Sayfa 983/989 İlkİlk ... 483883933973981982983984985 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,857 - 7,864 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bizim profesör neyin peşinde acaba pirelerden ne istiyor olabilir. Fanusun üstünü kapat altını ısıt sonra üstünü aç pirelerden bir tanesi dışarıya çıkmasın.
    Bundan sonra ne yapacak fanusun dibini soğutup ne kadar zıplayabilir onumu deneyecek yoksa
    Havası alınmış bir tüpün içinde zıplama kabiliyeti nedir onumu ölçecek
    Gerçi hayat deneyler üzerine kurulu kuşların nasıl uçtuğunu merak eden profesör ler olmasaydı bu gün uçaklar kanat çırpmadanda uçabileceğini öğrenemezlerdi neyse bizim çırpınışlarımızında vardır bir sebebi umarım bu çırpınış son çırpınış değil uçuş için bir çırpınıştır

2. Cümleten herkese hayırlı ve huzur dolu akşamlar dilerim. Sadece sabır. Ölü yada diri hak sahibini bir şekilde bulur.
    https://vm.tiktok.com/ZMMNNSk2x/

3. Hadi gözümüz aydın olsun..Buda önemli bir şeydir yani gelişmedir.. Çbs Printaş mağduru olarak her konuda ne gerekiyorsa yardımcı olmaya hazırım..Allah yardımcımız olsun..Ali Çavuşoğu ve kardeşleri yaptıkları vurgunlar,şaibeler,hileler,kirli işler,dolandırıcılıklar,alavereler,dalavereler yanlarına kar kalmamalı eğer Devletin adil,adaletli,hakkaniyetli kanunları ve kanunları uygulamaya koyacak dürüst,cesur,babayiğit savcıları,hakimleri bu söz konusu daltonlar çetesinin yakalarına yapışmalıdırlar..Cumhurbaşkanlığına,Ticaret Bakanlığına ,SPK Başkanlığına defalarca yazıp konuyla alakalı en ince ayrıntısına kadar kendilerini bilgilendirdim ama bana bir cümlelik cevap yada açıklama dahi yazmadılar.. Demekki biz mağdur vatandaşların onların nazarında değerimiz,kıymetimiz hiç yokmuş ama seçim zamanı gelince sürekli ''dava arkadaşım şöyle,dava arkadaşım böyle'' diye onlarca mesaj yazıyorlar bıktım mesajlarını silmekten..Siz önce vatandaşlarınızın canhıraş çığlıklarına kulaklarınızı tıkamayın ve çözüm üretin ..Sonra gelin dava arkadaşım demeye, kapımızı çalmaya,Allah rızası için misafirimiz olmaya yüzünüz olsun..

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Cümleten herkese hayırlı ve huzur dolu akşamlar dilerim. Sadece sabır. Ölü yada diri hak sahibini bir şekilde bulur.
    https://vm.tiktok.com/ZMMNNSk2x/
    Hayırlı ve huzurlu akşamlar ,güzel kardeşim..Amin..Ecmain..Bilmukabele..Allah'a emanet olun..Selam ve dua ile..

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Her gün akılı bir insan ölür. Her günde cahil bir insan doğrar.Akıllı insan cahili eğitmeye cahil insanda uyutmaya çalışır. Biri Allahın yolundan gider cennette .biri şeytanın yolundan gider cehenneme.
    doğru söze şapka çıkar.

6.  Alıntı Originally Posted by Prtaszede Yazıyı Oku
    Bu hafta gerekli araştırmalar yapılıp cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarmış.
    Prtaszede kardeş selamlar. Her hangi bir gelişme var mı?⁹

7.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    S.A Arkadaşlar onur kardeşim takipteyim sanmayın ki peşini bıraktım 15 şubat mahkeme günü satışa itiraz netleşir inşaallah mahkemeden önce bana söylenen varlık fonuyla anlaşıldı idi önemli olan arsayı alacak firma halen aynı kararda mı çünkü bu satıştan varlık fonunun parası ödenip kalan miktarla borsaya kote olacaktı cumhuriyet kardeşimin de bu mevzulara hakim olduğunu düşünüyorum onun da en son yazısın dan buyana bir gelişme öğrendi ise yazarsa seviniriz.
    Şafk kardeş salamlar, yok mu bir gelişme. Yok sa sizde mi haber alamadınız.

8. Cumhuriyet kardeş selamlar. Sende de yok mu bi haber, gelişme.

Sayfa 983/989 İlkİlk ... 483883933973981982983984985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •