Sayfa 694/991 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 7923 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bağımsız denetim ve izahnamenin açıklanması daha iyi bir düşünce imkanı sağlar halka açık iki şirket olarak hakim ortakların ne düşündüğünü bende merak ediyorum bütün şirketleri tek çatı altındamı borsaya kote edecekler yoksa ayrı ayrımı birleşmedeki mantık tek çatı altında borsaya girecekler gibi duruyor. Hakim ortak konumunda olan printaş yönetimi başka bir hesap yapıyor gibi duruyor gurup şirketlerini birleştirip başka şirketlerini borsaya kote etmek olabilirmi gyo düşüncesi bizde olduğu gibi onlardada olabilirmi nipponla sunla olan bağları ne derecede birlikte halka arz çalışmaları varmıdır borsaya kote olan yurt dışı iştirakleri düşünüyorumda son zamanlarda artışlar oldu yakın zamanda bir çok bilgi eksiğimiz sorularımız cevap bulur diye düşünüyorum bu sürecin iyi yerlere geleceğine inanıyorum
    Bence sadece Çbs boya yani boya sektörü ile ilgili borsaya geri dönmek isteyecektir. Gyo şirketi kurmak isteyeceklerini sanmıyorum.Belki daha sonra olur.Bizim için şirket ha Çbs Printaş olmuş veya Çbs boya olmuş fark etmez. İki şirketinde tüm hissedarları tek şirkette devam ediyor olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bence sadece Çbs boya yani boya sektörü ile ilgili borsaya geri dönmek isteyecektir. Gyo şirketi kurmak isteyeceklerini sanmıyorum.Belki daha sonra olur.Bizim için şirket ha Çbs Printaş olmuş veya Çbs boya olmuş fark etmez. İki şirketinde tüm hissedarları tek şirkette devam ediyor olacak.
    Alternatif olarak düşünüyorumda güçlü bir sermaye ile başlıyacak olması hukukende karar alma konusundada rahatlıyacak ve gelecek planlarında muhahakkak yine bölünmeler yaşıyacak bu durumda uluslar arası güçlü ortaklarla yeni projeler için bağlantıları olacaktır son dönemlerde uluslar arası pazarlara açılan şirketlerin performansı çok iyi.

3. Spk özel durumlarda yeni bildirim var.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Aynı haberi bi daha mı göndermişler

5. şirketin özvarlıklık tespitinin yapılması ...
    Acaba değerleme sonrası bedelsizler gelebilirm i
    bu sefeer aynı haber gelmiş ama eklerride gelmiş . 2 sayfadan ibaret...

6.  Alıntı Originally Posted by MEHMET52 Yazıyı Oku
    Aynı haberi bi daha mı göndermişler
    Aynı haber gibi ama bu kez detaylar var. Sanirim daha evvel yapılan devri Spk kabul etmemiş. Bu kez yeniden değerleme ve varlık tespiti yapılması için kurul kararı alınmış sanırım.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bunlar birleşme adında arsanın sahibioldukları oto boya hisselerini holdinge satıyorlar sanki ben öyle anladım.printaş ile de çbs boyayı birleştiriyorlar .en değerli arsada holdinge gidecek yanlışmı yorumladım.kapalı olan printaşın holdinge borçu olmuş .2 onur 2 yanlışmı anladım umarım yanlış anladım...

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bunlar birleşme adında arsanın sahibioldukları oto boya hisselerini holdinge satıyorlar sanki ben öyle anladım.printaş ile de çbs boyayı birleştiriyorlar .en değerli arsada holdinge gidecek yanlışmı yorumladım.kapalı olan printaşın holdinge borçu olmuş .2 onur 2 yanlışmı anladım umarım yanlış anladım...
    Aralarındaki alış verişleri bilmiyoruz kafa karıştırıyor printaşında holdingten alacağı vardı holding oto boyadan alır printaşa borcunu verir rakamlar konuşulmuyor al takke ver külahlar aralarında her zaman olacak hesap zamanı geldi hasat zamanıda gelecektir bağımsız denetimde ayrıntıları göreceğiz daha net olan bir şey yok şirketlerin pay oranları ve özkaynaları önemli her şartta printaş hakim şirket pirintaşın hakim ortaklarıda bizlerde aynı hisse oranına göre dağılımdan pay alacağız.

Sayfa 694/991 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •