Sayfa 896/989 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. İlginç halka açıklık %75.85 e düşmüş

2. Hisseleri patrona kim sattı acaba 100 bin lotun üstünde bi rakam yapıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Genel kurul yapmaya niyetleri yok mu? Şirket birleşmesi haberleri ne oldu? İflastan kurtulduk bundan sonra ne olacak? Gibi birşeyler sorabilirsek belki bir ışık görebiliriz.
    Tahsisli sermayesini çbs holdinge yaptığına göre karşılıklı iştirak gündeme geliyor birleşse birleşse çbs holdinle birleşir tabi devralan konumunda konsolide edilerek yoluna devam eder sonrası zamanı gelince konuşulur senaryo çok.

4. Verdiğiniz bilgi paylaşımlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. İnşallah bir gün hepimizin yüzü güler. Herkes hakkı olan payına kavuşur inşallah. Hadi bakalım Çavuşoğullları gösterin artık marifetinizi. Rahmetli babanız mezarında rahat uyusun. Kendisini hiç tanımazdım ama iyi ve başarılı bir insan diye bahsedenler vardı buralarda.

5. İnşallah iyi işler yapmışlardır ben inanıyorum eski günlerine dönecekler mahkemede zaten öyle dedi bekledikleri bir şeyler var ki ya zamanları dolmadı yada hesaplar tutmadı bekliyorlar belki de bağdat tan dönüyorlar.

6. Ağzınızdan bal damlıyor umutların konuşulması bile ne hoş ve güzel..Ramazan ayı ve kadir gecesi hürmetlerine inşallah ÇBS şirketleri borsaya geri dönüş yaparlar.. Hayırlısı inşallah..

7. 10 ,5 yıl oldu icraat yok . alan razı veren razı bizim ömrümüz yetmez gibi geliyor .

8. hisse net te olmasa unutup gidilecek.

Sayfa 896/989 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •