Sayfa 973/989 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Geçmişe dönerseniz belki haklısınız, ama günümüze dönersek Atatürk'ün kurmuş olduğu bütün fabrika veya üretim yapan yerlerin bugün kimlere ne şekilde satıldığını veya üst kullanım hakkının verildiğini görürsünüz. Ülkede madenler dahil her satıldı, bizler dahi satildik. 2004 yılında yer altı madenlerini yabancıların araştırması kanunu kim tarafından kaldırıldı veya sınırdaki mayınlar niye kim tarafından temizlendi der işin içinden çıkamayız. Onur arkadaşın dedigi gibi bizim emeklimiz can cekisirken siginmacilarin hastane ve eczanelerden sanki bizim gibi yıllarca prim ödemiş gibi ücretsiz yararlanmasına bir anlam katamayiz. O öyledir bu böyledir. Maalesef Turgut Özalin dediği gibi burası Akdeniz iklimi satılık insan çok olur. Biz şu anda aslında printasta tam da bunu yaşıyoruz. 2010 yılında almıştım ben printaslari. 13 yıl bitti. Bu kadar zamanda bu iş cozulmuyorsa Turgut özalin sözü gelir akla. İşin içine dini sokmak istemiyorum. Hukuk varsa, vicdan varsa çözülmeli. Çözülmuyorsa, çözmuyorlarsa, çözmek istemiyorlarsa, demekki kitapta yazana uyulmuyor demektir. Bu arada bende emekliyim. Yas aldık baya. Geçmişide yaşımız ölçüsünde biliyoruz. Her kese saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sanırım yazının sonu gerçek olacak,borçlu çıkmasak bari .
    Keşke borçlu çıksak borç için sermayesini artırmak zorunda nasıl olsa %75 i halkın elinde sermayesini arttırmak içinde izahnameyi hazırlamak zorunda özkaynaklarına bakarız derçekten borcunu ödüyemiyecek durumdamı diye 2014te bağımsız denetimden geçmiş ama olumlu görüş bildirilmemiş halinde bile defter değeri 7 liraydı yanlış hatırlamıyorsam 2014 te dolar 2 lira civarındaydı. Bugüne kıyaslasak 3.5 dolar yapıyor hiçbir iş yapmamış olsa bile.

3. Dünya varlığa borcu vardı arsa ile ilgili satıldı satılıyor gitti gidiyor uçtu uçuyor derken dünya varlık borsaya kote olmak için izahnamenin onayını bekliyor hayırlı olsun şimdiden yakında onaylanır herhalde.

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Şu parti bu parti demiyorum. Bunu yapan, bu işlerin düzeninden sorumlu herkesin bunda payı var. Eski veya yeni iktidar partiler hepsinde böyle haksızlıklar oldu oluyor. Biraz da bizde de hata var. Gözaltı pazarından niye hisse alırız ki?
    Eminim şirketin özkaynaklarına ve bağlı ortaklarının ne kadar güçlü olduğuna kanmışındır yoksa nerden bilelim halka açık şirketin bilgi belge gizleyerek bağımsız denetimin işini zorlaştırma hakkının olduğunu bu hakkı veren bizler değiliz bu şirket borsaya nasıl döner kolay niye döndürülmez zor olan soru bu gözaltı bahane gözaltında işlem gören şirketlere bak hangisi kotta kalır hangisi atılır.
    Blançolarını göndermesin kotasyon ücretini aidatını ödemesin gözaltında olmasınada gerek yok direk kırmızı kart.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Dünya varlığa borcu vardı arsa ile ilgili satıldı satılıyor gitti gidiyor uçtu uçuyor derken dünya varlık borsaya kote olmak için izahnamenin onayını bekliyor hayırlı olsun şimdiden yakında onaylanır herhalde.
    İyi de dünya varlık ile bizim ne işimiz var? Bizim Çbs boya ve Çbs pirintaş şirketlerimiz ne olacak? Önemli olan o.

6.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    İyi de dünya varlık ile bizim ne işimiz var? Bizim Çbs boya ve Çbs pirintaş şirketlerimiz ne olacak? Önemli olan o.
    Arsanın icra yoluyla dünya varlık yönetime satış ve itiraz konusu vardı ilgimiz işimiz varmıdır bilmiyorum arsa ne oldu ocak şubat gibi haber verecek arkadaşlar vardı gelişmeler var deniyordu

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Arsanın icra yoluyla dünya varlık yönetime satış ve itiraz konusu vardı ilgimiz işimiz varmıdır bilmiyorum arsa ne oldu ocak şubat gibi haber verecek arkadaşlar vardı gelişmeler var deniyordu
    S.A Arkadaşlar onur kardeşim takipteyim sanmayın ki peşini bıraktım 15 şubat mahkeme günü satışa itiraz netleşir inşaallah mahkemeden önce bana söylenen varlık fonuyla anlaşıldı idi önemli olan arsayı alacak firma halen aynı kararda mı çünkü bu satıştan varlık fonunun parası ödenip kalan miktarla borsaya kote olacaktı cumhuriyet kardeşimin de bu mevzulara hakim olduğunu düşünüyorum onun da en son yazısın dan buyana bir gelişme öğrendi ise yazarsa seviniriz.

8.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    S.A Arkadaşlar onur kardeşim takipteyim sanmayın ki peşini bıraktım 15 şubat mahkeme günü satışa itiraz netleşir inşaallah mahkemeden önce bana söylenen varlık fonuyla anlaşıldı idi önemli olan arsayı alacak firma halen aynı kararda mı çünkü bu satıştan varlık fonunun parası ödenip kalan miktarla borsaya kote olacaktı cumhuriyet kardeşimin de bu mevzulara hakim olduğunu düşünüyorum onun da en son yazısın dan buyana bir gelişme öğrendi ise yazarsa seviniriz.
    A.S bayağıdır bi sessizlik var inşallah hayırlı haberler duyarız özeldurum açıklamalarındada bir şey yok yönetim kurulu genelkurul gibi hareket olsa keşke.

Sayfa 973/989 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •