Sayfa 586/989 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. spk..mkk. patron cevap yok virüslü bulaştı acaba..

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    spk..mkk. patron cevap yok virüslü bulaştı acaba..
    Keşke bulaşsa. Bize bulaşmış zaten. Printas başlı başına virüs. Bulaşsada bu kadar insanın ağı yerde kalmasa. Zaten giden gitmiş. Senelerdir bu virüsle yaşıyoruz. Kötüye bir şey olmuyor. Bir kendileri yapamazlar bu kadar, bunları koruyan siyasetçiler veya kimlerse. Kanunları alt üst edenler, bu yazıları okuyupta sırıtanlar. Bir şekilde bunun cezasını çekecekler. Biz görürüz veya göremeyiz, onlar yine demiyeceklerki biz burada şu kadar insanın hakkına girdik. Para insanları insanlık tan uzaklaştırdı. Ne desek boş. Kalın sağlıcakla. Benim slikon espirisi gerçek oldu ama. Virüsle ölenler poşetle gömülüyor. Belki bizim hakkımızı yiyenlerede nasıp olur poşet. Nasıp!!!

3. CBS Printaş Oto Boya Ve Gereçleri Sanayii A.Ş. 2013 Yılı Olağan Genel Kurul Gündemi

1-Açılış ve Çoğunluk Tespiti.

2- Başkanlık Divan Seçimi; Genel Kurul Tutanaklarının imzalanması için Başkanlık Divanına yetki verilmesi 3-Yönetim kurulunun sunduğu 2014 yılı Faaliyet Raporlarının okunması ve müzakere edilmesi.

edilmesi.

4- 2014 yılı Bağımsız denetim Raporunun okunması ve müzakere

5- 2014 yılına ait Bilanço ve Gelir Tablosunun okunması, müzakere edilmesi ve tasdik edilmesi.

6-Yönetim kurulunun ayrı ayrı ibrasının görüşülmesi.

7- Bağımsız Denetim Şirketi ve ücreti hakkında karar verilmesi.

9-2014 yili kar dağıtımı hakkında karar verilmesi, 8-Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi ve ücretleri hakkında karar verilmesi. 10- Yönetim Kurulu Üyeleri ile 395 ve 396'nci maddelerinde belirtilen izinlerin verilmesi ilgili olarak 6102 sayılı TTK nun 11-Dilek ,temenniler ve kapanış.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    CBS Printaş Oto Boya Ve Gereçleri Sanayii A.Ş. 2013 Yılı Olağan Genel Kurul Gündemi

1-Açılış ve Çoğunluk Tespiti.

2- Başkanlık Divan Seçimi; Genel Kurul Tutanaklarının imzalanması için Başkanlık Divanına yetki verilmesi 3-Yönetim kurulunun sunduğu 2014 yılı Faaliyet Raporlarının okunması ve müzakere edilmesi.

edilmesi.

4- 2014 yılı Bağımsız denetim Raporunun okunması ve müzakere

5- 2014 yılına ait Bilanço ve Gelir Tablosunun okunması, müzakere edilmesi ve tasdik edilmesi.

6-Yönetim kurulunun ayrı ayrı ibrasının görüşülmesi.

7- Bağımsız Denetim Şirketi ve ücreti hakkında karar verilmesi.

9-2014 yili kar dağıtımı hakkında karar verilmesi, 8-Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi ve ücretleri hakkında karar verilmesi. 10- Yönetim Kurulu Üyeleri ile 395 ve 396'nci maddelerinde belirtilen izinlerin verilmesi ilgili olarak 6102 sayılı TTK nun 11-Dilek ,temenniler ve kapanış.
    Ön hazırlık olsa gerek. Neler yaptıklarını bilmek adına.

5. Aynen öyle esas sermaye (ödenmiş sermaye) ve kayıtlı sermaye halka arz sürecinin bir tarafı Olarak düşünülebilir payların kurul kaydına alınması tebliği 5. Ve 6. Maddeler önemli esas sermaye ve ödenmiş sermaye arasındaki fark genel kuruldaTTK 395 ve 396 maddelere atıfta bulunulması maddelerin içeriği bizim için önemli.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Aynen öyle esas sermaye (ödenmiş sermaye) ve kayıtlı sermaye halka arz sürecinin bir tarafı Olarak düşünülebilir payların kurul kaydına alınması tebliği 5. Ve 6. Maddeler önemli esas sermaye ve ödenmiş sermaye arasındaki fark genel kuruldaTTK 395 ve 396 maddelere atıfta bulunulması maddelerin içeriği bizim için önemli.
    Genel Kurul toplantısı yapılsada süreç başlasa.

7.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Keşke bulaşsa. Bize bulaşmış zaten. Printas başlı başına virüs. Bulaşsada bu kadar insanın ağı yerde kalmasa. Zaten giden gitmiş. Senelerdir bu virüsle yaşıyoruz. Kötüye bir şey olmuyor. Bir kendileri yapamazlar bu kadar, bunları koruyan siyasetçiler veya kimlerse. Kanunları alt üst edenler, bu yazıları okuyupta sırıtanlar. Bir şekilde bunun cezasını çekecekler. Biz görürüz veya göremeyiz, onlar yine demiyeceklerki biz burada şu kadar insanın hakkına girdik. Para insanları insanlık tan uzaklaştırdı. Ne desek boş. Kalın sağlıcakla. Benim slikon espirisi gerçek oldu ama. Virüsle ölenler poşetle gömülüyor. Belki bizim hakkımızı yiyenlerede nasıp olur poşet. Nasıp!!!
    ölüm her geçen gün biraz daha yaklaşıyor.ilahi adalet tecelli edecek .şirketlerini batıran haksız kazanç sağlayan patronlar ve yöneticiler düşünsün.

8. TTK nın 395 maddesinin 2. 3.fıkraları önemli bu maddelere aykırı davranıldığı ve konunun yargıya intikal ettiği SPK tarafından özel durumla bildirildi davalar hakkında bildirim yapılmadı yargı süreci aslında özel durum açıklaması yapılması gerektiriyor fakat bizim beklediğimiz dava ile ilgilimi belli değil davalar dedikodu böyle bir dava açıklanmalıydı. Biz kanun kapsamında halka açık borsada işlem görmeyen şirket olarak bilgi edinme ve özel durum açıklamalarından blançoların açıklanması yükümlülüğü olan şirket olarak dolayısıyla koronadan gitmezsek bir gün vereme benzer birşeyden gidicez galiba neler oluyor yönetici uyuyormu piştik valla.

Sayfa 586/989 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •