Sayfa 979/989 İlkİlk ... 479879929969977978979980981 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,825 - 7,832 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. garibanca hoş geldin .

2. yapıştır kıssadan güzel bir paylaşımmm

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    garibanca hoş geldin .
    Vay be kaanı bile sonunda uçurdular uçmayan bi printaş kaldı garibancada printaş uçmadan yazmıyacak galiba

4. Hoş buldum Akant kardeş

5. Hoş geldin garibanca hayırlı olsun çifte hayırlı olur inşallah

6. Hoş buldum 2onur2 kardeşim. İnşallah hayırlı olur. Hisse ile ilgili haber alabilirsem yazarım.

7.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Hoş buldum 2onur2 kardeşim. İnşallah hayırlı olur. Hisse ile ilgili haber alabilirsem yazarım.
    Herzaman olduğu gibi yeni haberler duymayı bekliyoruz bu yıl kaan gibi uçacağız yıl olur inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Herzaman olduğu gibi yeni haberler duymayı bekliyoruz bu yıl kaan gibi uçacağız yıl olur inşallah
    S.A Onurum inanma bu hayatı yalanla geçenlere hep seçim zamanları uçuyoruz zaten geçen seçinde bu Sedat Peker'in iple dolaştıracağım dediği Süleyman soylu Uyuşturucu baronlarına T.C vatandaşlığı veren mafyaları 15 temmuzda silahlandırıp gariban suçsuz askerleri öldüddüren ve bunu kaos dan yararlanarak kahramanlık hikayesi diye bu alğı yemiş millete yutturan SÜLEYMAN SOYLU demiş diki ğabardan petrol fışkırıyor hemide hiç rafine edilmeden direk yakıt olarak kullanılacak ve yine demiş diki 2023 temmuz ayında benim ülkemin ekonomisi öyle bir uçacak ki dünya bizi amerika bizi kıskanacak. Bu milleti hakkını yiyerek soyarak millete de akıl bırakmayan GELİR ADALETİNİ BOZARAK HEP BİR YALAN VE BAHANEYLE TABİ.Bu ilim bilim ahlak adalet edep haya bilmezlere fırsat vermeyiniz. Hesap verebilirlik ve Güçler ayrılığını Hukuku ve Adaleti EŞİT VE LİYAKATLİB EĞİTİMİ savununuz kim olursa olsun far etmez Kendisi aç yatıp sorumlu olduğu milleti doyuran ADELETLE ANILAN HZ ÖMER BUYURUYORKİ KİŞİNİN NAMAZI ORUCU SİZİ ALDATMASIN KİŞİNİN BULUNDUĞU YEREDEKİ HÜKÜME BAKINIZ EGER HÜKÜMDE ADALET VARSA ALLAH.C.C İCİN İBADET EDİYORDUR YOK İSEDE MÜNAFIKLIK YAPIYOR YANİ BUĞÜNÜMÜZDE BUKALEMUN GİBİ OLANLAR EVET HIRSIZDA BELLİ MAFYADA BELLİ ÜLKEYİ DÜNYAYA SATANDA BELLİ T.C HİTLER GİBİ PİSKOLOJİK HARPLE DEVLETİ VE MEDYAYI ELE GEÇİREREK VE DEVLETİN PARASINI KULLANARAK MUHSİN YAZICI OĞLU GAFFAR OKKAN GİBİ MERT KUL HAKKINA RİYAYET EDEN LİDER LERİNDE ÇIKMASINI HERTÜRLÜ LEGAL İLLEGAL YOLA BAŞVURARAK İSTEMEYENLER BU MİLLETİ VE AİLELERİ MAHFETTİLER

Sayfa 979/989 İlkİlk ... 479879929969977978979980981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •