Sayfa 362/989 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bir fasıl daha saman alevi gibi gelip geçecek mi?

2.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Bir fasıl daha saman alevi gibi gelip geçecek mi?
    Herşeye " aslı astarı olan " şirketten gelebilecek haberler yön verecek.

3. Ha şirket ha Ali bey var mı bir farkı. Ali bey'den duyduğumuz paylaşıyorum.

4. Ha şirket ha Ali bey var mı bir farkı. Ali bey'den duyduğumuzu paylaşıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Ha şirket ha Ali bey var mı bir farkı. Ali bey'den duyduğumuzu paylaşıyorum.
    Duyumlar değil resmi kanallardan gelecek haberler daha değerli ve etkili oluyor.Duyumlar saman alevi oldu bugüne kadar.

6. Hadi bakalım saman alevi olmayan, senin istediğin olumlu haberleri sen yaz da görelim...

7.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Hadi bakalım saman alevi olmayan, senin istediğin olumlu haberleri sen yaz da görelim...
    Gerçek haber varsa yazın demek istiyorum.Benim bildiğim değerli bir haber olsa buraya yazardım.Yalan rüzgarına döndü forum.Bizi de yalan haberlerin havasına sokar en sonunda kendin bile inanırsın.

8.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Gerçek haber varsa yazın demek istiyorum.Benim bildiğim değerli bir haber olsa buraya yazardım.Yalan rüzgarına döndü forum.Bizi de yalan haberlerin havasına sokar en sonunda kendin bile inanırsın.
    Anlamadığım temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp aynı lafları etmekten bıkmadınızmı spk , bist veya şirkete yazdğın resmi yazı varmı armut piş ağzıma düş misali yazıların var bir şeyler yaptıysan ortak hani diyorum bist veya spk ya yazı gönderiysen onu paylaş mutlu edersin bizleri yani uğraşların için Allah gayret kuvvet versinde sanki bize cephe alıyormuşun gibi düşünüyorum be ortak yapma bunu aynı gemideyiz pusulayı bozuyorsun limana az kalmışken 5 yılımız geçti zaten hava bulutlu güneşi görmüşken yapma bunu .

Sayfa 362/989 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •