Sayfa 840/988 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon
Arama sonucu : 7898 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Ne olacak bu niyazinin hali

2. Bu işin tek çıkış yolu Niyaziler yani ky bir araya gelmesidir.

3. Haklısın olağanüstü genelkurul yada tmsf nin kapısını çalacağız kayyım atanmasını isteyeceğiz yönetimde çıt yok büyük patronun küçük işlerle uğraşacak zamanı yok milyar dolarlık şirket olursa belki olur işimiz şirkete kayyım atandı ama görevi bittiğine dair bir açıklamada yapılmadı belkide kayyımlar devam ediyordur. Şirket organlarının eksikliği muhabbeti vardı bi aralar 2019da oda kalktı organın başı başkanınıda seçtik şimdi hangi organ ek****** haber yok kalem müdürümü istifa etti ne oldu havalarda ısındı bundan sonrada ekimi beklemek zorunda kalacağız. Yönetim kurulu ekimi unutmaz inşallah

4. ekime kasıma ne kaldı ki.bir ekim biter yeni bir ekim yolunu gözleriz.düzen aynı düzen ...

5. Düzenin tekeri yok ki kalemi var tekerin kaderi kalemin elinde ağzınla kuş tutsan tüğün den bile fayda göremezsin hayat bi garip bize hep kılı tüyü kalıyor bizim kaderimiz bu galiba yazılan ne varsa içinde biz yokuz adalet sınıfı geçiyorda nedense hep kitapların arasında kalıyor. Enflasyon varmış kime emekliye asgari ücretliye var %40 zam yapacaklarmış bazılarının alacakları fark benim maaşımdan fazla 2500 liraya 1000 lira fark olacakmış laf olsun torba dolsun bulandırma denizi muhabbetlerini tartışıyorlar zam bize lazım değil versen ne olur vermesen ne olur ekmekarası 100 gıram olmazsa 50 gıram olur 4bin 5 bin lira fark vereceğin kişileri düşün onların kalemi var öyle vermezsen böyle alırlar şöyle alırlar özalın zamanına dönüyoruz sanki bu enflasyon herkese gelmedimi ekmeği 4 binlira fark alacaklara 20 lirayamı satacaklar ya herkese 4 binlira fark ver yada herkese emekli üzerinden bin lira fark ver yada asgari ücreti baz al 4000 liranın %40 na göre herkese 1600 lira ver bu uçurumun önünde 2 yıl sonra kimse duramaz et süt yumurta fiyatları hemen hemen her yerde aynı ama bu maaş farklarını bir gün gelir ne emekli ne asgari ücretli nede devlet kimse ödeyemez çıt sesi geldiğini bu akşam hissetim 2500 alanın maaşı 3500 olacakmış 10000 alanın maaşı 14000 olacakmış hayırlısı olsun haberler doğruysa Allah sağlık versin akıl versin adalet versin temennisiyle bazılarına hayırlı köşeler bazılarınada ringo ringo şişeler.

6. Yönetim kurulu 4 kişiden oluşuyordu. Birisi vefat etti 3 kişi kaldılar. o bir kişilik boş yönetim kurulu üyeliği için olağan üstü genel kurul talebinde her an buluna biliriz. 2412 hissedardan en yüksek pay sahibi 15_20 kişi nin bir araya gelmesi bence yeterli olacaktır.

7. https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=652&page=740

Zaman su gibi geçiyor havalar sıcak hayaller buz gibi erimesin

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=652&page=740

Zaman su gibi geçiyor havalar sıcak hayaller buz gibi erimesin
    bu gidişle suyun katı hali ne geçiçez sanırım.

Sayfa 840/988 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •