Sayfa 865/989 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. aha da hayallerin bittiği nokta o zaman. çalışmayan tahtası kapanmadan önce neredeyse kara ğeçen borçları olmayan bir şirketin sonu o zaman .the end.yakında ölüm saatini açıklarlar.yazdıklarınız doğru ise .

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    aha da hayallerin bittiği nokta o zaman. çalışmayan tahtası kapanmadan önce neredeyse kara ğeçen borçları olmayan bir şirketin sonu o zaman .the end.yakında ölüm saatini açıklarlar.yazdıklarınız doğru ise .
    Yok yok yanlış anladın benim yazdığım ilan 2017 veya 2018de yayınlandı yeni ilan yayınlanmış çbs boyanın arsası satıldı diye google amca da bulamadık eski ilana bi göz at bakalım arsa çbs boya nınmı çbs printaşın mı çbs boyanın çayırova ilçesinde arsası var gibi duruyor çbs printaşın arsası gebzede var bi şeylerde hep dedikodular üzerinden gidiyoruz patron şu düğmeye bası versin gari.

3. patron düğmeyemi basacak ,basacak ama nereye hadi hayale devam sen çok yaşa patron.

4. arazi ÇBS Otoboya AŞ ye ait bu şirketin sanırım çoğunluk hisseside pirintaşa ilanda belirtiğiniz 185.397.544 TL 2016 değeri idi dolar kuru 3 tl civarı idi.arazinin değeri sanırım yaklaşık 62.000.000 dolardı

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bu ilanı iyi okuyun arasındaki çelişkiyi bulabilecekmisiniz.

Kocaeli Çayırova Tahta Köprü Dikilitaş Mevkii'nde yer alan ÇBS Boya Fabrikası Gebze 2. İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından icradan satışa çıkarıldı. ÇBS Boya Fabrikası için 185 milyon 397 bin 544 TL bedel isteniyor.
    Gebze 2. İcra Dairesi Müdürlüğü; Kocaeli İli, Çayırova Mahallesi, Tahta Köprü Dikilitaş Mevkii'nde yer alan ÇBS Boya Fabrikası'nı icradan satışa sunuyor. ÇBS Boya Fabrikası 185 milyon 397 bin 544 TL bedelle icradan satılıyor. Satışa konu olan fabrika için ilk ihale tarihi 19 Temmuz 2018 olarak belirlendi.

Gebze İlçesi, Çayırova (Cumhuriyet) Mahallesi, D 100 Karayoluna paralel kuzey Yan Yoluna cepheli, ÇBS Oto Boyaları San. ve Tic. A.Ş. isimli fabrika 2016 ve 2017 yıllarında da icradan satışa sunulmuştu.
    Arsa icaradan satıldı muhabbeti oldu kamu ihale kurumunda böyle bir ilanın olması gerekmezmi

Yukarıdaki ilanda iki arsa varmış gibi algılıyorum koacaelinin çayırova ilçesi var eski adı (dikilitaş mevki) çayırova ilçesinde cumhuriyet mahallesi de var yeni adı şekerpınarı

Kocaelide Gebze ilçesi var ilçede çayırova mahallesi vardı yeni adı (cumhuriyet) oldu

Satılığa çıkan arsalarda adres benzerliği var ama aynı adresler değil adresler çelişkili gibi iki arsada satılığa çıkmış gibi algılıyorum yani özeldurum açıklaması veya izahname hazırlansa ayrıntılar net anlaşılır

6. arazi birden fazla parselden oluşuyor ancak ayrı ayrı satışta değil bütün olarak satılıyor arazinin bir tarafında yüksek gerilim hattı bir tarafındanda doğal gaz ana hatı geçiyor ben ilanda yerle ilgili ayrıntıları okumuştum sanırım bu nedenle pek alıcı çıkmıyor

7. Alıcı çıkmaması iyi tabiki halka açık şirket olduğumuz için yönetimin yükümlülükleri var icradan satışı biraz zor anladığım kadarıyla kaç yıldır icra muhabeti var tesil edilen bir şey yok.

8. Güneş bir gün bizim içinde doğacak

Sayfa 865/989 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •