Sayfa 704/989 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Şirket ortaklarından 56 tane tüzel kişi var 3.2 milyon lot bu hisseler kim bilir kimde
    Sayın Onur o dediğiniz Lot miktarından daha fazlası belkide sesli sessiz bu sayfayı takip edenlerde vardır.

2. Uzun zamandır yazmasam da eskilerden olduğumu düşünüyorum. Takriben Prtas ın %70 üzeri hissesi şirket dışındaki kişilerde olduğu kanaatindeyim. Şunu da belirtmek isterim ki Prtas özelinde düşünmek gerekir ise istense idi. Printaş onlarca defa borsa ya kote olurdu. Kanaatimce bunun da nedeni çoğunluk hisselerin kendi dışında kişilerde olması ve Çavuşoğlu nun kendini hala büyük patron gibi görüp ya hep ya hiç demesidir. Bunlarda benim nacizane fikirlerimdir.

3. Birde şunu merak etmekteyim. Burada yazan arkadaşlardan ÇBS boya hissesi olanlar varmı yoksa tamamı PRTAS mı.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILBARON Yazıyı Oku
    Benimde anladığım bu; Bunların hisse sahiplerinin çıkarları için didindiklerine inanmak isterdim lakin kendimi dahi inandıramadım.
    aklın yolu bir..

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILBARON Yazıyı Oku
    Birde şunu merak etmekteyim. Burada yazan arkadaşlardan ÇBS boya hissesi olanlar varmı yoksa tamamı PRTAS mı.
    düne kadar bir kaç idi şimdi meçhul

6. Arkadaşlar cbs boya da cbs printaş ta cbs holdingin iştiraki değil mi, bu siteyi takip edenler muhakkak CBS HOLDİNG ile bağlantısı olan kişiler....Geçenlerde CBS PRİNTAŞIN İstanbul da mahkemesi oldu elinde printaş hissesi bulunan bir kaç kişi mahkemede müdahil oldu. Çoğumuz gidip te birlik bile olamadık.

7. müracat edildi .tahminin varmı uzun sürer mi 2 onur 2 .

8.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar cbs boya da cbs printaş ta cbs holdingin iştiraki değil mi, bu siteyi takip edenler muhakkak CBS HOLDİNG ile bağlantısı olan kişiler....Geçenlerde CBS PRİNTAŞIN İstanbul da mahkemesi oldu elinde printaş hissesi bulunan bir kaç kişi mahkemede müdahil oldu. Çoğumuz gidip te birlik bile olamadık.
    mahkeme sonucu ne oldu bilgin varmı..

Sayfa 704/989 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •