 2017 de 7 yıllığına kiraladim, amma borcun hepsini para bulursam kapatacagim, kendim tekrar 7 yıllığına kiraya vercem diyor. Amma ne kadar guveniriz onu da bilmem

2. 7 yıl daha

3. Aslında bence, yakında bunları elime geçecek para ile çıkaracağım. Başka hesaplarım var diye yorumladım. 😂

4.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Aslında bence, yakında bunları elime geçecek para ile çıkaracağım. Başka hesaplarım var diye yorumladım. ��
    Hocam, başka hesaplar neler olabilir?

5. Arsayı satacağım, kendi üretimime başlayacağım. Başka da kiracımı niye çıkarayım ki. Almanya dan oğlum gelecek diye değil ya😂😂

6.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Arsayı satacağım, kendi üretimime başlayacağım. Başka da kiracımı niye çıkarayım ki. Almanya dan oğlum gelecek diye değil ya����
    Evet. Kaynak şart.

7.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Arsayı satacağım, kendi üretimime başlayacağım. Başka da kiracımı niye çıkarayım ki. Almanya dan oğlum gelecek diye değil ya����
    bu ortamda üretim yapmak.bence iyi bir pazarlama şirketi üretimi her yerde yaptırır yeterki pazarlayabilsin.devletin teşvik verdiği bir çok iller var üretim için bence başka farklı bir planı var.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bu ortamda üretim yapmak.bence iyi bir pazarlama şirketi üretimi her yerde yaptırır yeterki pazarlayabilsin.devletin teşvik verdiği bir çok iller var üretim için bence başka farklı bir planı var.
    Bence farklı bir planı var derken, farklı plan ne olabilir akant söylermisin.

Sayfa 580/989 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •