Special Days Image
Sayfa 560/988 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 7903 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    süreç derken borsaya dönüş süreçi mi
    Edindiğim bilgi sadece bu şekilde. Süreçte neler olabilir tam olarak bilemiyorum. Genel kurul şayet Mart'ta yapılacak olursa durum daha da netleşir.

2. Keşke geçtiğimiz genel kurulda borsaya dönüş yapmak istiyor musunuz? diye patrona soru sorabilseydik.Patronla başka hiçbir zaman konuşma fırsatımız olmaz.Çbs pirintaş'ta hissem yok olsaydı genel kurula kesin katılır bizzat ben sorardım.Tabi zamanı gelmediyse veya niyetleri yoksa istediğimiz cevabı alamayabilirdik.Herşey patronda biter.Borsaya dönüş için gereken şartları yerine getirebilirse hiç kimse, hiçbir kurum engel olamaz.Belkide şirket içindeki büyük sermayedar ortaklar anlaşmazlık içinde olabilirler.

3. Hissen olsaydı yazılanları daha iyi takip ederdin genel kurulda bu sorular soruldu bakanlığın onayı ve blançoların ocak şubat gibi açıklanacağı genel kurulda martta yapılacağı bunlar konuşuldu ve hepsi yazıldı martta yapılacak genelkurul toplantı gündemi yayınlanacak mı bakalım belki patronun keyfi yoksa 5 .10 yıl daha bekleriz alıştık nasıl olsa, patrona kalırsa 30, 40 yıl bekler izahnamen nerde ortakların kim payları nekadar diye bizim soracak halimiz yok zaten bizi takmaz muhatabı biz değiliz

4. habere bak şurda bizim gibi onbinlerce güvendiği yatırım yaptığı ve tahtası kapanan şirketlerden haber bekleyen kişilere yardımları dokunmuyor .şirket sahipleri takke ve külâhlarla dolaşıyor .onbinlerce yatırımcı haber alamıyor bunlar yeni av peşinde...çok güldüm.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    habere bak şurda bizim gibi onbinlerce güvendiği yatırım yaptığı ve tahtası kapanan şirketlerden haber bekleyen kişilere yardımları dokunmuyor .şirket sahipleri takke ve külâhlarla dolaşıyor .onbinlerce yatırımcı haber alamıyor bunlar yeni av peşinde...çok güldüm.
    İçi boş şirketlerin içini doldur dolduktan sonra içini boşalt hiç bir soruya cevap verme güvenden adaletten bahset boş laflarla edebiyat yap şöyle olacak böyle olacak daha biz bir icraatlarını göremedik görürmüyüz dersin imam sanki bize daha yakın.

6. Gün görmeden gözümün biri açık gidecek ikide bir imam geliyor aklıma hayırdır inşallah yüzdük yüzdük mü diyeceğiz yüzüldük yüzüldük mü diyececeğiz düşünmekten bi haller olacakta bakalım bakalım spknın kara kaplı altın yazmalı kitabı bizim patron için ne diyecek.

7. Spk.gov.tr.... Özel durum açıklamaları... Bilanço açıklandı

Sayfa 560/988 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •