Sayfa 898/989 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Anladım. Yani hala umudumuz olabileceği sonucuna vardım. Yani çavuşoğlu ne yaparsa yapsın eninde sonunda bizim payımızı vermek zorunda.. Çok teşekkür ederim aydınlattığın için..
    Herkese mutlu bayramlar diliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by cangu Yazıyı Oku
    Anladım. Yani hala umudumuz olabileceği sonucuna vardım. Yani çavuşoğlu ne yaparsa yapsın eninde sonunda bizim payımızı vermek zorunda.. Çok teşekkür ederim aydınlattığın için..
    Herkese mutlu bayramlar diliyorum.
    nasıl anladın ben anlamadım 10,5 yıl oldu.hisse net 2 onur 2 olmasa haber yok .spk nerde acaba.madem sen halka açık şirketsin mini minnak ortakların var seni özlemiş bunlar bir selam ver.yaşıyorsa üç kerem kapıyı tıkla bu garibanların yüzü gülsün geceleri aksakallı printaş görsünler.közde kahve içecekti bunlar..... neyse yeni bayram geldi
    cümlenizin ramazan bayramı mübarek olsun.

3. Nasibimizde varsa hakkımız olanı yeriz yoksa ölene kadar da beklesek fayda yok.
    Neyse hayırlı ve huzurlu bayramlar herkese.

4. Rüyadayız ve göz göre göre hiç yoktan yere kâbusu yaşıyoruz derdimizi anlamak isteyen yok şikayet ve ihbarlarımızı gören olsada kılını kıpırdatan yok nezaman izahname hazırlanacak borsaya dönecek artık büyük patronun bizi görmesi lazım kayıtları tutan tescil eden halka arza izin verip hisselerin ihracına onay veren her fırsatta vatandaş bankı kurtarıcı görenler neyi bekliyor ne yapıyor bilende yok tescil edende milyonlarca borsa yatırımcısı şimdilik gurur ileride bizim gibi gönül yarasına dönüşmezler neyse hakkımızda hayırlısını dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden.
    Cümleten Ramazan bayramınız mübarek olsun.

5. Evet derdimizi özellikle anlamak ,sesimizi,çığlıklarımızı duymak isteyen yok be birader bende bu yıllardır bu duyarsızlığı yazıp çiziyorum burada halbuki bize güvenin Türk ekonomisine güvenin borsada Türk şirketlerine yatırım yapın diyerek bizi borsaya yönlendiren Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır yani esas büyük patron odur her şey onun iki dudağı arasından çıkan kelimelere,cümlelere bakar ..Bu güne dek borsada şaibeli,hileli iflas ettirilmiş,batırılmış yüzlerce şirket var bu şaibelerin içinde maalesef Spk kurumu da var onun onayı,izni,bilgisi olmadan hiçbir şirket şuradan şuraya gidemez kımıldayamaz o cesareti kendinde bulamaz ama küçük yatırımcıyı ve haklarını,hukuklarını ne Cumhurbaşkanı korudu nede Spk gereken yasal görevlerini yaptılar yazık günah değilmi yatırımcı vatandaşların alın terleri olan helal paraları buhar oldu uçup gitti..Ben Cumhurbaşkanı olsam ÇBS BOYA VE ÇBS PRİNTAŞ sahipleri Ali Çavuşoğlu ve kardeşlerini çağırır yaptıkları alaverelerin,dalaverelerin,soygunların,hileli ,şaibeli işlerinin hesabını çok ağır biçimde sorarım vatandaşlarıma vefa borcumu böyle öderim Hz.Ömer (ra) adil adaletini hakkaniyetli bir şekilde hiç çekinmeden uygularım çünkü seni beni o makama taşıyan dürüst vatandaşlardır..Maalesef bu güne kadar hep soygun düzeni var olmuş yöneten kişiler farklı ...Bu konuyu taşımadığım Devlet mercii kalmadı spk dahil kesinlikle cevap bile vermediler sadece Ali Babacan bey bakan ve millet vekili olduğu zamanlar duyarlı olup bana cevap yazmıştı kendilerini severim hoşgörülü,alçak gönüllü,nezaketli,terbiyeli,ahlaklı güzel insandır...Allah sonumuzu hayır eylesin..Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun..Şimdiden Hayırlı Bayramlar Dilerim..

6. Singapur eski devlet başkani şöyle der, eğer hırsızlar yollarda güvende yürüyorlarsa bunun iki nedeni vardır. Ya rejim büyük hırsızdır, yada halk aşırı aptaldır. Adam resmen bizim ülkeyi tarif etmiş. Herkese hayırlı bayramlar.

7. borsa nin geçmişi ne zamandan başlıyor .tahtası kapanan şirketler ne zamandan geliyor .printaş borsaya açıldığında ikdidar kimdi.
    osmanlı dönemindede şirket hisse senetleri alınıyordu karaköyde diye biliyorum.
    80 li yıllarda tahta üzerinde karaköyde hisse senetleri satılıyordu.nereden nereye tek tuşla şirket ortağı oluyorsun şimdi.
    lakin atı alıp üsküdarda gezinti yapmak isteyen 3 maymunu oynayan şirket sahipleri veya üç maymunu oynayan kendi menfaat ve çıkarı olan müdür genel müdür ler olduğu sürece .bu devran böyle devam eder.al takke ver külah üç günlük dünya nimetlerine kendini inandırmış kişiler bitmedikçe UYANIK olmak gerek bizim borsada.
    varsa nasip gelir bulur inşallah .

8. Borsada hisse almak için de satmak için de acele etmemek gerekiyor. Satmak için nasıl yıllarca bekleniyor ise almak için de o kadar sabırlı olmak gerekiyor. Yoksa istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmak işten değil. Bu her zaman böyle. Sonuçta paranızı birilerine emanet edeceksiniz. Ne kadar sık al sat hamleleri yaparsan o kadar timsahların dikkatini çekersin. Büyük para kazanmak için alırken de satarken de en uygun zamanı yakalamak için sabır lazım. Gerekirse yıllarca hiçbir işlem yapmayacaksın. Kazanmak için risk almak kaybetmeyi de göze almak gerekiyor. Kazanmak için birilerinin kaybetmiş yada kaybediyorum hissine kapılmış olması gerekiyor.

Sayfa 898/989 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •