Sayfa 901/989 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. bu gidişle ağzımızda diş kalmamış.belimiz bükülmüş .sağlık elden gitmiş ultra sızdırmaz bezlerimizle

gençlere sorarız .evlâdım evladım burası üsküdar mi.

yıl 2043 mi desem

şaka şaka latife yapıyorum inşallah bir an önce açılır.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bu gidişle ağzımızda diş kalmamış.belimiz bükülmüş .sağlık elden gitmiş ultra sızdırmaz bezlerimizle

gençlere sorarız .evlâdım evladım burası üsküdar mi.

yıl 2043 mi desem

şaka şaka latife yapıyorum inşallah bir an önce açılır.
    ''gençlere sorarız .evlâdım evladım burası üsküdar mi.'' onlarda cevap veriyor''yok amca yanlış gelmişsin burası silivri ama yolu yarıladın sayılır devam et çorlu istikametine doğru'' şakası bile kötü birader, Allah kimseyi bunamış eylemesin bunayanlarada şifalar ihsan eylesin..Amin..

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Şafak...33
    yıl 2018 şafak 33

ne bitmez şafak .

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yıl 2018 şafak 33

ne bitmez şafak .
    2019 genelkurul ve borsaya döneceğimiz günün ilanı hayalini kurarken şimdi genelkurul hayalini bile kuramaz olduk vadesi dolan gidiyor dişimiz gözümüz kulağımız aklımız hepsi yavaş yavaş tükeniyor şaka değil gerçek babamın askerlik anısı şafak sayarken bir yakını ona inşallah askerliğin bitmez demiş bababın bu söze alındığını anlayan yakını niyetini anlatmış sağ olan için ömür boyu askeriz hayatta sayılacak şafak çoktur demiş dün gibi dede olacağımın hayalini kurarken şafak sayıyordum şimdi torunumun ne zaman yürümeye başlıyacağı günü sayıyorum çbs printaşında yavruları oldu belki tescil edilmeyen torunlarıda vardır devlet ne derse o olacak belki bazılarımızın böyle bir şafağı olmayacak İnşallah yavrularımıza veya torunlarımıza nasip olur nasrettin hocanın kazan hikayesine dönmez umarım kazan ölürmü hoca öldü ama kazanı hala yaşıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    2019 genelkurul ve borsaya döneceğimiz günün ilanı hayalini kurarken şimdi genelkurul hayalini bile kuramaz olduk vadesi dolan gidiyor dişimiz gözümüz kulağımız aklımız hepsi yavaş yavaş tükeniyor şaka değil gerçek babamın askerlik anısı şafak sayarken bir yakını ona inşallah askerliğin bitmez demiş bababın bu söze alındığını anlayan yakını niyetini anlatmış sağ olan için ömür boyu askeriz hayatta sayılacak şafak çoktur demiş dün gibi dede olacağımın hayalini kurarken şafak sayıyordum şimdi torunumun ne zaman yürümeye başlıyacağı günü sayıyorum çbs printaşında yavruları oldu belki tescil edilmeyen torunlarıda vardır devlet ne derse o olacak belki bazılarımızın böyle bir şafağı olmayacak İnşallah yavrularımıza veya torunlarımıza nasip olur nasrettin hocanın kazan hikayesine dönmez umarım kazan ölürmü hoca öldü ama kazanı hala yaşıyor.
    kazan ölüyor lakin hoca insaflı yavrusu var diyor.biziim tahtası kapanan borsadaki şirketler den al buda size kaldı diyen sanırım bir meges var.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kazan ölüyor lakin hoca insaflı yavrusu var diyor.biziim tahtası kapanan borsadaki şirketler den al buda size kaldı diyen sanırım bir meges var.
    Hocaya Allah uzun ömür versinde konu okadar farklı yerlere gidiyor ki kazan kaynıyor kokusu heryerden duyuluyor birde kazanın içinde tencereleri var derdi var hoca mahir işin içinden yani kazanın içinden ne çıkaracak tencerelerin herbirinde başka yemek kaynıyor ya türlü olur yada aşüre sofraya birşey koyacakta taş kaynatıyor olsaydı o taşı çoktan tabağa koymuş olurdu tescil edilmeden iki satır yazıyla megesin ortaklarına tabağın içindeki taşı yedirdiler şirketlerin fesif, tasfiye,tasfiye bakiyesinin dağıtımı, tasfiye sonu kalan gayrimenkullerin fikri mülkiyet haklarının kime kaldığı neden yeni şirket kurulduğu ve haksahiplerin yeni şirketten pay alamadığı soru çok tescil edilen bilgiler olsa aslan kim kral kim kim kim der avunmaz hakkımızı almış olurduk sabır şükür gayret insanın en büyük erdemidir dualarımız la maneviyatımızı güçlü tutmaya çalışıyoruz Allah'a olan inanç alametleriyle devlete olan inanç adaletiyle olur ilahi adalet bir gün olacak beşeri adalet ne zaman olur olurmu olmazmı bilemiyoruz.

7. Beşeri adalet için sabır ile bekliyoruz. unutuldu sanılmasın....

8. Güzel bir sohbet olmuş. umut varsa gelecek te vardır.

Sayfa 901/989 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •