Sayfa 832/989 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. süper bir haberleşme yöntemi var saniyeler içinde yüzlerce sayıya ulaşabiliyorlar.çok kindar ve çok ta sadık olabiliyorlar.bizim işyerinde üst komşu oğlu 11 veya 12 yaşında bir kargası vardı nereye giderse omuzunda giderdi ordan şahit oldum sadıklığına.seni bir an gözümün önüne getirdim ucuz kurtulmusun tatarlardan...

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Alaca karanlık kuşağı diye alfret hickokun dizisi vardı çocukluğumuzda genelde gerilim ağırlıklı hikayeler izlerdik gece 12den sonra yayınlanırdı kuşlar diye bir korku fimi izledik kapıları camları kırıp insanlara saldırıyorlardı bizde korkuyorduk babam korkma bunlar filim hilesi gerçek değil öylemi babam diyorsa öyledir ilk okul çağlarındayım bir gün ekin tarlasının kenarında patika yoldan eve giderken yavru karga 2 metre kadar ekinin içine düştü çıkamıyor polyana mantığıyla iyilik yapayım çıkarayım dedim senmisin iyilik yapan tepemde dolaşan iki karga vardı bir bağrışmaya başladılar bir anda yüzlerce karga yemiş ağaçlarında fırlayan geliyor bi saldırmaya başladılar dört koldan yüzüme dalış yapıyor 90 yaşında bastonsuz dedeler gibi kargayı bıraktığım gibi kaçmaya başladım kafanı kaldırman mümkün değil 200 metrede kargalardan kaçma alanında rekor kırmışımdır keloğlanın karakaçanına rakip olduk eve nasıl girdiğimi hatırlamıyorum kapılara pencerelere bakıyorum tatar zamazanlar peşimdemi diye panik halini atlatınca doğru banyoya gidip pantolonu çıkardım çamaşır sepetini dibine attım rekor kırmak kolay değil bayağı terlemişim.
    kıymetli biraderim,pantolonu çamaşır sepetinin dibine attığına göre terleme işine benzemiyor gibi geldi bana rahmetli Kemal Sunal gibi derin bir oh çekmişsindir Arada sırada böyle gülelim her şeyin başı sağlık..Selam ve dua ile ...

3. Kindarlıkları iletişimleri canlılar arasında en sosyal olanları 2005 yıllarında 7 inci katta saçakların kalıbını sökerken karga sürüsü geldi mahyaların üstü inşaatın yarısı karga oldu fazla durmadılar havalanıp gittiler 4 -5 tanesi kaldı saçakları sökeceğim kış kış dedim el kol salladım gitmiyorlar senmisin hareket çeken yine bir bağrış o giden kargaların hepsi geri geldi füze gibi arka arkaya saldırıyorlar inşaatın içinde kaçacak yerimizde yok yere kapandık meğerse bu aylarda yavrularını uçuruyorlarmış bu aralar çoğalmaya başladılar kalıpların arasına ekmek saklıyorlar pek muhatap olmuyorum başıma gelebilecekleri biliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    kıymetli biraderim,pantolonu çamaşır sepetinin dibine attığına göre terleme işine benzemiyor gibi geldi bana rahmetli Kemal Sunal gibi derin bir oh çekmişsindir Arada sırada böyle gülelim her şeyin başı sağlık..Selam ve dua ile ...
    Utandırdın beni ya korkuyla karışık birazcık bi damlacık oldu birazıda terdir ter.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Utandırdın beni ya korkuyla karışık birazcık bi damlacık oldu birazıda terdir ter.
    Hayırlı sabahlar kardeşim utanılacak bir şey yapmadın üstadım kargalara karşı verdiğin hayatta kalma mücadelesinde ben senin yerinde olsaydım ( olmak istemezdim ) pantolonumu kesinlikle sokağımızdaki çöp konteynerine atardım kimselere görünmeden yani durumum o kadar vahim olurdu.. Kargalar hakikaten çok akıllı ve zeki hatta bana göre fikir yürüttükleri duygularına göre hareket ettikleride olası.. Ekmek parçasıyla deniz kenarında balık avladığına göre balığı nasıl yemleyip tuzağa düşürüğünü görünce hayretler içinde kaldım..Ustam, işleriniz rast gitsin ..Mübalağasız,zararsız,temiz, iyi bir insan,arkadaş olduğunu biliyorum..Sevilen bir arkadaşımızsın..

6.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Hayırlı sabahlar kardeşim utanılacak bir şey yapmadın üstadım kargalara karşı verdiğin hayatta kalma mücadelesinde ben senin yerinde olsaydım ( olmak istemezdim ) pantolonumu kesinlikle sokağımızdaki çöp konteynerine atardım kimselere görünmeden yani durumum o kadar vahim olurdu.. Kargalar hakikaten çok akıllı ve zeki hatta bana göre fikir yürüttükleri duygularına göre hareket ettikleride olası.. Ekmek parçasıyla deniz kenarında balık avladığına göre balığı nasıl yemleyip tuzağa düşürüğünü görünce hayretler içinde kaldım..Ustam, işleriniz rast gitsin ..Mübalağasız,zararsız,temiz, iyi bir insan,arkadaş olduğunu biliyorum..Sevilen bir arkadaşımızsın..
    Düşüncelerin için sağol hayata güzel bakmaya güzel işler yapmaya zorluklara karşı mücadele etmeye çalışan biriyim hayat mücadele yeri bekliyenler başarılı olamıyor olabildiğince iyi olmak iyi işler yapmak nede olsa imtahan yerindeyiz herkese sağlıklı huzurlu başarılı dolu bi hayat dilerim temennim bu.

7. Eyvallah sağ olasın..Düşüncelerinde çok haklısın..Her şey dilediğin gibi gerçekleşsin..

8. CBS BOYA veya CBS PRİNTAS mahkemeleri ile ilgili bir duyum alabilen var mı arkadaşlar ...

Sayfa 832/989 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •