Sayfa 397/989 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon
Arama sonucu : 7910 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Hemen hemen her hafta yapı market zincirlerinin resmi sitelerine bakıyorum ÇBS marka boya satışı var mı diye, ancak onuda daha henüz göremedim.....

2. spk duyuruları bile kimsenin ilgisini fazla çekmedi yada kimsede fazla printaş yok..tahtası kapandığında takasta en çok hangi bankalar vardı.

3. Elinde halâ hisse olanlar bu forumu takip ediyordur ama takip eden kişi sayısı çok az görünüyor.Aradan beş buçuk sene mi ne geçti. Hissedarlar ya umudunu kesti, yada kimisi belkide vefat etti. İnşallah şeytanın bacağını kırarız.Borsaya biraz yüksek bir fiyatla geri dönebilirsek piyango bize çıktı diyebiliriz.Gerçi ben Çbs boya'dan haber bekliyorum ama belkide yolumuz Çbs pirintaş ile açılır.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    spk duyuruları bile kimsenin ilgisini fazla çekmedi yada kimsede fazla printaş yok..tahtası kapandığında takasta en çok hangi bankalar vardı.
    Kıbrıs meselesi onalttı bahardı derken geldiğimiz yer zurnanın son deliği kimsede nefes kalmadı bu kağıtta beklediğimiz veya benim beklentilerim yüksek çok sorular var cevap beleyen bu kadar neden bekledik çok önemli sebeplerimiz olduğu konusu benim açımdan var bankalardaki takas değilde genel kuruldaki hesaplar işin rengini belli edecek.

5. Çalılıkların arkasındakileri unutmayın. Her zaman üye sayısından bayağı fazla oluyor. Şu anda bile 3 e karşılık 7

6. Borsaya dönmüyeceğimizden genel kurulda gazelden olur diye kıyıdan öyle daha iyi yiğit borsaya dönsün sen seyret meydanda neler oluyor İzahnameyi bi görelim gece rüyamda gündüz hayalimde hayali fener gibi etrafında dolaşıyoruz buraya kadar geldiya bunada şükür.

7. Genel kurula resmen davet edildik. Ama maalesef bana çok uzak. Buraya kadar geldi, Allah şu mübarek günün hatırına yüzümüzü güldürür inşaallah. Saygılar.

8. genel kurula kaç lot u olanlar davet ediliyor bilgisi olan varmı

Sayfa 397/989 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •