Sayfa 839/989 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Umut insanın içinde yaşayan bi kuş gibi istediğin dala kona konabiliyorsun ama hayat öyle değil ağaç gibi kök salıyor dallanıyorsun ve bir gün dallarında o kuşları arıyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Patron mührü bastı imzayıda yapıştırdı. Ali beyin başkanlığında kadro tamam yola devam işlerden laflamaya zaman bulamadık dergibi oldu bu özel durum açıklaması ya bu alçı işide nerden çıktı bundan sonra bakalım neler duyacağız imzalar çbs boya üzerinden atılmış demekki sorunlar çözülmüş borsaya döneceğimiz konusundaki umutlarım bir kat daha artmış durumda inşaatların çoğu kara sıvadan vazgeçti alçı sıvada pazar büyük bundan sonra inşallah dahada güzel haberler duyarız bu printazede arkadaşlar artık printaşzade olmayı hak etti bence hadibe patron tarih yazacağına inanıyorum. Bizi unuturlarda sizin adınız bayağı yaşar.
    mührü bastı ,bizim kuş hala tüyleri yolunmuş kafeste kafesin kapısı açıkta olsa tüylerin çıkması lazım .hazır tüyleri yokken bakarsın birileri kuşu kapmaz umarım.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Eldeki kuşmu daldaki kuşmu değerli anonim bir laf printaş gibi elimizde anonim bir lot veya birkaç lot var kuş deyince anılar depreşiyor yine çocukluk yine unutamadığım anım bir gün ama önemli bir gün benim için bıldırcın dediğimiz bir kuş tam önüme düştü hareketsiz bi şekilde duruyor polyana mantığıyla açmı susuzmu hastamı diye düşünerek elime aldım maşallah besili semiz bi kuş hayretler içinde avcumun içinde ölü gibi yatıyor hayat belirtisi var nabzı dikiş makinası gibi çalışıyor ama baygın bi tuaflık olduğunu hissettim iki üç dakika elimde sıkı sıkı tuttum anlam veremediğim bi durum avuçlarımı gevşettim boylu boyunca yatıyor kuş hasta herhalde diye düşünmeye başladım bir anda kuş pır diye avuçlarımdan uçtu durumu iyiydi belki yorgunluktan yere düştü avuçlarımın arasında ölü numarası yaparak kurtulmanın bi yolunu buldu.
    ne diyelim kuş şanşlı hemde bıldırcın.hazır önüne düşmüş eline almışın sen iyi niyetlisin.o tür kuşları yakalamak için uğraşan bir insanlar var.şanşlı derken bu yüzden kötü niyetli birinin önüne düşşe bir çırpıda ölmeden kafasını koparıp ufak ama besili demiştin ya insan oğlu aç gözlü oluveriyor bir an .neyse senin bıldırcın şanşlı iyi niyetli birinin önüne düşmüş.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    mührü bastı ,bizim kuş hala tüyleri yolunmuş kafeste kafesin kapısı açıkta olsa tüylerin çıkması lazım .hazır tüyleri yokken bakarsın birileri kuşu kapmaz umarım.
    Nippon ve sun chemical beni ürkütüyor beteği bünyesine kattı 10 yıl ya çbs printaşta öyleyse nipponnun bünyesinde vitamin olarak yaşıyor olabiliz kuşun yumurtası önemli bizim patron guguk kuşu gibi kargalara bile yavrusunu baktırır guguk kuşlarının belgeselinde görmüştüm bizim belgesel vizyona girince kuşlar alemi kafeste olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant patron bize küstü galiba zaten konuşmayı sevmiyordu 5 yaşındaki çocuk gibi soru sorup duruyoruz çalışmaktan konuşmaya fırsatı yok martamı ekimemi mahkeme nezaman bitecek borsaya ne zaman döneceğiz birleşme ne oldu ben bile yoruldum kafa dayanmıyor dışarıdan soru sormak kolay içeride neler oluyor kim bilir akant 95tl nerden aklına geldi hayal gücünde bi zıplama var rüyanda aksakallı dedeyi mi gördün ne oldu?
    neye elini atsan son beş yılda 5 veya 7 katladı bu rakamların büyüme döneminde .bırak bizim hayallerimizde 10 misli büyüsün aksakallı dede de bizi unuttu artık...

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    neye elini atsan son beş yılda 5 veya 7 katladı bu rakamların büyüme döneminde .bırak bizim hayallerimizde 10 misli büyüsün aksakallı dede de bizi unuttu artık...
    2013 ten bu yana hisseler enflasyonun üstünde getiri elde etti 50 kuruşluk hisseler 5liranın üstünde öyle hisseler varki 100 liraları gördü aksakallı dede bile bunları görünce karardı borsa aksakallı dedemizin aklını aldı biz alıştık artık keşkelerle yaşamaya borsaya dönersek iyikilerle nasıl yaşıyacağız başımıza neler gelecek onları düşünüyorum iştirakleri bağlı ortakları konsolide edilince bölünmeleri yaşadık birleşmeleride göreceğiz patron üstündeki yükleri atınca tek kale maç yapmaya başlar sermaye azaltımını kabul etmeyen küçük ortakları bünyesinde vitamin olur.

7. CBS nin isim hakkını Kıbrıs daki Onat Grubun satın aldığını haberinin bilgisine ulaştım, ancak bu anlaşma Ali Çavuşoğlu ve yönetim kurulu ile nasıl yapıldı, kaç TL veya Dolar karşılığı yapıldı devamında neler olacak , neden bu anlaşma ile ilgili spk ya haber verilmedi bilemiyorum. Kıbrıs ta ONAT CBS INAVASYON tabelasını görmüş arkadaşlar...Ama uzun zamandan beri genel kurulda yönetim kurulunun söz verdiği halde spk ya izahnamenin sunulmamasının ana sebebi bu mu acaba anlayamadım...Böyle bir anlaşma için Genel kurulda yetki alınması gerekmiyor mu acaba..Yani TTK ya göre bize yani hissedarlara bilgi verilmeden veya yetki alınmadan yapılan uluslar arası anlaşmalar yapılması halinde suç işlenmiş olmuyor mu...

8. alan razı veren razı .

Sayfa 839/989 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •