Sayfa 692/989 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    2onur2 kardeş ,haberin içeriği nedir bilmiyorum ama bu haber bile beni evindirdi ne yalan öyleyeyim birden umutlandım..Sağolasın değerli kardeşim..Allah'a emanet ol..
    Reis sağol sende Allah'a emanet ol beklediğimiz adımlar atılmaya başladı patron şirketleri birleştiriyor çok dağıttığı için toplamakta zorlanıyor sanki .

2. Merhaba

devir olmak süretiyel birleştirilmesi denidiğine göre bize ayrılma hakkı verebilirler mi ??
    Verirler se raam ne olacak ....
    Bir sürü soru işareti...
    Bu sefer bende umutlandım arkadaşlar ....
    En azından bir şeyler oluyor gibi ....
    Her şeyin hayırlısı olması dileğiyle sağlıcakla kalın ...

3. Bir de
    onalt grup vasıtasıyla üretilen çbs marka ürünlerin türkiye de satış işlemleri başlarmı ne dersiniz .....

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Printaşa gönül vermiş arkadaşlar çbs boya ve çbs oto boyada printaşla birleşme kararı alınmış devralma konusunda skpya müracat yapılmış Ali çavuşoğlu spkda özel durum açıklaması yapmış.
    hayallerden gerçeklere atılan ilk adım mı umarım kısa sürer süreç

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Reis sağol sende Allah'a emanet ol beklediğimiz adımlar atılmaya başladı patron şirketleri birleştiriyor çok dağıttığı için toplamakta zorlanıyor sanki .
    Sayın 2onur2 kardeş,gelişmeler henüz kıvılcım gibi olsada geleceğe dair aydınlığın habercisi gibi ama kafama takılan şu;neden birleşme Cbs oto boya bünyesinde oluyorda Cbs printaş oto boyaları bünyesinde değil doğrusu biraz sevincim kursağımda kaldı gibi...Hayırlısı İnşha Allah..Slmlar..

6. Arsa çbs oto boyanın mıydı bilen varmı arkadaşlar

7.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    sayın 2onur2 kardeş,gelişmeler henüz kıvılcım gibi olsada geleceğe dair aydınlığın habercisi gibi ama kafama takılan şu;neden birleşme cbs oto boya bünyesinde oluyorda cbs printaş oto boyaları bünyesinde değil doğrusu biraz sevincim kursağımda kaldı gibi...hayırlısı inşha allah..slmlar..
    birleşme kimin altında olacağı yazmıyor ki ... Ben arsa çbs oto boyanın diye biliyorum.... Muhtemelen çbs pprintaş altında bir birleşme olacak .... Arsada cbs printas ta gözükecek ve bedelsiz sermaye potansiyeli ortaya çıkacak ... Bilançolar bu şekilde hazırlanığ sonra ver elini yeniden brsa... Olurmu bu senaryo ne dersiniz ....

8. çbs boya; çbs oto boyayı ve printaşı devralmak sureti ile birleşme olacak. arkadaşlar arsa otoboyanındı. sanırım marka bilinirliği en iyi olan çbs boya olduğu için birleşme bu şekilde düşünülmüş olabilir. umarım kısa sürede işlemleri tamamlayıp borsaya kote olmak için gerekenleri yaparlar sevinmek için çok erken

Sayfa 692/989 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •