Sayfa 363/988 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bist'te tahtası kapanmış 2 tane şirketim var.Biri Çbs boya.Bunlar için cimere, spk ya yazı yazdım ama bir iki cümle cevapla istediğim cevaptan uzak geçiştiriyorlar.Yani devletin umrunda değil.Mahkemeler davalar olup bitiyor sonuç sıfır.Yani anlayacağın patron isterse geri döner.Keşke borsaya geri dönse ama ıssız adada kurtulmak için gemi beklemeye döndü halimiz.

2. İşte burda hepimiz aynı durumdayız bendede santral holding ve rabak var 29 yıldır bekliyorum burda 10 yıl oldu çukurova kepez ve raksev de son anda kurtardım biz ıssız adadan kurtulmaya çalışmıyoruzki gemiyi limana getirmeye çalıyoruz biz gemideyiz gemi tıkabasa dolu mal limana gelmeden para etmiyor patrondan şuana kadar tık yoktu boyada farkındaysan alçı muhabbeti oldu buda patronun gemiyi terk etmediğinin işareti biz şimdi güzel haberlerin arkasından genel kurulu bekliyoruz
    biz izahnamenin hazırlanmasını bekliyoruz yani biz hakim ortak kim onu bekliyoruz sonuç hakim ortak bizi borsaya taşıyacakmı biz onu bekliyoruz yani biz hakim ortak borsaya dönmezse ayrılma hakkını kullandıracakmı onu bekliyoruz yani biz umutluyuz ondan sonrakileri zamanı gelince yazarız şimdi bu süreçleri bir görelim.

3. Ali bey ile görüşen arkadaşlar yüz yüze mi görüştünüz

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Gerçek haber varsa yazın demek istiyorum.Benim bildiğim değerli bir haber olsa buraya yazardım.Yalan rüzgarına döndü forum.Bizi de yalan haberlerin havasına sokar en sonunda kendin bile inanırsın.
    yalan rüzgarı yazanlar zaten birdaha foruma uğramıyor bence bu konuda rahat olabilirsin bir elin parmak sayısı nı geçmiyoruz forumu ayakta tutmak için bir umut diyoruz belki gerçek mutlu haberi burdan alırız..bu arada 6 seneye az kaldı.

5. Forumda bir şekilde emek harcayıp bilgi edinen ve duyumlarını paylaşan arkadaşlara teşekkür edilmesi gerekirken sürekli taşlanıp küstürülüyor.

6. " Nasipse gelir bağdattan yemenden nasip değilse ne gelir elden. "

https://m.youtube.com/watch?v=5ZtpIo...Ih4g604diQQuo8

7.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    " Nasipse gelir bağdattan yemenden nasip değilse ne gelir elden. "

https://m.youtube.com/watch?v=5ZtpIo...Ih4g604diQQuo8
    zaman gösterecek nasipse demek düşer bakış açına göre bence bizler için hayırlı ise nasip olsun ama dönüş olursa burdaki bir çok kişi bence bu nasibi hak ediyor.

8. 2 onur 2 5 sene diyorsun ama 6 seneye az kalmış.kapandığı günkü forumdaki yazılara baktım baya kişi varmış.hele kapanmadan önceki yazılanlar kar beklentileri.....

Sayfa 363/988 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •