Sayfa 312/989 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Yok yok yok dolu muhabbet edecek yok elma dendi yok armut diyelim piş diyelim belki olur avukat tanıyanlardan birşey çıkmadı belki savcı tanıyanlar vardır. Dedemin bi savcı tanıdığı varmiş ama üfürükçü bir hoca bulmam lazım öbür taraftan çabuk cevap gelmez teknoloji orda kullanıyorlarmıdır acaba bi mesaj atsak.

2. Olacak 34 bence bu kadar zaman sonra bir cevap vermem gerekiyor. Çavuşoğlularla konuşan sensin ya çık şunlar şunlar olmadığından bizim iş yattı de ya da benide kandırdılar de yoksa senin niyetinden şüphe duyarız. Yada adama ulaşamıyorum de. Sana her kapıyı açtık yeter ki gel ne diyelim 😀😀

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yok yok yok dolu muhabbet edecek yok elma dendi yok armut diyelim piş diyelim belki olur avukat tanıyanlardan birşey çıkmadı belki savcı tanıyanlar vardır. Dedemin bi savcı tanıdığı varmiş ama üfürükçü bir hoca bulmam lazım öbür taraftan çabuk cevap gelmez teknoloji orda kullanıyorlarmıdır acaba bi mesaj atsak.
    süpersin ya sabah sabah güldüm.üfürükçü lazım bize. e yapacak bir şey yok resmi açıklama gelmeden boş en azından sayfamızda bir kaç takipçi olsun yoksa modaratör burayıda kapatırsa ne yaparız.burda en azından geçmişi yadetip takılıyoruz.huniler hazır bekliyoruz a.b.o 'yu.. son bir umut ..bakarsınız bir babayiğit çıktı meydane verdi bomba haberi düşmüşüm hayali diyelim sağlıktan ötesi yok printaş zedeler..

4.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Olacak 34 bence bu kadar zaman sonra bir cevap vermem gerekiyor. Çavuşoğlularla konuşan sensin ya çık şunlar şunlar olmadığından bizim iş yattı de ya da benide kandırdılar de yoksa senin niyetinden şüphe duyarız. Yada adama ulaşamıyorum de. Sana her kapıyı açtık yeter ki gel ne diyelim ����
    halamı niyetinden şüphe duymak ben hiç duymadım çünkü bastan belliydi yazıları.inandıcı değildi bence.

5. onur seni anlıyorum.espiri yapmadığınıda çok iyi biliyorum.maalesef ki burası böyle..

6. Olacak 34 çavuşoğlu olmasın hı

7. 5 iş günüde bitti.

8. Bu da gelir,bu da geçer dayanmalısın dayanmalısın,bir anda kendimi arabeske bağladım.Arkadaşlar bilgisi olan varsa paylaşabilir mi iyi yada kötü farketmez, yıllardır zaten bekliyoruz, beklemekten başka yaptığımız bir şey de yok zaten bundan sonrasına nasip gözüyle bakıyorum biz her şeyimizi bu dünyada halledip gitmeyeceğiz bazı şeylerimizi öbür dünyada hesaplaşacağız

Sayfa 312/989 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •