Sayfa 557/989 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Arkadaşını söyle bana kim olduğunu söyleyeyim sana o bahsettiğin şahıs çokmu temiz ak pak birisi geçmişini cümle alem biliyor hatta dünya öğrendi biz borsa mağdurlarını sevindirecek çözüm üretecek yaramıza merhem olacak hayırlı bir kelam etseydi oldukça şaşırırdım çünkü onun ilgi alanı çok farklı ayakkabı kutucukları gibi ama öyle yada böyle lütfettiler o ödülünü almış oldu ağlayanlar bizi Çbs mağdurlarını ağlasın ..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 21-02-2020 saat: 19:10.

2. Sevgili dostlarım... Kimseyi fazla heyecanlandırmak istemiyorum.. Sadece bir arkadaşimdan aldığım bilgiyi paylaşmak istedim.. Yakında bilançonun gelmesini bekliyoruz. Haftaya netlesecek. Ben de sizler gibi beklenti içindeyim. Bu haberin doğru olmasını ümitle bekliyorum.. Başka da net bir bilgim yok.. Saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    Sevgili dostlarım... Kimseyi fazla heyecanlandırmak istemiyorum.. Sadece bir arkadaşimdan aldığım bilgiyi paylaşmak istedim.. Yakında bilançonun gelmesini bekliyoruz. Haftaya netlesecek. Ben de sizler gibi beklenti içindeyim. Bu haberin doğru olmasını ümitle bekliyorum.. Başka da net bir bilgim yok.. Saygılar
    kıpır kıpır oldum heyecandan hadi hayırlısı ...

4. İnşallah hayırlısıyla efsaneyi hak ettiği yerde görürüz çbs ye gönül veren umut bağlayan çbsnin vesilesiyle hayal kuran dostlara hayırlı haberler vermeni arzu ederiz enni kardeş.

5. enni. 2005 kardeş, haberleri ister Ahmet'ten, ister Mehmet'ten istersen üç harfliden alalım; neticede birşekilde alıyoruz. Fazla ümitlendirmek istememişsin ne de olsa 2016 yılında bilanço yayınlandı bişey olmadı, bu kez yayınlanlansa da bişey olmaz mı diyorsun.

6. Aslında şöyle düşünüyorum... BİST başkanı daha yeni açıklama yaptı. "Kapalı tahtalara yapacağımız bisey yok" dedi. Yani arsız hırsızlar rahat olun dedi. Ama kendilerine gelince bana yan baktin, bana kel dedin... Deyip dava açıp istedikleri sonucu cikarttiriyorlar. Uzatmayım, gönülleri yok batan tahtalarda batan ümitlere bisey yapmaya. Diğer yandan bilançonun gerçekten bu hafta gelmesi (gelirse haber doğruysa) 4 Şubatta ertelenen dava ile 26 Marttaki davamız öncesine denk gelmesi biseyler yapma çabası içinde olduklarını gösteriyor. En azından böyle olduğunu ümit ediyorum. Eğer borsaya geri dönme gibi bi niyetleri varsa, tahminimce yine 2021 i buluruz. Zaten zamanlama olarak şu an açılsa piyasa çok berbat, yazık olur. SPK mevzuatına şu an çok hakim değilim ama ayrılma hakkı verseler çok iyi olur. Borsaya dönse yine iyi. Ha mahkeme ceza verip, süre verirse yine beklemeye devam. Çok fazla yorum yapamıyorum. Sonuç olarak burdaki mağdur arkadaşlarla birlikte bu hırsızların çaldığı çoluk çocuğumuzun rızkını kovaliyorum. Elimden gelen şey.. her iki davada şikayetçi oldum. Ve bekliyorum.. Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu verecektir.. Herkese mutlu bir haftasonu dilerim

7. Bende bir tereddüte düştüm suç duyurusunda bulunulduğu halde 3yıl oldu bir açıklama yapılmadı çavuş oğullarının dokunulmazlığı var her halde tosuncuk dolandırıcılıktan dışarı kaçtı Akın ipek öyle kaçmasaydı hapiste olacaktı bizim çavuşlar burda gayet rahat devlet korumasa bir açıklama yapılmadığına göre var birşey ne dersiniz benim aklıma başka birşey gelmiyor devlet aferin iyi yaptın deyip nazar boncuğumu taksın.

8. Kapalı tahtaların çoğu ak parti hükümeti ve spk'nın onayı ,gözetiminde,korumasında şirketlerin içini boşaltmışlar KY mağdur etmişler ya başka bir isimle yola devam etmişler yada borsa kotunun dışına kendilerini atıp yollarına devam ediyorlar Örnek Lio yağ sanayi; 17 trilyonluk bedelli sermaye artışı yapıyor paraları cebine indirdikten sonra C.Başkanının Kemal abisi Unakıtan'n gayretleriyle adamlar borsa kotunda çıkıp iflas bayrağı çektiler hepsi danışıklı dövüş bunlara benzer yüzlerce batık şirket var ak parti ve spk hepsinede duyarsız kaldılar hiçmi hiç umurlarında bile olmadı hele Cumhurbaşkanın ağzından borsa mağdurları için hiç olumlu çözüm üretici bizleri sevindirici bir açıklama duydunuzmu haa sadece şunu duydum isteyen şirket bursadan ayrılabilir diye o da bizi sevindirmekten ziyade üzecek bir açıklama daha ziyade ahlak yoksunu şirket patronlarına nasıl kaçacaklarına dair yol gösteriyor o yüzdende daha önceki yorumumda belirtiğim gibi hakan atilla'yı herkesin ve dünyanın nasıl tanıdığı malümunuz üzere o yüzden hükümetin koruduğu bir isim hükümetinde tutumu duruşu belli hepsi hırsızın,dolandırıcının,zengin zümrenin yanında ve onların koruyucusu olduğundan borsa başkanından küçük yatırımcı biz borsa mağdurlar için olumlu ,yapıcı,rahatlatıcı,sevindirici,çözüm niteliğinde bir haber beklemek ahmaklık ve saflık olur kanaatindeyim..Sırf bu hırsız ahlaksız şirket sahipleri yüzünden 2006 yılında Lio yağ,Ünal tarım Ürün'de 100 bin tl Çbs printaş hissesinde de 170 bin tl param battı ateş düştüğü yeri yakıyor hükümetin umurundamı 18 yıldır verdiğim oylar haram zehir zıkkım olsun..Hakkımı asla helal etmiyorum Ak parti hükümetine çünkü borsa mağdurlarının haykırışını yardım çığlıklarını hiçbir zaman duymadılar..Bakalım zenginlerin desteği ile nereye kadar gidecekler ancak şuda var muhalefet partileride iyi bir kumaş değiller onlarda hallerinden memnun çorbalarını içiyorlar hükümet olmak ülke yönetmek gibi bir dertleri sıkıntıları yok vatandaşla hiç alakaları yok gene en kötünün iyisi olarak parlementoda ak partiyi görüyoruz bu ne demektir biz çok daha bekleyeceğiz kapalı tahtalar açılsın diye gibime geliyor..Allah celle celali hu cümle mağdur olmuş gerek maddigerekse manevi kayıpları olan haksızlıklara uğrayan gariban,mazlum,küçük yatırımcıların yar ve yardımcıları olsun..Temenni ederimki Sayın Cumhur Başkanı al bir oyunuda git demek yerine kapalı tahtalar yüzünden acı çeken mağdur olan borsa mağdurları için bir kanun çıkarırlarda bir şekilde kayıplarımızı telafi ederler yaralarımıza merhem olurlar %1 bir ihtimal ama çıkmadık candan da ümit kesilmezmiş..İnşha Allah diyelim..Demek istediğim Hakan Atilla ne yapsın orada görev verilmiş aldığı emirleri uygulayacak elbette kapalı tahtaların açılmaları onun bilgisi,yetkisi,düşüncesi,uygulaması ,emri neticesinde oluşamayacağı için herşey Cumhur Başkanının iki dudağı arasından dökülecek olumlu cümlelerle oluşacağı için spk'da çare olamaz malesef bu güne dek Sayın Cumhur Başkanı olumlu bir adım atmadı açıklama yapmadı Borsazedeler ve kapalı şirketlerin borsaya geri dönmesi için bu günden sonrada bu önemli konuda hayırlı bir şey yapacağını zannetmiyorum özellikle bu konuya yanaşmıyor bile çünkü eski danışmanı bu borsazedeler ve kapalı tahtalar mevzuunu gündeme getirmiş hırsız,dolandırıcı şirket sahiplerine( Latif Ünal Babası Yaşar Ünal gibiler) ağır eleştiriler getirmişti ama doğrulara parmak bastığı için işinden oldu danışmanlıktan arılmak zorunda kalmıştı..

Sayfa 557/989 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •