Sayfa 863/989 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Genel anlamda çbs boyada yaşanan durum net değil icradan arsa satışı dedikodular arasında olduğu için çbs boya ticari ve iktisadi bütünlük olduğu ve ticari ve iktisadi bütünlük oluşturan mahcuzların satışı tmsf nin yönetmeliklerine göre yapılması gerekir ve icradan arsanın veya menkul kıymet satışı mümkün değil hepsi bütün halinde satılır. Ttk 240. Maddesine göre çbs boyanın iflası bağlı ortaklarının iflasını gerektirmez
    çbs oto boyadaki hisselerini satabilirmi printaş.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çbs oto boyadaki hisselerini satabilirmi printaş.
    Finansal ve duran varlık satışı genelkurul kararı gerektiriyor yanılmıyorsam oyların %75i şirket menfaatlerine zarar vermiyecek şekilde spknın onayıyla satabilir.

3. 2onur2 üstadım,verdiğin açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim..Sağ olasın..Dilerim hepimizi sevindiren güzel gelişmeler olur.. Allah'a emanet ol..Selam ve dua ile..

4.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    2onur2 üstadım,verdiğin açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim..Sağ olasın..Dilerim hepimizi sevindiren güzel gelişmeler olur.. Allah'a emanet ol..Selam ve dua ile..
    Eyvallah sende sağlasın anladığım kadarıyla anlatmaya çalıştım.

5. Ortaklar spk yada türk ticaret kanunu nasıldır inanın bilgim yok ama bildigim eylül ayı basında Printas arsası icradan satışa çıktı ve yaklasık 340 milyon bedel üzerinden %50 icra kuralıyla yaklasık 140 milyona satıldıgını ögrendim.itiraz zamanında yapılmış ama sonuc ne olur bilinmez.ama adamlar kocaaa arsanın bogazından tutmuslar bırakırlarmı ?zor bir süreç hepimiz için.insallah tez zamanda bir anlaşma ile sonuclanır...yada umarım kanunlarımız bu kadar düşük yok pahasına bir rakamla bu satışa onay vermez..

6. Düzeltme:yaklasık 140 degil 170 milyon

7. Bende 20milyon dolar ve 150 milyon almış diye duydum satış ilanını veya özeldurum açıklaması görmedim büyük ihtimalle holdinge kayıtlı arsadır.

8. Onur ortak arsa satıldıgını bir kocaeli yerel gazetesinden okudum..hatta şu an korkunç üzgünüm..ama senin 20 milyon usd ve 150 milyon mevzusu nasıl bir haberdir.şaşkınım inan.

Sayfa 863/989 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •