Sayfa 523/989 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. 2 onur 2 = Sana bu son gelen cevaba göre borsaya dönüş hazırlıkları var gibi görünüyor sanki.Bekliyoruz bakalım.Yani yolun en başındayız.

2.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Prtas ve boya da takyidat bulunmaktadır diyor yani düzeltme yapıldı.tek ümidim çbs holdingdede takyidat vardı ama onda henüz düzeltme yapılmadı. Hepsi düzeltildide o niye düzelmedi belkide orada bir gelişme olmuştur.bunu takip edeceğim.
    ne çıkacak ki takyidat yazsa ve ya yazmasa...

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    CBS PRINTAS Oto Boya ve Gereçleri Sanayii AS. hakkındaki dilekçeniz

Bahsekonu şirket payların Borsa kotundan çıkarılmıştır. Diger taraftan Sirket 30/12/2014
    tarihinde, bugünkü adi "Piyasa Öncesi Işlem Platformu" (PIP) olan işlem platformu için
    başvuruda bulunmuş, ancak islem görebilmek için gerekli olan diger koşullar yerine
    getirmemiştir

Halka açık şirketlerin Piyasa Öncesi Işlem Platformunda (POIP) işlem görmesi; Sermaye
    Piyasası Kurulunun (Kurul) "Ortaklıkların Kanun Kapsamından çıkarılması ve Paylar
    Borsada işlem Görmesi Zorunluluğuna ilişkin Esaslar Tebliğinin 13'üncü maddesinin 6'ncı
    fikrası çerçevesinde, Kurulca onaylanmış izahname, esas sõzleşmenin son hali ve Merkezi
    Kayıt Kuruluşu (MKK) nezdinde üyelik işlemlerinin tamamlandigina ilişkin bilgilerin KAPta
    ilan edilmesi sonrasında mümkün olabilmektedir.

Bu kapsamda Şirketin "payların MKK nezdinde kayden oluşturulması" sürecinin
    tamamlanması beklenmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
    evet güzel beklenti li.yıllardı yenisi gelecek mi sence bu sefer sona gelindimi sence hep hayali sorular kafalarımızın içinde paranoyak olucam bu gidişle parada fayda etmeyecek.artık bir tuvalet satın alırım hemide lüks yaparım gelen giden belki dua eder..

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    evet güzel beklenti li.yıllardı yenisi gelecek mi sence bu sefer sona gelindimi sence hep hayali sorular kafalarımızın içinde paranoyak olucam bu gidişle parada fayda etmeyecek.artık bir tuvalet satın alırım hemide lüks yaparım gelen giden belki dua eder..
    Alacaklısı olmayan şirketin iflası neden verilir varsa sıra cetvelinde tek bir kişi bile çıkmadı şirketlerin iflasının verilmesi birleşme amaçlı bir mevzuatmı yoksa bi art niyet olabilirmi ortak sayısıyla kanun kapsamında olan şirket sermaye piyasaları kanununa tabi ve borsa dışı özel durumlar tebliği var çavuşoğulları devletten büyükmü spk na bağlı değilmi sanane deme yönetmeliklere uymama gibi bi kanun tanımazlıklarımı var mahkeme tarihi doğrumudur bilinmez borsa dışı özel durumlar tebliğine göre açıklanması gerekir bu dedikodunun aslı varsa spk 15 gün önceden yayınlaması gerekir tabiki bundan önce yayınlanmayan özel durumlar vardı bi gerekçeleri vardır umarım nasılsa kimse kalmadı diye keyfi davranılmıyordur şirketin daha internet sitesi bile yok hep konu boyaya bağlanıyor printaş ap ayrı bi dünya oto boya sektörünün bana göre yıldızı nipponla çalışan firmayı kimse yok sayamaz blançoları göndermeyen iflas erteleme davası boyunca kayyumlar kayyumların olduğu yerde çavuşoğullarının sözüde yazısıda geçmez benim düşüncem böyle muhakkak bildikleri bir şey var açıklanmıyor süreci takip etmek ve beklemekten başka yapa bileceğimiz bir şeyin olduğunu düşünmüyorum. Paranoya bendede başladı stres ful çekiyor ne yapabilirizki beklemekten başka bilgi edinme kanunu var bilgi vermeme kanunuda var bekle bekle kafayı sıyırıyoruz emeğinin karşılığını alamamak çok zor hayırlısı neyse o olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Boş konuşmak iyi değil!!
    Çevre düzenlemesi yapılan yer okula kira verilmesi..

Safari boya fason üretilme..

İzmirli boya firması ile üretime başlayacak olması...

İçerde 17 kiracı olması

Boş yorum iyi değil.

Bunların hepsi spk tarafında uyarılması gereken olaylar yürüyecekseniz buradan yürüyün

Boş yorum yapmaktansa işin içine girmek daha doğrusu günlerce çevre düzenlemesi yapılıyor dendi bir kişi gidip nedir diye bakmadı da sormadıda .
    ne diyelim ana okulu ..şimdi okullu olduk sınıfları doldurduk geleceğe güvenli dürüst güvenilir mert yetim hakkı yemeyen güzel insanlar yetişir .bizlerinde buna katkısı oluyormu acaba tescilli okul var arazide.2 onur 2 acaba ben spk nin yapması gerekeni yaptım yoksa gördüklerimi yazdım.suçmu işledim insanların gördüklerini yazması suçmu .yoksa saklamak mi suç...

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ne diyelim ana okulu ..şimdi okullu olduk sınıfları doldurduk geleceğe güvenli dürüst güvenilir mert yetim hakkı yemeyen güzel insanlar yetişir .bizlerinde buna katkısı oluyormu acaba tescilli okul var arazide.2 onur 2 acaba ben spk nin yapması gerekeni yaptım yoksa gördüklerimi yazdım.suçmu işledim insanların gördüklerini yazması suçmu .yoksa saklamak mi suç...
    İçsel bilgiler sözleşme kapsamında olan ve açıklanması yasaklanan bilgiler yönetimde olan kişilerin bildiği bilgilerdir herkesin gördüğü bildiği bilgiler değil kurulan yeni şirketler varsa yeni fabrikalar yapıldıysa yeni anlaşmalar yapıldıysa yeni ortaklıklar yeni iştirakler varsa varlık satışı yapıldıysa bunlar önemli bilgiler sorunda burdan kaynaklanıyor önemli nitelikteki işlemler tebliğine göre açıklanması gerekir hatta bu okul mevzusu ve kiraya verilen 17 tesis dahil tebliğ maddelerine göre ayrılma hakkının doğduğu ve çağrıda bulunulması gereken durum doğruysa açıklanması gerekiyor eğer gizlilik anlaşması varsa bu durumdada açıklanması gereken bir zaman muhakkak vardır.

Sayfa 523/989 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •